هدایا

تبلیغات به وسیله سالنامه چه مزایایی دارد؟

مزایای تبلیغات به وسیله سررسید

برای آنکه مزایای تبلیغات با سالنامه‌ها را بررسی کنیم درابتدا باید بدانیم سالنامه تبلیغاتی چیست و چه کاربردی دارد؟ سررسید یا سالنامه به دفتری گفته می‌شود که حاوی قسمت‌هایی برای یادداشت، تقویم و اطلاعاتی درباره وقایع یک سال هستند. به دلیل استفاده‌ی زیاد و کاربرد طولانی مدت سررسید، تنوع زیادی در طراحی و چاپ سالنامه تبلیغاتی صورت گرفته است. در سررسیدها علاوه بر اطلاعات و تاریخ شمسی، تاریخ قمری و میلادی نیزدرآن‌ها ذکرمی‌شود. یکی ازکاربردهای سررسید ارزان این است که اطلاعات تقویم یک سال را دراختیار فرد که قرار داده و افراد می‌توانند یادداشت‌های روزانه‌ی خود را در آن بنویسند. سالنامه ها درجنس، سایز و طراحی صفحات داخلی متفاوتی تهیه و تولید می‌شوند. در ادامه به بررسی مزیت تبلیغات به وسیله سالنامه می‌پردازیم.

مزایای تبلیغات با سالنامه

  • استفاده‌ی قشر زیادی از جامعه از سررسیدها
  • فضای مناسب و منظم برای یادداشت برداری روزانه
  • هدیه تبلیغاتی کاربردی و مقرون به صرفه
  • یادآوری برند به مدت یک سال برای مخاطب
  • ارائه تبلیغات به چند روش( لت تبلیغاتی، پلاک، طراحی صفحات داخلی سررسید، طلاکوب، داغی و …)
  • ماندگاری در ذهن مخاطب به دلیل کاربرد بالا
  • کسب اعتماد و رضایت مشتریان
  • افزایش فروش و ارتباط با مخاطب

سررسید اختصاصی یک هدیه تبلیغاتی کاربردی

یکی از مزایای تبلیغات با سالنامه چاپ لوگو، شعار تبلیغاتی و تصاویر به صورت اختصاصی درون سررسید است. سررسیدهای اختصاصی به سررسیدهایی گفته می شوندکه کاملا طبق سلیقه و بودجه‌ی مشتری تولید می‌شوند. یکی ازدلایلی که سررسید یا سالنامه به عنوان یک هدیه تبلیغاتی کاربردی و مقرون بصرفه شناخته شده این است که مدت زمان استفاده از آن حداقل یک سال می‌باشد. به همین سبب مدیران مجموعه‌ها با اختصاصی کردن سررسید برند خودرا درذهن مشتری به مدت حداقل یک سال ثبت می‌کنند. اختصاصی کردن آن به تاثیرگذاری بیشتر تبلیغات با سررسید کمک به‌سزایی به شرکت‌ها می‌کند.

روش‌های اختصاصی کردن سررسید

اختصاصی کردن سررسید به روش های مختلفی انجام می‌شود که باعث بهتر دیده‌شدن برند سفارش دهنده باشند. یکی ازروش های اختصاصی کردن سررسید تبلیغاتی حک لوگو و آرم برند شرکت سفارش دهنده روی جلد سررسید است. درج لوگو روی سررسید نیز به صورت‌های مختلف صورت می‌گیرد. درج لوگو می تواند به صورت حک لوگو روی پلاک‌های فلزی، طلاکوب روی جلد، طراحی و چاپ و یا به صورت داغی روی محل تعین شده انجام می گیرد. همچنین درمواردی لوگو روی جلد استفاده نمی شود و در لت تبلیغاتی سررسید چاپ می‌شود. شما می‌توانید از قطع‌های پرطرفدار مثل سررسید اروپایی، وزیری و یا رقعی نیز استفاده کنید.

ازروش های دیگراختصاصی کردن سالنامه اضافه کردن لت تبلیغاتی سررسید مربوط به شرکت سفارش دهنده است که می تواند درابتدا و انتهای صفحات داخلی سررسید یا بصورت فصلی و یا پایان هرماه دربین صفحات سررسید قراربگیرد. قرارگیری لت های تبلیغاتی بین صفحات در سررسید کلاسوری و سیمی بیشتر دیده می شود چراکه امکان بازکردن و جاگذاری لت‌ها در آن‌ها ساده‌تر است.

یکی دیگر از روش‌های اختصاصی کردن سالنامه استفاده از سایز و ابعادی است که با ابعاد استاندارد و موجود دربازار متفاوت است که دراین صورت باید به صورت کاملا اختصاصی طراحی و چاپ شوند. همچنین درانتخاب نوع جلد سررسید نیز می‌توان به طور اختصاصی عمل کرد. همچنین عملیات انجام شده روی هر جنس جلد نیز می‌تواند متفاوت باشد. گرماژ کاغذ یکی دیگر از موارد تغییر پذیر است که در صورت تمایل می توان جنس و گرماژ و همچنین رنگ کاغذ مورد استفاده را تغییر داد.

سفارش سررسید اختصاصی

همانطور که در بالا به طور کامل ذکر کردیم منظور از چاپ سررسید اختصاصی این است که شما عزیزان می‌توانید تمامی موارد از قبیل لوگوی برند و شرکت مربوطه، شعارهای تبلیغاتی ، اختصاص دادن متن یا هر نوشته‌ای در صفحات مد نظر، چاپ ۴ رنگ ( تمام رنگی ) و متناسب با تم و رنگ سازمانی خود درخواست نمایید. طبیعتا تبلیغات با انواع سررسید در صبح آگهی از مقرون به صرفه‌ترین و جدیدترین متدهای تبلیغ، برای افزایش ارتباط با مشتریان خواهد بود. مرکز تخصصی صبح آگهی امیدوار است بتواند از هزینه‌های اضافی تحمیل شده به شرکت‌ها کاسته و گام موثری در جهت افزایش بازدهی تبلیغات برای مشتریان خود بردارد. شما می‌توانید برای مشاهده‌ی انواع سررسید به صفحه‌ی سررسید صبح آگهی در وبسایت این مجموعه مراجعه کنید همچنین می‌توانید برای ثبت سفارش خود با مشاورین و کارشناسان فروش در ارتباط باشید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *