هدایا

۸ مورد از بهترین هدایای خودرویی

هدایای خودرویی

هدایای خودرویی

هدایای خودرویی، هدایایی هستند که ما بنابر استفاده میلیونی افرادی که در ایران هستند و از خودروهایشان استفاده می کنند ارائه می کنیم. این هدایا شامل دو قسمت می باشد که یک قسمت شامل هدایایی می باشد که مختص به خود راننده خودرو است و قسمت دیگر هدایایی می باشد که علاوه بر استفاده راننده خودرو، به منظور تبلیغ محصولات و خدمات ما در عموم هم به کار می رود. برای مثال می توان به آفتابگیر اتومبیل اشاره کرد که علاوه بر استفاده خود مالک خودرو جهت جلوگیری از تابش نور خورشید ولی تبلیغ ما را در جلو چشم هر کسی که از کنار خودرو می گذرد به عنوان تبلیغ محیطی به معرض نمایش قراره می دهد. گفتنی است که شما می توانید از انواع هدایای تبلیغاتی برای برندسازی استفاده نمایید ولی در این مقاله ما سعی داریم ۸ مورد از بهترین هدایایی که در صنعت خودرو می توان به مخاطبان ارائه کرد را به شما معرفی کنیم.

انواع هدایای تبلیغاتی خودرو

هدایای تبلیغاتی با هدف تبلیغات به مخاطبان ارائه می شود و امروزه یکی از ابزار های محبوب تبلیغاتی نزد افراد شناخته می شود. یکی از دلایل محبوبیت این هدایا، استفاده ساده و کم هزینه آن ها برای تبلیغات برند شما می باشد به طوری که شما با کم ترین هزینه تبلیغات بیشترین بازدهی رو می گیرید. ۸ مورد از بهترین هدایای تبلیغاتی خودرو عبارتند از :

 • فلش مموری 
 • آفتابگیر اتومبیل
 • هولدر موبایل
 • سطل زباله خودرو
 • بوگیر
 • شارژر فندکی
 • کیف های صندوق عقب
 • فلاسک یا تراول ماگ 

فلش مموری :

فلش مموری تبلیغاتی یکی از بهترین هدایای خودرویی مفید با طول عمر بالا می باشد که در فضاهای مختلفی به کار می رود. به دلیل طول عمر بالای فلش مموری ها و همچنین محبوبیت و کارایی بالای این محصول، به یکی از روش های تبلیغاتی محبوب جهت تبلیغ شرکت و خدمات استفاده می شود که لوگوی یک برند بر روی آن درج می شود.

یکی از حالت های استفاده پرکاربرد، استفاده از فلش مموری در خودرو به جهت گوش دادن به موزیک می باشد. فلش مموری ها دارای حجم های مختلفی می باشند از ۸ گیگ گرفته تا ۶۴ گیگ. با توجه به بدنه فلزی یا پلاستیکی بودن فلش مموری قابلیت چاپ و یا لیزر را دارا می باشد که فضای تبلیغاتی مناسبی ایجاد می کند.

فلش تبلیغاتی m55
فلش تبلیغاتی m106
فلش تبلیغاتی key

آفتابگیر اتومبیل :

آفتابگیر خودرو تبلیغاتی جزء کاربردی ترین هدایای تبلیغاتی می باشد که به عنوان یک محصول ارزان قیمت و مناسب استفاده می شود. آفتابگیر های اتومبیل انواع مختلفی دارند که شامل:

 • آفتابگیر عینکی

این نوع آفتابگیر جلو شیشه ماشین قرار می گیرد و فضای چاپ عالی ای را دارا می باشد و به عنوان یک تبلیغ سیار در سطح شهر شناخته می شوند و محبوب ترین نوع آفتابگیر هم شناخته می شود.

 •  آفتابگیر رودری

آفتابگیر هایی که روی شیشه ماشین قرار می گیرند و دارای رنگ های مختلفی می باشند که فضای تبلیغاتی خوبی ایجاد می کند. نسبت به آفتابگیر های عینکی تبلیغ کمتری می گیرند زیرا فضای کوچک تری دارند.

 • آفتابگیر شیشه عقب

بافت این نوع آفتابگیر توری مانند است و چاپ های تک رنگ قرار می گیرد و به عنوان یک تبلیغ درون شهری مورد استفاده قرار می گیرد

آفتابگیر تبلیغاتی
آفتابگیر تبلیغاتی
آفتابگیر تبلیغاتی

هولدر موبایل (نگهدارنده گوشی) :

در زندگی امروزه یکی از پرکاربرد ترین وسایلی که اکثر افراد باهاش سر و کار دارند موبایل می باشد. به همین دلیل به یک فضایی نیاز داریم برای نگهداری موبایل که برای نمونه در مواقعی که داخل ماشین قصد استفاده از مسیر یاب ها رو داریم موبایل را در هنگام رانندگی نگه دارد. هولدر گوشی موبایل تبلیغاتی می توانند به عنوان هدایای تبلیغاتی کوچک مورد استفاده قرار گیرند.

ویژگی های هولدر موبایل:

هولدرهای تلفن همراه دارای ویژگی های مختلفی هستند. این ویژگی ها ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 • شارژر تلفن – این به شما امکان می دهد هنگام رانندگی تلفن خود را شارژ کنید.
 • کانکتور USB – می توانید از این برای شارژ تلفن خود یا اتصال دستگاه های دیگر به ماشین خود استفاده کنید.
 • جک صدا – این به شما امکان می دهد موسیقی را از تلفن خود پخش کنید.
 • شیب چرخشی – این به شما امکان می دهد تلفن خود را در جهتی که می خواهید حرکت دهید.
جا موبایلی
هولدر
هولدر موبایل

سطل زباله خودرو :

وجود آشغال در خودرو همیشه یکی از آزار دهنده ترین کارها برای رانندگان به شمار می رود. از این رو وجود سطل زباله یکی از مهم ترین کالا ها در خودرو میباشد. سطل  زباله خودرو انواع و اقسام متفاوتی دارند که می توان به سطل های پارچه ای، سطل زباله لیوانی و زباله رودری اشاره کرد. برای کسب اطلاعات دقیق تر درباره سطل زباله تبلیغاتی خودرو با ما در تماس باشید.

سطل های پارچه ای شمعی فضای اتومبیل را تمیز نگه می دارند و قابلیت شستشو دارند و همچنین قابلیت تبلیغ دارند

مدل زباله رودری باکس هایی هستند پلاستیکی که روی در قرار می گیرند . فضای چاپ این نوع سطل هم می تواند چاپی باشد هم لیزری.

سطل زباله لیوانی به صورت استوانه ای به شکل لیوان جهت قرار گرفتن در جا لیوانی خودرو طراحی شده است که در سه قسمت بالا، وسط و انتها دارای قطر متفاوتی می باشد که افزایش قطر در دو سطح بالا باعث افزایش گنجایش حجم درون سطل می شود و کمتر بودن قطر در قسمت پایین باعث قرار گیری آن درون جالیوانی انواع خودرو ها می شود.

سطل زباله اتومبیل
سطل زباله لیوانی
سطل زباله خودرو

بوگیر اتومبیل:

بوگیر اتومبیل یکی از کالاهای منحصر به فردی می باشد که فقط مخصوص به اتومبیل می باشد و در هیچ فضای دیگری استفاده نمی شود. خوشبو کننده اتومبیل است که دارای طرح ها و اسانس های متفاوتی می باشد.

سیگار کشیدن، غذا خوردن و موندن مداوم در ماشین سبب می شود فضای بسته ماشین بوی نامطبوعی به خود بگیرد که در این حالت استفاده از بوگیر اتومبیل واجب می باشد. این هدیه تبلیغاتی را می توانیم به صورت رنگی چاپ کنیم. بوگیر های اتومبیل قیمت ارزانی دارند و کاملا کاربردی می باشند.

بوگیر اتومبیل
بوگیر خودرو
بوگیر ماشین

شارژر فندکی :

شارژر فندکی جز کالاهای لوازم الکتریکی خودرو حساب می شود. ما اکثر اوقات هنگام رانندگی ممکن است شارژر موبایلمون تموم بشه و احتیاج به یک شارژ داشته باشیم که با استفاده از شارژر فندکی مشکلمون به کلی حل میشه.

شارژر های فندکی انواع مختلفی دارند که بعضی از مدل ها یک سر هستند که یعنی فقط یک موبایل را شارژ می کنند ولی مدل هایی هم هستند که دوسر و سه سر هستند که قابلیت شارژ گوشی های مختلف را به صورت همزمان دارند. شارژر های فندکی فضای تبلیغاتی کمی دارند ولی در حین حال کالای کاربردی ای می باشد.

شارژر-فندکی (3)
شارژر-فندکی(۱)
شارژر-فندکی (2)

کیف های صندوق عقب :

یکی از مشکلات همیشگی افراد، شلوغ بودن صندوق عقب می باشد که واقعا مشکل آزار دهنده ای می باشد حتی اگر شخص منظمی هم باشید بازم احتمال شلوغ بودن صندوق عقب می باشد.

برای مثال ممکن است از دست انداز رد بشید و همه چی بهم ریخته بشه و یا حتی خیلی وقتا پیش اومده که تو ماشین خواستیم بطری های آب یا یکسری وسایل ریز رو داخل صندوق بزاریم و در این میان وسیله ای گم میشه یا بطری آبی میریزه..اینجاست که وجود همچین کالایی واجب می شود. چاپ این نوع کیف سیلک می باشد که به صورت تک رنگ می باشد و فضای تبلیغاتی خوبی دارد

نظم دهنده خودرو
کیف صندوق عقب خودرو
صندوق عقب خودرو

فلاسک یا تراول ماگ :

تراول ماگ و فلاسک برای افرادی که زیاد به سفر می روند هدایای خودرویی مناسبی می باشد که فضای چاپ لیزری خوبی را دارند و کاربردی هستند. فلاسک ها کالاهایی هستند که وظیفه گرم نگه داشتن مایعات را بر عهده دارند که در سایز های نیم لیتری، یک لیتری ، یک و نیم لیتری و دو لیتری موجود هستند.

تراول ماگ نیز نوع دیگری از فلاسک می باشد که در سال های اخیر بسیار محبوب شده است و از نظر ساختار و کارایی تفاوتی با فلاسک ندارد تنها تفاوت بین آن ها گنجایش و تک نفره بودن تراول ماگ می باشد که مخصوص یک نفر می باشد و برای کوهنوری ها یا پیک نیک های تکنفره مناسب می باشد

 

تراول ماگ
تراول-ماگ
فلاسک

سوالات متداول هدایای خودرویی

بهترین هدیه خودرویی با طول عمر بالا کدام است؟

از میان هدایای خودرویی، می توان به فلش مموری اشاره کرد که طول عمر بالایی دارد و در فضاهای مختلفی استفاده می شود.

ارزان ترین نوع هدایای تبلیغاتی خودرویی کدام می باشد؟

آفتابگیر اتومبیل جزء ارزان ترین و کاربردی ترین هدایای خودرویی می باشد که با هر بودجه ای می توانید تهیه فرمایید. همچنین بوگیرهای اتومبیل نیز جزء کالاهای تبلیغاتی ارزان قیمت محسوب می شود.

پرکاربرد ترین نوع هدایای خودرویی کدام می باشد؟

یکی از کالاهایی که در میان اکثر راننده ها بسیار محبوب شده است و احتمالا در هنگام سوار شدن به خودرو دیده اید، هولدر نگهدارنده موبایل می باشد که بسیار محصول پرکاربردی می باشد.

روش ثبت سفارش هدایای خودرویی در صبح آگهی چگونه است؟

شما عزیزان می‌توانید با مشاورین ما با شماره ۰۹۱۲۴۰۵۴۰۰۸ تماس گرفته و سفارش خود را ثبت کنید، همچنین امکان سفارش فوری و سریع از طریق سایت برای شما فراهم شده‌ است.امکان مراجعه حضوری نیز برای شما عزیزان وجود دارد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *