هدایا

سطل زباله خودرو تبلیغاتی

سطل زباله خودرو

سطل زباله خودرویی به عنوان یک هدیه تبلیغاتی

سطل های زباله خودرویی نسبت به دیگر هدایای تبلیغاتی محصول جدید تر و به روز تری می باشد و فضای تبلیغات رو از حالت همیشگی که انجام می شد در آورده است. یعنی این که در سال های قبل ما از آفتابگیر های خودرو رودری، آفتابگیر های عقب و یا محصولات خودرو دیگر مثل بوگیر اتومبیل استفاده می کردیم که سطل های زباله اتومبیل نسبت به این موارد، محصول تبلیغاتی جدید تری می باشد که نو بودن و کاربرد بسیار خوبی که دارد سبب شده است تا ما از این هدیه تبلیغاتی استفاده کنیم.

همچنین این محصول از ملزومات اصلی ماشین می باشد و افراد دارای صنف ماشین از این محصول برای تبلیغ برند خود استفاده می کنند که اکثر آن ها در نمایشگاه های بزرگ، سطل های زباله خودرویی را به عنوان هدایای تبلیغاتی به مشتریان تقدمی می نمایند.

سطل زباله خودرویی

مشخصات چاپ تبلیغات بر روی سطل زباله خودرویی؟

امروزه چاپ برند با لوگو بر روی سطل های زباله خودرویی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. دلیل محبوبیت این نوع هدیه نیز ماندگاری و قیمت مناسب در عین کاربردی بودن می باشد که مورد توجه شرکت های مختلف است. سطل های زباله خودرویی از لحاظ فضای تبلیغاتی و چاپ، فضای مناسبی دارند. چاپ تبلیغاتی که بر روی محصول انجام می شود می تواند از نوع چاپ لیزر، چاپ تامپو و یا در تیراژ های خاص می شود از چاپ های استیکر و بر چسب نیز استفاده کرد.

منظور از چاپ تامپو فرآیند چاپی است که می تواند یک تصویر دو بعدی را بر روی یک شی سه بعدی (به عنوان مثال یک سفال سرامیکی ) منتقل کند. این کار با استفاده از فرآیند چاپ افست غیرمستقیم انجام می شود که شامل انتقال تصویر از طریق یک پد سیلیکونی بر روی یک بستر است . چاپ تامپو برای چاپ بر روی محصولاتی که چاپ آنها دشوار است در بسیاری از صنایع از جمله پزشکی، خودروسازی، تبلیغاتی، پوشاک و اشیاء الکترونیکی و همچنین لوازم خانگی، تجهیزات ورزشی و اسباب بازی ها استفاده می شود. این نوع چاپ به دلیل ارزان بودن و همچنین ماشین آلات نیمه اتوماتیک مورد توجه افراد قرار گرفته است.

چاپ لیزری، چاپ با کیفیتی را با تصاویر واضح و رنگ های سیاه ثابت ارائه می دهند. آنها به طور گسترده ای برای چاپ متن های تبلیغاتی، عکس ها، تابلو سازی، صنایع دستی، چاپ لیزری روی کاغذ و… مورد استفاده می شود.

چه کسانی می توانند از سطل زباله خودرویی به عنوان هدیه تبلیغاتی استفاده کنند؟

سطل زباله خودرو جزء هدایای تبلیغاتی خودرویی حساب می شود و در هیچ فضای دیگری قابل استفاده نمی باشد و با توجه به این که اکثر افراد جامعه دارای ماشین هستند بنابراین جامعه آماری گسترده ای می توانند از این محصول استفاده کنند.

این هدیه تبلیغاتی دارای هیچ محدودیت سنی نیست، شرایط خاصی نداره و تمام افراد جامعه می توانند از این محصول استفاده کنند. علاوه بر این، افرادی که در نمایشگاه ها شرکت می کنند، صنف قطعات خودرو، صنف لوازم تزئینی خودرو و شرکت های دانش بنیان تحول صنعت خودرو نیز که فعالیت تخصصی در این حوزه دارند می توانند از سطل های زباله خودرویی به عنوان یک هدیه تبلیغاتی ارزشمند استفاده نماییند.

سطل زباله خودررو

در کنار سطل زباله از چه هدایای تبلیغاتی دیگری می شود استفاده کرد؟

در کنار سطل زباله اتومبیل می توان از آفتابگیر های خودرو که خود به سه مورد آفتابگیر های عینکی، آفتابگیر عقب و آفتابگیر رودری تقسیم می شود استفاده کرد. همچنین می توانید از بوگیر های اتومبیل استفاده کنید.

از هدایای خودرویی دیگر می توان به کیف صندوق عقب، فلش مموری، هولدر موبایل، شارژر فندکی، تراول ماگ و یا فلاسک اشاره کرد. این هدایا همگی محصولات بسیار خوبی برای تبلیغات می باشند که بنا به بودجه و سلیقه شما عزیزان قابل استفاده می باشند. برای مثال اگر به دنبال هدیه تبلیغاتی ارزان قیمت هستید می توانید از آفتابگیر های عینکی استفاده کنید که قیمت پایینی دارند. همچنین اگر به دنبال هدیه تبلیغاتی با طول عمر بالا هستید می توانید از فلش مموری ها استفاده کنید. محبوب ترین و در عین حال کاربردی ترین هدیه تبلیغاتی هم هولدر موبایل می باشد که احتمالا در اکثر ماشین ها دیده اید.

کاربرد سطل زباله خودرویی

ماشین، درست مانند یک خانه، یک فضای نشیمن است و این بدان معناست که شما باید آن را مرتب نگه دارید. به دلیل کارهای بی‌شماری که با ماشین‌هایمان انجام می‌دهیم، مقدار زیادی زباله انباشته می شود که اغلب در یک جا لیوانی یا کنسول وسط پر می‌شود. اگر شما فردی هستید که با تمیز نگه داشتن ماشین خود مشکل دارید، وقت آن رسیده است که از سطل های زباله خودرویی استفاده کنید.

بر کسی پوشیده نیست که یک خودروی نامرتب می تواند به سرعت به یک آشفتگی غیرقابل تحمل تبدیل شود. رانندگی در یک ماشین کثیف نه تنها ناراحت کننده است، بلکه می تواند خطرناک نیز باشد. میکروب ها و باکتری ها می توانند به سرعت پخش شوند و شما و مسافرانتان را بیمار کنند. به همین دلیل استفاده از سطل زباله خودرویی پیشنهاد می شود.

همچنین استفاده از سطل زباله کمک زیادی به نظافت محیط زیست می کند. سطل زباله ماشین راهی عالی برای تمیز و منظم نگه داشتن ماشین شما است. می توان آن را در هر نقطه ای از ماشین شما قرار داد، بنابراین همیشه می توانید به راحتی به آن دسترسی داشته باشید. به علاوه، استفاده از آن بسیار آسان است فقط زباله های خود را در آنجا بیندازید و تمام!

سطل زباله خودرو یک ظرف کوچک و قابل حمل است که به راحتی در ماشین شما قابل نصب است. این برای جمع آوری تمام زباله هایی که در طول روز در ماشین شما جمع می شوند عالی است. پس از پر شدن، می توانید به سادگی کیسه سطل زباله را خالی کنید و دوباره استفاده نمایید.

کاربرد سطل زباله خودروییانواع سطل زباله خودرو

سطل های زباله خودرویی رو می توان به سه نوع تقسیم کرد که عبارتند از سطل های پارچه ای شمعی، مدل های زباله رودری و سطل زباله لیوانی که در ادامه به معرفی هر کدام می پردازیم.

سطل های پارچه ای علاوه بر تمیز نگه داشتن فضای اتومبیل و تبلیغ برند شما، قابلیت شستشو هم دارند.

مدل های زباله رودری همان طور که از اسمشون پیداست بر روی در قرار می گیرند و باکس های هستند از جنس پلاستیک. فضای چاپ این مدل از سطل ها هم می تواند لیزری باشد هم چاپی

سطل زباله لیوانی به جهت قرار گرفتن در جا لیوانی خودرو ساخته شده است که به همین منظور این سطل زباله را به صورت استوانه ای شکل طراحی کردن که سه قسمت بالا، وسط و انتها قطر های متفاوتی دارند.

همچنین می توانید سطل زباله ماشین را در رنگ ها و طرح های مختلف پیدا کنید. سطل زباله ماشین دارای طراحی شیک است و می توان آن را به صندلی عقب ماشین خود متصل کرد. همچنین دارای یک درب است که وقتی در حال حرکت هستید، زباله ها به بیرون نریزند. اگر سطل زباله در وسیله نقلیه خود نداشته باشید، به مرور زمان می تواند به مکانی بدبو تبدیل شود.

اگر به دنبال راهی برای تمیز و سالم نگه داشتن ماشین خود هستید و همچنین قصد استفاده از یک هدیه تبلیغاتی مناسب را در ماشین دارید حتما از سطل های زباله خودرویی استفاده کنید.این یک راه حل عالی برای جلوگیری از کثیف شدن ماشینتان می باشد.

انواع سطل زباله خودروییچرا باید سطل زباله در ماشین داشته باشیم؟

  • ماشینی با ظاهر بهتر

هیچ کس دوست ندارد سوار ماشینی شود که صندلی عقب آن پر از آشغال شده باشد و بوی بدی هم گرفته باشد. یک سطل زباله این همه بهم ریختگی را در ماشین شما کاهش می دهد و حالات خوشایند بیشتری ایجاد می کند.

  • تمیز کردن راحت تر

وقتی همه زباله‌های ماشین شما در یک مکان سازماندهی می‌شوند، تمیز کردن ماشین در آخر هفته برای شما آسان‌ تر خواهد بود. در جستجوی یک بطری آب خالی که در امتداد صندلی عقب غلت می خورد، دیگر نیازی به خم شدن زیاد یا حرکت در اطراف صندلی ها ندارید. همچنین احتمال سرازیر شدن ضایعات مواد غذایی فاسد شدنی در گوشه ای از خودرو و بدبو شدن فضای داخلی را در طول شب کاهش می دهد.

نکاتی که باید رعایت کنیم

اکنون که از فواید وجود سطل زباله در ماشین خود اطلاع دارید، در اینجا چند نکته کلی برای بهترین استفاده از آنها آورده شده است :

زباله های فاسد شدنی را دور بندازید

زباله های فاسد شدنی یک شبه ماشین شما را بدبو می کنند و خب، این بدبو شدن حتی اگر در سطل زباله باشد، اتفاق می افتد. بنابراین، بهترین راه، دفع فوری چنین زباله هایی است. یک کیسه زباله جداگانه برای اقلام قابل پوسیدگی در نظر بگیرید و وقتی با ماشین توقف کردید آن را خالی کنید.

جنس مواد سازنده

سطل‌های زباله خودرو در انواع و اقسام متفاوتی از جمله فولاد ضد رنگ، پلاستیک و پارچه موجود می‌باشند. اگر سطلی ضد آب می‌خواهید، یک پارچه پلاستیکی، فولاد ضد زنگ یا پارچه مقاوم در برابر آب را در نظر بگیرید.

نتیجه گیری

سطل زباله خودرو از اون دست از هدایای تبلیغاتی می باشد که می تواند سالیان سال در خودرو مشتری شما یا خودرو خود شما قرار بگیرد و برند شما را سالیان طولانی تبلیغ کند. علاوه بر این سطل زباله خودرو این قدرت را دارد که خودرو شما را همیشه و در تمام حالات تمیز و بهداشتی نگه دارد. همچنین می‌تواند به شما در صرفه‌جویی در زمان در نظافت خودرو کمک کند و از بدبو کردن زباله‌های فاسد شدنی جلوگیری کند. مزایای این سطل های زباله بسیار بیشتر از هزینه ناچیز آنهاست. بنابراین در خرید خود تردید نکنید.

اگر قصد خرید سطل زباله خودرویی را دارید، می توانید درباره جنس، نوع چاپ، تعداد و رنگ بندی این هدیه تبلیغاتی با تیم مشاوره ما با شماره ۰۹۱۲۴۰۵۴۰۰۸ تماس حاصل فرمایید تا خریدی بهتر و مطمئن داشته باشید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *