هدایا

تقویم رومیزی یا تقویم دیواری؟

تقویم رومیزی یا تقویم دیواری؟

 به دلیل کاربردی بودن تقویم رومیزی برای اغلب ادارات و تمامی کارمندان، یکی از راه‌های مناسب تبلیغات و همچنین یکی از پرطرفدارترین هدایای تبلیغاتی به شمار می‌آید. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های یک تقویم رومیزی تبلیغاتی این است که یک سال برای مخاطب قابل استفاده خواهد بود. این ویژگی و کاربرد باعث شده تا شرکت‌های تبلیغاتی از تقویم رومیزی به عنوان هدیه‌ تبلیغاتی نوروزی استفاده کنند. گفتنی است که تقویم‌های دیواری به دلیل قیمت مناسب‌تر نیز طرفداران خود را دارند. بسیاری از برندها تعداد زیادی تقویم دیواری چاپ کرده و آن را به مشتریان خود هدیه می‌دهند. در ادامه تقویم رومیزی و تقویم دیواری را به طور کامل بررسی می‌کنیم.

تقویم رومیزی

شاید برای شما نیز سوال شده باشد که تقویم رومیزی چیست و چه کاربردی دارد؟ گفتنی است که تقویم رومیزی یک هدیه تبلیغاتی پرطرفدار است که بر روی میز افراد قرار می‌گیرد. به وسیله تقویم رومیزی می‌توان با انواع رویداد و مناسبات مختلف در تاریخ و زمان درست با خبر شد. علاوه بر این که یک تقویم یادآور رویدادها می‌باشد، می تواند به عنوان وسیله‌ای برای برنامه‌های روزانه و همچنین یادآوری قرار‌ها و جلسات کاری نیز به شمار می‌رود. در کنار همه این موارد می‌توانید از تقویم رومیزی یادداشت دار استفاده کنید تا علاوه بر یک تقویم فضای مناسبی برای نوشتن داشته باشید. در کنار ویژگی‌های مناسبی که یک تقویم رومیزی دارد، بهتر است بدانید که تقویم رومیزی می‌تواند به عنوان یک هدیه تبلیغاتی، تبلیغات برند شما را به بهترین شکل انجام دهد.

ویژگی تقویم رومیزی

از تقویم رومیزی برای تبلیغات استفاده می‌شود چراکه در هرمکانی قابل استفاده هستند. این تقویم دارای تاریخ های شمسی، میلادی و قمری می‌باشد. این تقویم نشان دهنده‌ی روزها و رویدادهای یک ماه می‌باشد. یکی دیگر از ویژگی‌های مهم، شخصی سازی تقویم رومیزی است که می‌توانید سایز تقویم رومیزی، رنگ، جنس و … را بر اساس سلیقه خود انتخاب و طراحی کنید. شخصی سازی کردن تقویم باعث می شود که شما بتوانید تبلیغات برند خود را بر روی تقویم انجام دهید. شما‌می‌توانید با توجه به بودجه و سلیقه‌ی خود یکی از انواع تقویم رومیزی را به عنوان هدیه تبلیغاتی انتخاب کنید.

نمونه تقویم رومیزی صبح آگهی

تقویم دیواری

تقویم دیواری یکی از گزینه‌های مناسب هدایای تبلیغاتی هستند که شبیه یک پوستر تبلیغاتی عمل می‌کنند. گفتنی است که این تقویم‌ها اغلب تک صفحه‌ای بوده و تمام روزهای سال را نشان می‌دهند. یا اینکه هر برگ برای یک فصل سه ماهه و یا برای هر ماه برگی جداگانه در نظر گرفته می‌شود. در کل تقویم دیواری‌ها به علت اینکه بر روی دیوار نصب می‌شوند به عنوان پوستر یا  یک کالای تزیینی محسوب می‌شوند. در طراحی ایت محصول باید دقت لازم را به عمل اورد تا علاوه بر زیبایی، تبلیغات شما را به خوبی انجام دهند. اگر قصد تبلیغ با چاپ تقویم دیواری را دارید باید بدانید که طراحی آماده وجود ندارد پس در این مورد پیشنهاد می‌شود از تقویم دیواری اختصاصی استفاده کنید. این مدل تقویم به دلیل ساده بودن متریال مصرفی، دارای قیمت مناسبی می‌باشد.

چاپ تقویم دیواری اختصاصی

تقویم دیواری در جنس و سایزهای متفاوت تهیه می‌شود. تقویم دیواری اغلب در مکان‌های پر رفت و آمدی مثل فروشگاه‌ها، مدارس ، بیمارستان و… استفاده می‌شود. تنها لازم است با یک نگاه و به صورت سریع به تاریخ های موجود در تقویم دیواری دسترسی پیدا کرد. جالب است بدانید که در طراحی و چاپ تقویم دیواری میتوان با توجه به نیاز و سلیقه مخاطب چیدمان برگه ها را بر اساس روز، فصل و سال تغییر داد. بدین گونه چاپ تقویم دیواری در مدل‌های سال در یک برگ (تک برگی)، فصل در یک برگ (4برگی) ، ماه در یک برگ (12 برگی) و حتی هر هفته در یک برگ داشته باشید.یکی دیگر از ویژگی‌های اصلی چاپ تقویم دیواری در ساده بودن و قابلیت شخضی سازی آن است به همین دلیل هر فرد با هر گروه سنی می‌‌تواند به راحتی از آن استفاده نماید.

چرا از تقویم رومیزی به عنوان هدیه تبلیغاتی استفاده می‌شود؟

اگر مایل هستید با هدف تبلیغاتی تقویم رومیزی یا تقویم دیواری تهیه کنید؛ قطعا انتخاب تقویم رومیزی گزینه بسیار بهتری خواهد بود. این تقویم بسیار کاربردی بوده در دید مخاطبان قرار خواهد گرفت. تقویم رومیزی اداری در بیشتر ادارات مورد استفاده است و شما می‌توانید پیام و محتوای تبلیغاتی‌ خود را  در هر صفحه و پایه‌ی تقویم چاپ کنید. تقویم رومیزی فضای مناسب‌تری نسبت به تقویم دیواری برای تبلیغات دارد. این تقویم کاربردهای متنوع‌تری علاوه بر نشان دادن تاریخ دارد. با درج لوگو یا شعار تبلیغاتی بر روی تقویم رومیزی برند شما در طی یک سال به صورت مداوم در نظر مشتری قرار خواهد داشت.

سفارش تقویم رومیزی یا تقویم دیواری

سفارش انواع تقویم در صبح آگهی به صورت حرفه‌ای و اختصاصی انجام می‌شود. شما می‌توانید برای چاپ هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت مثل انواع تقویم رومیزی و دیواری با مشاورین و کارشناسان فروش در تماس باشید. برای سفارش چاپ تقویم دیواری و رومیزی تنها کافیست به صفحه تقویم صبح آگهی مراجعه کنید طرح خود را انتخاب کرده و سفارش خود را ثبت کنید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *