چاپ پاکت
چاپ پاکت

چاپ پاکت

چاپ پاکت مناسب ارزش و اعتبار هر موسسه و سازمانی را نشان می‌دهد. کیفیت طراحی و چاپ پاکت نقش به سزایی در جذب نظر مثبت مشتری دارد و با قرار دادن سربرگ، فاکتور فروش، یادداشت ،صورت حساب و … در پاکت اداری اعتبار شرکت و سازمان خود را حفظ کرده و آن را ارتقا بدهید. پاکت نامه یک ابزار تبلیغاتی بازاریابی کم هزینه می‌باشد که که شامل اطلاعات تماس و آدرس، آرم و لوگو، شعار تبلیغاتی می‌باشد. چاپ پاکت یک نوع بازاریابی مستقیم برای ایجاد یک رابطه پایدار با مخاطبان می‌باشد. از نکات مهم در طراحی و چاپ پاکت : توجه به طراحی اصولی بر اساس خط قالب و خطوط برش و خط تا ، طراحی مدرن ساده و جذاب، رنگ بندی تفکیکی و اصولی و از نکات چاپ باید به نظارت بر چاپ و رنگ های پاکت، دقت در خط تا و ساخت پاکت  را می‌توان نام برد. از خدمات تکمیلی که جذابیت و حرفه ای بودن را به پاکت می‌افزاید شامل ساخت قالب با برش خاص، چاپ داخل پاکت، کاغذهای فانتزی، چسب درب پاکت، لوگو برجسته، نقره کوب و رنگ پنجم می‌شود.

 
سفارش پاکت

فرم سفارش چاپ پاکت

برای دریافت مشاوره رایگان با ما در تماس باشید :

۰۹۱۹۱۶۵۷۹۱۷-۰۲۱۶۶۳۴۳۵۶۱

خدمات چاپ پاکت در صبح آگهی

لیست قیمت چاپ پاکت

نوع پاکتتیراژقیمتزمان تحویل
پاکت تحریر 80 گرم1000 عددی949,00010 روز کاری
پاکت تحریر 80 گرم2000 عددی1,539,00010 روز کاری
پاکت تحریر 80 گرم5000 عددی3409,00010 روز کاری
پاکت تحریر 100 گرم1000 عددی949,00010 روز کاری
پاکت کتان 120 گرم1000 عددی1,099,00010 روز کاری

نوع پاکتتیراژقیمتزمان تحویل
پاکت تحریر 80 گرم1000 عددی1,099,00010 روز کاری
پاکت تحریر 80 گرم2000 عددی1,779,00010 روز کاری
پاکت تحریر 80 گرم5000 عددی3,609,00010 روز کاری
پاکت تحریر 100 گرم1000 عددی1,099,00010 روز کاری
پاکت کتان 120 گرم1000 عددی1,289,00010 روز کاری

نوع پاکتتیراژقیمتزمان تحویل
پاکت تحریر 80 گرم1000 عددی2,059,00010 روز کاری
پاکت تحریر 80 گرم2000 عددی3,309,00010 روز کاری
پاکت تحریر 80 گرم5000 عددی6,699,00010 روز کاری
پاکت تحریر 100 گرم1000 عددی2,089,00010 روز کاری
پاکت کتان 120 گرم1000 عددی2,479,00010 روز کاری

نوع پاکتتیراژقیمتزمان تحویل
پاکت تحریر 80 گرم1000 عددی3,909,00010 روز کاری
پاکت تحریر 100 گرم1000 عددی4099,00010 روز کاری
پاکت تحریر 120 گرم1000 عددی4,719,00010 روز کاری
پاکت کتان 120 گرم1000 عددی4,649,00010 روز کاری

نمونه پاکت های چاپ شده در صبح آگهی

معرفی انواع سایزهای چاپ پاکت نامه

سایزهای پاکت نامه به میزان اندازه‌ی نامه و کاربرد آن و نوع طراحی شما به شدت بستگی دارد. برخی پاکت نامه‌ها برای قرار دادن دعوت‌نامه‌ها و یا مکاتبات درون سازمانی مناسب می‌باشد برخی دیگر از این پاکت نامه‌ها برای قرار دادن برگه هایی که قصد تا کردن آن‌ها را ندارید مناسب هستند. به طور کلی و به صورت استاندارد پاکت نامه ها در سایز های کاغذ A3،A4،A5  و رایج ترین آن سایز ۱۱ * ۲۲ است که به پاکت نامه ملخی معروفند که در بسیاری از سازمان ها و ادارات از این نوع پاکت نامه  استفاده می کنند.

چاپ پاکت A3

چاپ پاکت a3

پاکت نامه سایز A3 در دو مدل کیفی و کیسه‌ای تهیه و تولید می‌شوند. ابعاد آن در مدل کیفی ۴۸*۶۸٫۵ و در مدل کیسه‌ای ۴۸٫۵*۶۷  قبل از تا زدن می‌باشد. در مدل کیفی در این پاکت در بغل و در مدل کیسه‌ای در آن در بالا قرار دارد. این محصول یکی از پرفروش‌ترین اوراق اداری بوده که کاربردهای متفاوتی دارد.از این سایز پاکت نامه می‌توان برای فرستادن اسناد و مدارک، اوراق اداری، مکاتبات و … در ابعاد بزرگ استفاده کرد. این پاکت در مراکز رادیولوژی نیز کاربرد دارد و عکس‌های رادیولوژی با سایز A3 و یا کوچکتر را برای نگهداری بهتر داخل آن قرار می‌دهند. البته امروزه برخی از مراکز رادیولوژی این پاکت را به عنوان وسیله تبلیغاتی نیز چاپ می‌کنند.

چاپ پاکت A4

چاپ پاکت a4

چاپ پاکت نامه A4 به صورت عمودی یا همان کیسه ای و افقی یا همان کیفی انجام می‌شود.این سایز پاکت نامه جهت حفاظت و حمل اسنادی که در سایز A4 هستند مناسب می‌باشند. تنها فرق عمودی و افقی این پاکت، جای در این پاکت می‌باشد. به وسیله این محصول و با توجه به سایز آن می توانید سربرگ A4 را بدون تا خوردگی درون آن قرار دهید و لازم به ذکر است که ابعاد این پاکت حدودا یک سانت از هر طرف از سربرگ A4 بزرگتر می‌باشد. این پاکت‌ها فضایی بسیار مناسب، جهت معرفی و تبلیغ هر سازمان یا شرکت را در اختیار سفارش دهنده می‌گذارد.ابعاد پاکت کیسه‌ای قبل از تا زدن۴۸*۳۴٫۵ و پاکت کیفی قبل از تا زدن ۳۴٫۵*۴۸٫۵ می‌باشد.

چاپ پاکت A5

چاپ پاکت a5

پاکت A5 مناسب برای مکاتبات ادارات و ارگان‌ها و قرارگیریسربرگ A5 بدون تا خوردگی می‌باشد. این پاکت نیز در دو نوع کیسه‌ای و کیفی تولید می‌شود. نوع کیسه‌ای آن قبل از تا زدن در ابعاد ۲۴٫*۳۴ و نوع کیفی آن ۲۴٫۵*۳۴٫۵ می‌باشند. نکنه‌ی قابل توجه در این پاکت‌ها این است که ابعاد آن از هر طرف نسبت به سربرگ A5 یک سانتی متر بیشتر می‌باشد.

چاپ پاکت ملخی

چاپ پاکت نامه اداری (ملخی)

پاکت ملخی یکی از انواع پاکت‌هایی است که بسیار پر طرفدار است. سایز این پاکت ۱۱*۲۲ بوده و می‌توانید روی آن چاپ تمام رنگی یا تک رنگ انجام داد. در پاکت ملخی شکل و طراحی مختلفی دارد. لبه صاف، لبه تیز، لبه گرد و لبه ذوزنقه از انواع اشکالی است که در آن تولید می‌شود. جنس پاکت ملخی نیز متفاوت است. این جنس تأثیر بسیار زیادی روی وزن پاکت می‌گذارد.تقریبا اغلب موسسات از این نوع پاکت برای قرار دادن اوراق خود استفاده می‌کنند.

چاپ پاکت سی دی

چاپ پاکت cd

پاکت CD برای نگهداری CD در دست مخاطبان به کار می‌رود که روی آن اطلاعاتی از محتوای CD و یا اطلاعاتی درباره‌ی هر مجموعه چاپ می‌شود که به عنوان راهی برای تقویت نام تجاری هر برند و بازاریابی استفاده می‌شود.  استفاده پاکت سی دی می‌تواند شامل ارائه سی دی رزومه شرکت ، سی دی های نرم افزاری ، سی دی پروژه‌های انجام شده ، مشخصات فنی ، سی دی های آموزشی و … باشد. انواع پاکت های CD به صورت چاپی روی کاغذهای انتخابی در چاپخانه‌ها چاپ می‌شوند و پس از خدمات لازم مانند سلفون و یووی و ..به بخش برش ارسال می شوند و در نهایت اطراف کار چسب خورده و به صورت کاملا آماده تحویل مشتری داده می‌شود. این پاکت‌هادر ابعاد ۱۳*۱۳ وجود دارند.

نمونه پاکت ها برای ثبت سفارش

می‌توانید روی هرکدام از پاکت‌های برای ثبت سفارش و کسب اطلاعات ضروری مورد نیاز کلیک کنید. در این بخش اطلاعاتی درباره نوع فرمت فایل ارسالی، سایز آن، نوع رنگ انتخابی، میزان حاشیه،نوع برش و… را مشاهده می‌کنید که می@توانید با انتخاب بهترین و مناسب‌ترین نوع آن‌ها پاکت با کیفیتی را سفارش داده و تحویل بگیرید.

پاکت A3

3,909,000تومان4,719,000تومان

پاکت A4

2,059,000تومان6,699,000تومان

پاکت A5

1,099,000تومان3,609,000تومان

پاکت نامه ملخی

949,000تومان3,409,000تومان

در چاپ پاکت از چه کاغذهایی استفاده می شود؟

یکی از موضوعات مهم در تهیه‌ی پاکت نوع کاغذی است که در طراحی و ساخت انواع آن استفاده می‌شود. نوع کاغذ علاوه بر تاثیری که در ظاهر پاکت‌ها دارد، در هزینه تولید، هزینه چاپ، کیفیت چاپ و … موثر خواهد بود. تنوع بالا در انواع کاغذ، باعث سردرگمی افراد در انتخاب گزینه مناسب برای کاغذ پاکت می‌شود. افزایش آگاهی نسبت به انواع کاغذ پاکت و دریافت راهنمایی‌های لازم از افراد متخصص و باتجربه در این زمینه منجر به انتخاب درست و پاکت با کیفیت می‌شود.

چاپ پاکت تحریر

چاپ پاکت تحریر

چاپ پاکت‌نامه تحریر را می‌توان به عنوان یکی از پرطرفدارترین، پرفروش‌ترین  و ارزان‌ترین نوع پاکت دانست. دلیل این امر کیفیت مناسب این جنس کاغذ نسبت به قیمت مناسب آن است. شما می‌توانید کاعذ تحریر را برای پاکت خود در گرماژ ۸۰ و یا ۱۰۰ گرم انتخاب کنید. متریال و ضخامت مناسب این کاغذ باعث کیفیت بالای این پاکت شده است که باعث مدرن و لاکچری بودن پاکت شما می‌شود. این پاکت قابلیت چاپ افست تمام رنگی بر روی تمامی قسمت‌هایش را دارد.

چاپ پاکت گلاسه

یکی از مرغوب‌ترین کاغذهایی که در تهیه و چاپ پاکت‌نامه استفاده می‌شود، کاغذ گلاسه است. پاکت‌نامه‌ی گلاسه در گرماژ‌ها مختلف تهیه می‌شود که هرچه این گرماژ بالاتر باشد ضخامت و کیفیت آن نیز بیشتر می‌شود که از کاغذ ۱۳۵ گرم اغلب استفاده می‌شود. این کاغذ در دو نوع مات و براق وجود دارد که نوع براق آن پرطرفدارتر می‌باشد. در پاکت نامه گلاسه درخشندگی رنگ‌ها برای بیینده بسیار جذاب می‌باشد. مقاومت بالای پاکت‌گلاسه آن را در بین خریداران پرطرفدار کرده است. شما می‌توانید با خیال راحت از هر رنگی که می‌خواهید در چاپ این پاکت استفاده کنید.

چاپ پاکت گلاسه
چاپ پاکت کتان

چاپ پاکت کتان

اگر شما نیز به دنبال یک پاکت متفاوت برای ست اداری خود هستید پیشنهاد ما به شما پاکت‌نامه کتان می‌باشد. کاغذ استفاده شده در این پاکت، کاغذی بافت‌دار بوده که پس از چاپ زیبایی منحصر به فردی را برای شما ایجاد خواهد کرد. برای داشتن چاپ ابکیفیت روی این کاغذ بهتر است از رنگ‌های تیره به صورت وسیع استفاده نکنید چرا که به دلیل جذب بالای رنگ در این کاغذ، رنگ‌های روشن شفاف‌تر چاپ خواهد شد.

چاپ پاکت کرافت

پاکت کرافت یکی از بهترین گزینه‌ها برای بسته‌بندی محصولات تولیدی علی‌الخصوص مواد غذای می‌باشد که به دلیل داشتن مزایای زیاد امروزه نسبت به سایر گزینه‌های قابل استفاده برای بسته‌بندی مورد توجه قرار دارد. پاکت کرافت امروزه با تنوع زیادی تولید می‌شود که این امر دست مصرف کنندگان این محصول را جهت انتخاب گزینه متناسب با نیاز خود بازتر می‌گذارد. پاکت کرافت یک وسیله بسته‌بندی بسیار مقاوم در برابر فشارها و دوستدار محیط زیست است. یکی از عواملی که توجه زیادی به این نوع پاکت می‌شود، قیمت مناسب آن است که در مقیاس بالا می‌تواند برای تولید کننده به صرفه باشد. مقاومت بسیار چشم گیر، انعطاف پذیری و کشسانی آن، از قابلیت هایی است که باعث مفید وتقع شدن این پاکت شده است.  این نوع کاغذ پس از استفاده شدن، توانایی بازیافت شدن را هم دارد و حالتی سازگار با محیط زیست دارد. در زمان خرید پاکت کرافت باید به ضخامت آن توجه ویژه‌ای کنید؛ زیرا این ضخامت می‌تواند به‌طور مستقیم بر روی کاربرد این نوع پاکت تاثیر بگذارد

چاپ پاکت کرافت
چاپ پاکت کارتی

چاپ پاکت کارتی

پاکت کارتی را می‌توان به عنوان یکی از ضخیم‌ترین پاکت‌های موجد در بازار می‌باشد که دارای مقاومت و دوام بسیار بالا هستند. جنس این پاکت همانند کاغذ تحریر بوده اما ضخامت و گرماژ بالایی دارد. این پاکت ها عموما در گرماژ ۱۴۰ گرم تولید می‌شوند. اگر طراحی این پاکت‌ها اصولی و حرفه‌ای باشد، می‌توانند بازدهی خوبی را برای شما به ارمغان آورند. این پاکت قابلیت چاپ تمام رنگی را دارد.

در چاپ پاکت از چه خدماتی استفاده می شود؟

یک پاکت نامه اداری باید دارای یک طراحی کاملاً حرفه ای باشد چرا که نشان‌دهنده اصالت و هویت سازمان شما می‌باشد. در روی برخی از این پاکت‌نامه‌ها به علت اسفاده‌های متفاوتی که دارند و برای آنکه به صورت حرفه‌ای تر عمل کنند یک سری عملیات انجام می‌شود. این عملیات می‌نواند شامل طلاکوب و نقره کوب، پنجره دار کردن پاکت‌ها، چسب دار کردن درب پاکت، اضافه کردن روکش‌های ضد آب و … باشد.

زدن چسب روی درب پاکت

برای نگهداری بهتر محتویات درون پاکت‌ها و یا محرمانه بودن آن‌ها بهتر است که درب پاکت بسته باشد. برای آن که درب پاکت بسته بماند و در هنگام ارسال آن درب همچنان بسته بماند بر روی درب آن‌ها چسبی قرار می‌دهند. این کار موجب می‌شود تا فرستنده با خیال راحت محتویات خود را درون پاکت قرار داده و آن را برای گیرنده ارسال کند.

طلاکوبی یا نقره کوبی روی پاکت

استفاده از تکنیک طلاکوبی و نقره کوبی در چاپ پاکت‌نامه‌ها باعث می شود که پاکت شما جلوه‌ی زیباتری داشته باشد و مثل طلا بدرخشد. طلاکوبی و نقره کوبی با رنگ براق و درخشان خود جلوه ای لوکس و سطح بالا به پاکت شما می‌دهد و باعث می‌شود که پاکت شما متمایز از باقی پاکت‌های موجود شود. باید خاطر نشان کردکه این کار زمان بر و هزینه بر است.

استفاده از پاکت پنجره دار

برخی از پاکت‌نامه ها برای نشان داردن برخی اطلاعات محتویات درونی، دارای قسمتی شفاف هستند. در این پاکت نامه‌ها قسمتی از پاکت نامه قالب‌گیری نمی‌شود و به صورت شفاف باقی  می‌مانند. برای مثال ممکن است شما نیز این پاکت نامه‌ها را در هنگام تحویل جواب آزمایش و یا اغلب نامه‌های اداری که پست می‌شوند دیده باشید. این قسمت را شفاف باقی می‌گذارند تا از بیرون بتوان نام و مشخصات گیرنده را مشاهده کرد بنابراین تولید کنندگان با استفاده از این نوع پاکت دیگر نیازی به صرف هزینه‌های بیشتر جهت چاپ مشخصات محصول روی کاغذ و معرفی آن به مصرف کننده ندارند.. به این قسمت شفاف باقی‌مانده به اصطلاح پنجره گفته می‌شود به همین دلیل به این پاکت نامه، پاکت نامه پنجره دار گفته می‌شود.

طراحی و چاپ پاکت در صبح آگهی

همانطور که می‌دانید طراحی و چاپ پاکت نامه اداری به عنوان یکی از اصلی‌ترین اوراق اداری یک امر مهم برای هر مجموعه می‌باشد.  کیفیت و مناسب بودن قیمت و همچنین طراحی خلاق با توجه به سلیقه‌ی شما از مواردی است که مجموعه صبح آگهی در چاپ انواع پاکت از جمله چاپ پاکت اداری، چاپ پاکت رنگی، چاپ پاکت پنجره دار و … به آن عمل می‌کند. برای ثبت سفارش خود و کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما در تماس باشید.

سوالات متداول چاپ پاکت

فرآیند سفارش چاپ پاکت در صبح آگهی چگونه است؟

شما می‌توانید از طریق سایت این مجموعه و یا تماس تلفنی با مشاورین فروش صبح آگهی، سفارش پاکت خود را ثبت کنید. شما قبل از ثبت سفارش خود می‌توانید پس از مطالعه توضیحات این صفحه و یا تماس با مشارین این مجموعه اطلاعات لازم برای پاکت مناسب خود را به دست آورید.

سفارش چاپ پاکت به صورت فوری و عادی چقدر زمان می برد؟

سفارش‌های عادی معمولاً بلافاصله بعد از ثبت سفارش و تایید نهایی طرح شما در دستور کار قرار می‌گیرد. انجام سفارش‌های نیز به‌نوبت صورت گرفته و هر سفارشی که زودتر ثبت‌شده باشد زودتر انجام می‌شود. اما سفارش‌های فوری معمولاً خارج از نوبت فرآیند آن‌ها آغاز می‌شود که باید خاطرنشان کرد بسته به تعداد تیراژ آن این زمان تغیییر می‌کند. سفارش پاکت فرآیندی است که تماما به تیراژ، طراحی پاکت و مواردی این چنینی بستگی دارد که اغلب این سفارش‌ها معمولا از چند روز تا چند هفته طول می‌کشند.

آیا فایل چاپ پاکت، توسط کارشناسان صبح آگهی بررسی می شود؟

بله در مجموعه چاپ و تبلیغات صبح آگهی تمامی فایل‌های چاپی توسط کارشناسان متخصص و مجرب بررسی می‌گردد تا از هرگونه مشکلات پیش از چاپ جلوگیری شود. البته لازم به ذکر است که بررسی تخصصی‌تر و ویرایش آن، با هزینه جزئی همراه خواهد بود.

پاکت ملخی چیست؟

پاکت ملخی یکی از انواع پاکت‌هایی است که تولید می‌شود. سایز این پاکت ۱۱*۲۲ بوده و می‌توانید روی آن چاپ تمام رنگی یا تک رنگ به صورت دیجیتال و یا افست انجام دهید. همچنین می‌توانید رنگ‌های مختلفی را پیدا کنید که این پاکت در آن‌ها تولید می‌شود. دری که برای پاکت ملخی طراحی می‌شود شکل و شمایل مختلفی دارد. لبه صاف، لبه تیز، لبه گرد و لبه ذوزنقه از انواع اشکالی است که در آن تولید می‌شود. جنس پاکت ملخی نیز متفاوت است. پاکت ملخی همان پاکت نامه است که برای مکاتبات اداری نیز از آن‌ها استفاده می‌شود.

پاکت ژاپنی چسب از بغل چیست؟

پاکت درب روی عرض یا پاکت ژاپنی، پاکتی است که درب آن از قسمت عرض مستطیل بسته و باز می شود. این پاکت در ابعاد a4، a5 و هر اندازه ای که مشتریان سفارش دهند، چاپ می‌شوند. و خوشبختانه بسیاری از سازمان ها و شرکت ها از این نوع پاکت استقبال کرده و گزینه های دیگری مثل پنجره به آن اضافه می‌کنند