هدایا

هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی

هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی

هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی یکی از راه‌های استراتژیک بازاریابی هستند که در سال‌های اخیر دارای محبوبیت چندین برابر شده‌اند و توسط شرکت‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. وقتی صحبت از بازاریابی رو در رو می‌شود تعداد کمی از روش‌ها می‌توانند با پتانسیل بازگشت سرمایه در یک نمایشگاه تجاری رقابت کنند. نمایشگاه‌های تجاری باکیفیت با داشتن استراتژی‌های مناسب برای تبلیغات و برنامه‌ریزی دقیق می‌توانند نام برند شما را به مخاطب‌های مشخصی ارئه دهند که در جست‌وجوی محصول یا خدماتی همانند محصول یا خدمات مجموعه‌ی شما هستند. با حضور در نمایشگاه‌های مرتبط با صنف و خدمات خود منافع زیادی مثل فراگیری نام برند، تحلیل شبکه‌های فروش، گسترش مذاکرات و افزایش فروش و در نتیجه سود بیشتر دست پیدا می‌کنید.

کدام هدایا تبلیغاتی ویژه نمایشگاه هستند؟

انتخاب هدایای تبلیغاتی خصوصا برای نمایشگاه یکی از سخت‌ترین انتخاب‌ها است. شاید برای شما نیز سوال باشد که کدام هدایای تبلیغاتی برای شرکت در نمایشگاه‌ها مناسب تراست؟ می‌دانیم که امروزه به خاطر تنوع در هدایای تبلیغاتی خصوصا هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی، انتخاب هدیه‌ای خاص که با دیگر رقبا متمایز باشد و همچنین برای مخاطبان کاربردی باشد سخت شده است. برای مثال در نمایشگاه‌هایی که در روزهای پایانی سال برگذار می‌شوند به بازدیدکنندگان خود سررسیدهای اختصاصی یا تقویم رومیزی هدیه می‌دهند؛ که این کار می‌تواند  نام برند شما را همراه با تبریک سال نو به مخاطبانتان ارائه کند و آن را در ذهن مشتری ثبت کند. هدایای نمایشگاهی باعث می‌شوند که برند شما در مقابل دید افراد زیادی قرار بگیرند در نتیجه باعث تثبیت مشتریان قدیمی و جذب مشتریان جدید شود. این هدایا در واقع باعث منتقل کردن ارزش برند شما در یک نگاه می‌شود.

خرید هدایای نمایشگاهی

می‌دانیم که هدایا تبلیغاتی متنوعی برای استفاده از نمایشگاه وجود دارند که مورد استقبال سفارش‌دهندگان و همچنین مخاطبان آن‌ها قرار گرفته‌اند. در ادامه به برخی از مهم‌ترین آن‌ها اشاره می‌کنیم.

ساک دستی تبلیغاتی

ساک دستی تبلیغاتی

ساک دستی تبلیغاتی از هدایای ارزان قیمت تبلیغاتی محسوب می‌شود که در نمایشگاه‌ها بسیار کاربردی می‌باشد. این هدیه به عنوان یک بیلبورد متحرک می‌تواند به راحتی نام برند و رنگ سازمانی شما را در دید تمام افرادی که در نمایشگاه حضور دارند، قرار دهد. شما وقتی چاپ کاتالوگ یا چاپ بروشور را برای تبلیغات نمایشگاهی انجام می‌دهید و آن را در کنار هدیه‌های تبلیغاتی دیگر مثل خودکار، تقویم و … به مشتریان خود اهدا می‌کنید باید کیسه‌ای باشد که این محصولات را داخل آن گذاشته و به بازدیدکنندگان غرفه خود اهدا کنید. این کار کمک بزرگی به بازدیدکنندگان می‌کند که راحت‌تر نام برند شما را به خاطر بسپارند.

خودکار تبلیغاتی هدایای نمایشگاهی

خودکار تبلیغاتی

از دیگر هدایای تبلیغاتی ویژه نمایشگاه که توسط شرکت‌ها و سازمان‌ها ارائه می‌شود خودکار تبلیغاتی ارزان می‌باشد. خودکار تبلیغاتی در کنار هر هدیه تبلیغاتی دیگری که به مخاطبین در نمایشگاه‌ها داده می‌شود به مخاطبان ارائه شده و یک نوع مکمل برای دیگر هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی محسوب می‌شود. از خودکارهای فلزی و پلاستیکی که قیمت‌های متفاوتی هم دارند با چاپ نام برند در رنگ‌های متفاوت روی آن‌ها در نمایشگاه استفاده می‌شود. این خودکارهای تبلیغاتی اغلب با بروشور یا کاتالوگ یا کارت ویزیتی که معرف سازمان یا شرکت هدیه دهنده است به مخاطبان و مشتریان در نمایشگاه اهدا می شود.

لیوان تبلیغاتی

لیوان و ماگ تبلیغاتی

این هدایا بسیار تاثیرگذار و کاربردی برای بازاریابی در نمایشگاه‌ها محسوب می‌شوند که همه‌ی افراد می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند. لیوان‌ها انواع مختلفی دارند که با توجه به سلیقه، بودجه، رنگ سازمانی و نوع چاپ انتخابی خود، می‌توانید جنس و سایز لیوان را تغییر دهید. لیوان‌های تبلیغاتی عضو جدانشدنی تبلیغات در نمایشگاه‌ها هستند که در طول مذاکره با مشتریان خود می‌توانید با ماگ‌ تبلیغاتی از آن‌ها پذیرایی کنید که شعار برند شما روی آن حک شده است و مشتری در طول جلسه مدام به آن نگاه می‌کند. یکی از مهم‌ترین مزایای این هدیه قیمت مناسب آن است. برای مشاهده انواع لیوان و ماگ تبلیغاتی از طریق وبسایت صبح آگهی اقدام نمایید.

چاپ سررسید تبلیغاتی

سالنامه یا سررسید

از دیگر هدایای تبلیغاتی که موسسات در نزدیک سال نو به مشتریان و بازدیدکنندگان خود می‌دهند می‌توان به سررسید اشاره کرد. این هدایا امروزه بخاطر قیمت مناسبی که دارند برای شرکت‌ها به صرفه هستند و برای افرادی که در نمایشگاه شرکت می‌کنند می‌تواند هدیه تبلیغاتی نمایشگاهی پرکاربردی باشد. اغلب افرادی که این هدایا را می‌گیرند درحال آشنایی با موسسات شرکت‌کننده در نمایشگاه و خدمات آن‌ها هستند. پس از دریافت سررسید با مطالعه‌ی اطلاعات چاپ شده در آن سعی می‌کنند به سایت آن شرکت سر زده و در صورت نیاز از آن‌ها خرید می‌کنند. هر چند که اغلب کسب و کارها چاپ سررسید تبلیغاتی را به عنوان هدیه در عید نوروز تهیه و به مخاطبان خود می دهند. شما می توانید برای مشاهده سایر هدایای نوروزی به همین لینک مراجعه نمایید.

چاپ تقویم رومیزی

تقویم رومیزی

در نمایشگاه‌هایی که در روزهای پایانی سال برگذار می‌شود، اغلب مجموعه‌ها به دنبال هدایایی هستند که با آن‌ها علاوه بر تبریک سال نو بتوانند برند خود را به خوبی تبلیغ کنند. یکی از این هدایا که معمولا از قیمت به صرفه‌ای نیز برخوردار هستند تقویم‌های رومیزی می‌باشند. این تقویم‌ها که دارای رنگ‌ها و طرح‌های گوناگون می‌باشند که می‌توانند پیشنهاد ویژه‌ای برای نشان دادن رنگ سازمانی شما، اطلاعات کاملی از برندشما در هر صفحه یا بر روی پایه‌ی تقویم باشند. این هدایا فضای مناسبی برای تبلیغات دارند و برای مخاطب کاربردی هستند پس به می‌توانند هدیه‌ی خوبی به مناسبت سال نو باشند. برای چاپ تقویم رومیزی تبلیغاتی می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

ساعت دیواری تبلیغاتی هدایای نمایشگاهی

ساعت تبلیغاتی

ساعت تبلیغاتی که یکی از هدایای پرطرفدار تبلیغاتی می‌باشد، دارای انواع و اقسام گوناگونی می باشد. این هدیه انواع گوناگونی از جمله ساعت دیواری، رومیزی، مچی دارد که مناسب افراد مختلف است. یکی از موثرترین این ساعت‌ها ساعت دیواری تبلیغاتی است. چرا که این هدیه یکی از ماندگارترین راهکارهای موثر تبلیغات برای مشتریان می باشد. ساعت دیواری تبلیغاتی می تواند در هر محلی که قرار بگیرد، نام برند شما را در هر ثانیه تبلیغ کند که به همین علت تاثیر بسزایی در خاطر مخاطب و برندینگ کسب و کار شما خواهد گذاشت.

دیگر خدمات نمایشگاهی

تبلیغات در نمایشگاه به عنوان یک تبلیغ تخصصی در تمام دنیا مطرح است و از این رو داشتن دانش، تجربه و فرهنگ مناسب برای طراحی و اجرای این گونه از تبلیغات امری بسیار ضروری است. به همین منظور واجب است که شرکت‌ها و موسسات با رویکردی حرفه‌ای و آگاهانه وارد نمایشگاه و تبلیغات در آن شوند تا بتوانند به هدف نهایی خود از حضور در نمایشگاه دست پیدا کنند. هدایای تبلیغاتی تنها راه تبلیغات نمایشگاهی نیستند. بسیاری از روش‌های مناسب دیگر نیز برای دیده شدن وجود دارند. با ادامه‌ی متن همراه باشید تا به بررسی چند مورد از مهم‌ترین و به صرفه‌ترین آن‌ها بپردازیم.

استند پاپ آپ

استند پاپ آپ نمایشگاهی یکی از عجایب دنیای گسترده‌ی تبلیغات است. استندهای بزرگی که به سادگی نصب می‌شوند، توجه و چشم مخاطب را به خود جلب می‌کنند و پس از انجام وظیفه‌ی تبلیغات خود به راحتی جمع و سپس حمل می‌شوند. این استند شامل رنگ سازمانی همراه با اطلاعات ضروری از مجموعه‌ی شماست. این سازه نمایشگاهی برای ایجاد یک بک گراند بزرگ در غرفه‌های نمایشگاه، سن همایش، نشست خبری و… استفاده می‌شود.این استندها دارای اسکلتی آلومینیومی  و قابلیت نصب پرژکتور جهت نورپردازی هستند و در اندازه‌های متنوع چاپ می‌شوند. پایداری این سازه در مقابل عوامل محیطی، حمل سریع و نصب آسان، آن را مناسب برای تبلیغات محیطی کرده است.

استند رول آپ

سازه رول آپ یکی از انواع سازه های نمایشگاهی تبلیغاتی است که بخاطر زیبایی، هزینه مناسب و سهولت فراوان در حمل و نصب آن از پرفروش‌ترین سازه‌های نمایشگاهی است. در غرفه‌های نمایشگاهی و به طور کلی هر جایی که نیاز به استندهای نمایشگاهی باشد جزو بهترین انتخاب‌ها است. استند رول آپ از پایه آلومینیومی و بنر تشکیل شده که سبک و کم وزن و در عین حال مقاوم  با قابلیت ایستایی فراوان است.  اگر طرح‌های گرافیکی مناسبی بر روی آن اجرا شود می‌تواند توجه مخاطبان بسیاری را به کسب و کار شما جلب کند و از این طریق به اهداف فروشتان کمک کند. استند رول آپ تبلیغاتی را می توان به صورت تکی یا درکنار دو یا سه استند رول آپ دیگر استفاده کرد  که در این صورت می توان نمایی کامل و جذاب از برند شما در غرفه نمایشگاهی یا رویداد و همایش و… به مخاطب ارائه داد.

چاپ بنر تبلیغاتی

چاپ بنر تبلیغاتی یکی از محصولاتی می باشد که در اکثر نمایشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد. بسیاری از صاحبان کسب و کار برای کاهش هزینه به جای استفاده از سازه های نمایشگاهی همچون پاپ آپ نمایشگاهی و … بدنبال استفاده از چاپ بنر برای تبلیغات و به نمایش درآوردن محصولات خود در رویدادها می باشند. کیفیت چاپ بنر، جنس پارچه و … بر روی قیمت چاپ بنر تاثیر گذار می باشد.

ارتباط با ما

بازاریابان باید از آخرین تغییرات صنعت هدایای تبلیغاتی آگاه باشند و بدانند در داخل و خارج از کشور چه محصولاتی برای ارائه تبلیغات درست در نمایشگاه‌ها انتخاب می‌شوند. کدام یک از هدایای تبلیغاتی محبوب، نتایج بهتری در دستیابی به اهداف تبلیغات به همراه دارند. نکته حائز اهمیت این است که بتوانید با هر میزان بودجه‌ای برای اهداف بازاریابی که در نظر گرفته‌اید بیشترین سود را به دست آورید. شما می‌توانید با کمترین هزینه ولی با هدفمندی و انتخاب درست مشتریان زیادی را جذب کنید. شما باید انتظارات مشتریان خود از هدایای تبلیغاتی را بدانید. شرکت صبح آگهی با چندین سال سابقه در طراحی هدایای تبلیغاتی خاص یکی از تولیدکنندگان موفق در این عرصه است.برای دیدن محصولات و هدیای تبلیغاتی به سایت صبح آگهی مراجعه کرده و برای پاسخگویی به سوالات خود با مشاورین در ارتباط باشید تا با مشاوره‌ی درست بتوانید بهترین محصول را برای مجموعه‌ی خود انتخاب کنید.

سوالات متداول هدایای نمایشگاهی

هدایای نمایشگاهی اغلب شامل چه مواردی هستند؟

هدایای نمایشگاهی، از جمله هدایایی هستند که در اغلب نمایشگاه ها صاحبان کسب و کار مورد استفاده قرار می دهند. خودکار، لیوان، ساک دستی، ست مدیریتی، دفتریادداشت و … از موارد پرکاربرد این هدایا می باشند.

چگونه هزینه هدایای نمایشگاهی خود را کاهش دهم؟

در صورتی که به دنبال تهیه هدیه برای نمایشگاه های تبلیغاتی هستید، تنها کافی با یک شرکت تبلیغاتی قرداد ببنید تا با خرید انبوه هزینه تمام شده شما را کاهش دهد بعلاوه به شما کمک کند تا بدون دقدقه خیالتان از بابت هدایای نمایشگاهی راحت باشد.

نحوه ثبت سفارش هدایای نمایشگاهی در صبح آگهی چگونه است؟

صبح آگهی ارائه دهنده انواع هدایای نمایشگاهی می باشد. بعلاوه این شرکت می تواند محصولات چاپی اعمم از کاتالوگ، بروشور، کارت ویزیت و سایر ملزومات نمایشگاهی را برای شما تهیه کند.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *