چاپ فولدر تبلیغاتی
چاپ فولدر تبلیغاتی

چاپ فولدر

 فولدر یا پوشه ابزاری است که امکان نگهداری اسناد و اوراق اداری و سی دی را  در هر مجموعه‌ای  فراهم می‌کند و جزو ابزار کاربردی و ودرواقع دو منظوره تبلیغات محسوب می‌شود چون این امکان را به ما می‌دهد که قرارداد و اسناد و مدارک را به صورت مرتب به مشتری تحویل دهیم و از طرفی  با تبلیغاتی که روی فولدر چاپ می‌شود بیننده را تحت تاثیر قرار می دهیم. اگر برند شما دارای پروژه‌ها و یا محصولات  گوناگون می‌باشد و قصد دارید هر پروژه را به طور جداگانه معرفی نمایید و قرارداد و یا سایر اوراقی خود را در دسته‌های مشخص نگهداری کنید، پیشنهاد ما به شما چاپ فولدر تبلیغاتی است. این محصول خود یکی از اجزای ست اداری محصوب می‌شود. روی فولدرها همانند سایر ست اداری باید از رنگ سازمانی و لوگو و راه‌های ارتباطی استفاده شود.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

فرم سفارش چاپ فولدر

برای دریافت مشاوره رایگان با ما در تماس باشید :

۰۹۱۹۱۶۵۷۹۱۷-۰۲۱۶۶۳۴۳۵۶۱

خدمات چاپ فولدر در صبح آگهی

نمونه چاپ پوشه اداری و تبلیغاتی در صبح آگهی

ابعاد رایج چاپ پوشه تبلیغاتی چیست؟

ابعاد فولدرها اغلب در حالت بسته باید به صورتی باشد که کاغذ A4 به راحتی در داخل آن قرار بگیرد. فولدرها به صورت دو لت یا سه لت بوده و قالب و طرح خاص و مشخصی ندارند و شما می‌توانید با توجه به نیاز خود در ابعاد مختلفی قالب فولدر خود را سفارش دهید اما باید توجه کنید که قالب فولدر باید به صورتی باشد که ماغذ یا مقوای استفاده شده کمترین دور ریز را داشته باشد. قالب چاپ فولدر با اندازه جیب نگهدارنده کاغذ تغییر می کند و شما می توانید کاربردهایی مثل جای قرارگیری سی دی و کارت ویزیت را نیز به جیب‌های فولدر اضافه کنید همچنین اگر تعداد برگه‌های داخل فولدر زیاد باشد برای مثال بخواهید داخل آن کاتالوگ قرار دهید، می‌توان آن را به صورت عطف دار طراحی کرد.

چاپ فولدر سفارشی

چاپ فولدر سفارشی ( قالب اختصاصی )

هر برندی هویت مشخصی دارد که آن را از سایر برندها جدا می‌کند که بخشی از آن را هویت بصری هر برند تشکیل می‌دهد. تبلیغات چاپی جزو هویت بصری برندها هستند. هویت بصری شامل رنگ سازمانی، لوگوی برند، فونت اختصاصی و حتی اشکال خاصی است که برای برندسازی خود از آن‌ها استفاده می‌کنید. وجود این عناصر در فولدر مجموعه شما به برندینگ و تبلیغات بهتر کمک می‌کند. بسیاری از کسب و کارهای بزرگ، ترجیح می‌دهند به کمک طراحان حرفه‌ای، برای چاپ فولدر سفارشی خود از طرح‌ها و قالب‌های اختصاصی استفاده کنند. این فولدرها طرح منحصر به فردی دارند و حتی از نظر ساختاری هم با فولدرهای معمولی متفاوتند . مثلا ممکن است مشتری فولدر قفل‌دار سفارش بدهد یا اینکه بخواهد داخل محفظه فولدر، گیره‌ای برای نگه داشتن کاغذها وجود داشته باشد حتی می‌توان از چند جیب نگهدارنده برای کارت ویزیت و یا سی دی  نیز استفاده کرد. برای چاپ پوشه تبلیغاتی شما می‌توانید پوشه تبلیغاتی را سفارش دهید که همه عناصر آن با توجه به سلیقه خودتان و برای برند شخصی شما طراحی شده است. این موضوع برای مشاغلی که قصد دارند کاتالوگ، بروشور، کارت ویزیت و … را داخل فولدر قرار دهند، مزیت‌های بسیاری دارد.

چاپ فولدر A4

چاپ فولدر A4 اقتصادی و ارزان

همانطور که می‌دانید فولدر ها پوشه‌های اداری هستند که دارای جیب و فضای مناسبی برای چاپ تبلیغات هستند. این نوع از فولدر اغلب بدون جیب است و فقط دارای جای اوراق اداری و تبلیغاتی می‌باشد. فولدر A4 در انواع فولدر با روکش سلفون مات و براق یا با روکش یووی قابل چاپ می باشد. چاپ فولدر A4  به صورت دورو و یک رو نیز قابل چاپ و سفارش است، چاپ فولدر A4 برای تبلیغات شرکتی و سمینارها برای جمع آوری اوراق اداری بسیار کاربردی و مناسب می‌باشد. فولدر A4 بر روی کاغذ گلاسه با گرماژ متفاوت چاپ می شود. شما می توانید نوع سلفون براق، مات و یا سلفون مات+UV موضعی را برای یک رو و هر دو روی فولدر انتخاب نمائید. شما می توانید این فولدر را در تیراژ های متفاوت جهت چاپ سفارش دهید. این فولدر همانطور که از سایزش مشخص است مناسب کاتالوگ و لت های سایز A4 و یا کوچک‌ترمی‌باشد.

چاپ پوشه ادرای بر مبنای جنس

فولدرهای تبلیغاتی در جنس‌ها و طرح و رنگ‌های متفاوتی طراحی و تولید می‌شوند. از این میان رایج ترین نوع آن ها فولدرهای مقوایی و کاغذی هستند که  قیمت مناسب تری نیز دارند. اما این فولدرها می‌توانند از جنس مقوای ساده، مقوای گرم بالا، مقوای گلاسه با روکش‌های سلفونی و لمینتی و یا پلاستیکی باشند.که بسته به نوع نیاز و بودجه باید آن ها را انتخاب کنید.

چاپ پوشه کاغذی

چاپ پوشه کاغذی

چاپ فولدر تبلیغاتی کاغذی همان چاپ پوشه‌های اداری است با این تفاوت که به جای استفاده از گیره، دارای جیب و یا فضای مخصوص جهت نگهداری کاغذ می باشد که می توان انواع سربرگ و اوراق اداری را در آن قرار داد. در تهیه‌ی این پوشه‌ها می‌توان از انواع کاغذ با گرماژهای متفاوت استفاده کرد و روی آن از انواع روش‌های چاپی برای چاپ تبلیغات استفاده کرد. فولدرکاغذی نسبت به سایر فولدرها قیمت مقرون به صرفه‌تری دارد. اغلب فولدرهای کاغذی فولدری در سایز A4 هستند که کاغذ A4 به راحتی در جیب فولدر قرار میگیرد.

چاپ پوشه مقوایی

در واقع چاپ پوشه مقوایی هیچ محدودیتی در سایز ، تعداد لت و یا شکل پوشه ندارد. هنگام چاپ فولدر سفارشی مقوایی می‌توان فضاهایی جهت قراردادن کارت ویزیت ، سی دی و … را فراهم کرد. در چاپ فولدر مقوایی تبلیغاتی الزاما از مقواهایی با گرماژ حداقل گلاسه ۳۰۰ گرم یا کتان ۳۰۰ گرم به بالا باید استفاده نمود . قابل ذکر است در چاپ پوشه‌ی مقوایی امکان برش های اختصاصی و منحصر به فرد با توجه به نوع محصول و یا خدمات شما، داشتن عطف و یا همچنین چاپ تبلیغات و لوگوی شما با هر رنگی امکان پذیر می‌باشد.

چاپ پوشه مقوایی
چاپ پوشه پلاستیکی

چاپ پوشه پلاستیکی

پوشه‌های پلاستیکی اغلب پوشه‌های دکمه‌داری هستند که برای نگهداری از اسناد و مدارک استفاده شده و بسیار مناسب می‌باشند. این پوشه‌ها در سایز A4 و A5 و در رنگبندی‌های متنوع تهیه و تولید می‌شوند. این پوشه‌ها در برابر رطوبت مقاومند و نسبت به سایر فولدرها قیمت مناسب‌تری دارند و به سادگی در اختیار عموم هستند. برای چاپ روی فولدرهای پلاستیکی می‌توان از چاپ طلاکوب استفاده کرد.

چاپ پوشه چرمی

فولدرهای چرمی می‌توانند از دو نوع  چرم مصنوعی و چرم طبیعی تهیه شوند. همانطور که میدانید این فولدرها دارای ظاهری شکیل و زیبا هستند پس قیمت بالاتری نسبت به سایر پوشه‌ها دارند. این نمونه از فولدرها در اکثر مواقع برای مصارف شخصی به کار می‌روند چراکه سفارش تعداد بالای این فولدرها، هزینه ی بالایی دارد. از این نمونه فولدرها می توان به عنوان هدیه‌ی خاص، بسیار شیک و ارزشمند ، برای یک مدیر و یا کارمند ارشد باشد. برای طرح و تبلیغ روی این فولدرها می توان از چاپ طلاکوب، نقره کوب و یا چاپ برجسته استفاده کرد.

چاپ روی پوشه چرمی

سوالات پرتکرار چاپ پوشه

چاپ پوشه تبلیغاتی چه تاثیری در برندینگ دارد؟

 فولدر اختصاصی یک ابزار تبلیغاتی بسیار موثر است در کنار سایر ابزارهای تبلیغاتی آگاهی دهنده برند است و جزو ست اداری محسوب می‌شود.از پوشه‌‌های تبلیغاتی می‌توان برای قرار دادن مدارک و اوراق اداری استفاده کرد که یاعث حرفه‌ای نشان دادن برند شما می‌شود. شما با قرار دادن شعار تبلیغاتی و لوگوی خود همراه با رنگ سازمانی روی فولدرهای تبلیغاتی می‌توانید در ذهن مخاطبان ماندگار شوید. درواقع فروش و بازاریابی خود را به صورت غیرمستقیم انجام می‌دهید.

چاپ فولدر با قیمت مناسب کدام است؟

برای طراحی و چاپ فولدر با قیمت مناسب نیاز است که بعضی از المان‌های موجود در آن را حذف نموده و یا نمونه مناسب‌تری جایگزین شود. در واقع انتخاب المان‌ های مختلف بر اساس نیاز شما است که قیمت فولدر را تعیین می‌کند. قیمت کلی چاپ فولدرها به عواملی چون جنس ، سایز (A4 یا A5) ، نوع چاپ آن و تک رو یا دو رو بودن، نوع روکش، نوع طراحی، نوع عطف، قالب ، برش خاص قالب ، اندازه کاغذ و گرماژ آن و تعداد تیراژ بستگی دارد. هرکدام از موارد ذکر شده کم یا زیاد شود، روی قیمت نهایی تأثیرگذار خواهد بود. اگر به دنبال چاپ فولدر ارزان قیمت هستید، می‌توان از بعضی موارد چشم ‌پوشی کرده و کمی ساده‌تر آن‌ ها را طراحی و تولید کنید اما فراموش نکنید با حذف هر مورد کیفیت کلی کارتان پایین نیاید.

در صبح آگهی امکان چاپ فولدر اختصاصی وجود دارد؟

صبح آگهی این اطمینان را به شما میدهد که می‌تواند فولدر شما را با قالب اختصاصی مد نظرتان طراحی و چاپ کند. برای اختصاصی شدن می‌توانید از سایز و طرح‌های اختصاصی استفاده کنید. تیم صبح آگهی چاپ فولـدر شما را انجام داده و قالب اختصاصی برای شما می‌سازد و فولدر شما را پس از ساختن بصورت آماده تحویل می‌دهد.

خدمات صبح آگهی برای طراحی و چاپ فولدر چیست؟

همانطور که میدانید چاپ فولدر خاص و زیبا با خدمات تکمیلی منحصر به فرد بدست می آید. چاپ فولدر اختصاصی تفاوت شما را با رقیب‌هایتان نشان خواهد داد و باعث وجه تمایز شما با آنان خواهد شد. صبح آگهی برای ایجاد این تمایز از قالب اختصاصی و برش خاص روی فولدر و ایجاد جیب در آن ، نصب پلاک، نقره یا طلاکوب بصورت برجسته ، استفاده از مرکب‌های خاص ،انواع روکش ، یووی موضعی و … استفاده می‌کند. همه‌ی این خدمات اختصاصی به برند شدن و متمایز شدن بین رقبا کمک به سزایییخواهد کرد .