هدایا

زمان طلایی سفارش طراحی و چاپ سررسید

زمان طلایی برای طراحی و چاپ سررسید

مهم‌ترین دغدغه و نگرانی که سفارش‌دهندگان در هنگام خرید سررسید اختصاصی دارند، تحویل به موقع آن تا قبل از سال نو است. تاخیر در تحویل دادن سررسید از طرف تولیدکننده می‌تواند به دلایل گوناگونی مثل تعداد سفارشات زیاد، خرابی دستگاه و … باشد. اما می‌تواند از طرف سفارش دهنده به دلیل تاخیر در ثبت سفارش باشد. این موارد باعث تعلل در تحویل دادن سفارش می‌شود. این موارد باعث افزایش قیمت، لغو بسیاری از جزئیات، محدودیت در انتخاب گزینه‌های چاپ سررسید اختصاصی می‌شود. ما در این مقاله قصد داریم به زمان طلایی برای طراحی و چاپ سررسید بپردازیم تا برای سفارش خود زمان مناسبی را انتخاب کنید.

فواید سفارش به موقع سررسید

  • اثر بخشی بیشتر

معمولا تمامی افراد در پایان سال تعداد زیادی سررسید را به عنوان هدیه دریافت می‌کنند. اما اغلب هر فرد تنها یکی از آن‌ها نیاز دارد و بقیه را کنار می‌گذارد. سررسید تبلیغاتی شما هرچه زیبا و با کیفیت باشد، در صورتی که دیر به دست مخاطب برسد شانس خود برای استفاده شدن از دست می‌دهد. این موضوع در مورد سفارش سررسیدهای لاکچری که دارای ویژگی‌های خاص هستند اهمیت بیشتری پیدا می‌کنند.

  • صرفه جویی در هزینه‌ها

با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال به دلیل افزایش تقاضا، قیمت کاغذ و خدمات چاپی سیر صعودی به خود می‌گیرد. از آنجا که اغلب تولیدکنندگان سررسید در محاسبه قیمت سررسید اختصاصی قیمت روز را در نظر می‌گیرند، سفارش زود هنگام موجب صرفه‌جویی در هزینه خواهد شد.

  • افزایش گزینه‌ها

در روزهای پایانی سال،بسیاری از مدل‌ها و انواع سررسید تمام شده و سفارشات مربوط به این مدل‌ها پذیرفته نمی‌شود. پس خرید به موقع باعث افزایش گزینه هایی بیشتری برای انتخاب می‌شود.

  • پرداختن به جزئیات بیشتر

در صورت سفارش به موقع سررسید، فرصت بیشتری برای مواردی از قبیل طراحی لت‌های تبلیغاتی، انتخاب نوع جلد سررسید و سایر جزئیات آن وجود دارد.

  • دریافت به موقع سفارش

همانطور که گفتیم یکی از دلایل عدم تحویل به موقع سفارش از سوی تولید کنندگان، تعلل مشتری در ثبت سفارش می باشد. اغلب تولید کنندگان متعهد، سفارشاتی که امکان تحویل آن مطابق با زمان بندی مورد نظر وجود ندارد تحویل نمی‌گیرند اما بهتر است سفارش دهنده با ثبت به موقع سفارش مخصوصا سفارشات با تیراژ بالا، خود را از دریافت به موقع آن مطمئن سازد.

زمان مناسب طراحی و چاپ سررسید

صحبت کردن درباره زمان طلایی برای طراحی و چاپ سررسید به نوع سفارش و تیراژ آن بسیار بستگی دارد که در ادامه به موارد اصلی آن اشاره می کنیم.

زمان مناسب سفارشات انبوه

سازمان‌هایی که قصد سفارش سررسید به صورت انبوه را دارند، باید این نکته توجه کنند که هرساله وزارت فرهنگ ارشاد اسلامی در اواخر مهر و یا اوایل آبان از تقویم سال جدید رونمایی می‌کند. پس سفارش سررسید قبل از آن تاریخ غیر منطقی به نظر می‌رسد. موسسات خصوصی و دولتی بزرگ از تابستان طرح و مدل دلخواه خودشان را طراحی می‌کنند. آن‌ها پس از اعلام رسمی تاریخ کشور طرح خودشان را به چاپ می رسانند. این امر باعث می‌شود که به راحتی در مدت باقی مانده طرحی مدنظر خود را بدون هیچ محدودیتی چاپ کنند.

زمان مناسب سفارش تیراژ متوسط

چنانچه سفارش شما دارای مقیاسی متوسط است و طرح خاصی برای سررسید خود در نظر ندارید و می‌خواهید مدل سررسید خود را از میان مدل های تولیدکنندگان انتخاب کنید، بهتر است تا زمان رونمایی سررسیدهای جدید صبر کنید. اغلب شرکت های تولیدکننده سررسید معمولا هر ساله در اواخر آذر و یا اوایل دی ماه از مدل‌های جدید خود رونمایی می کنند. شما می توانید پس از بررسی گزینه‌ها بر اساس طراحی، کیفیت و قیمت، به سفارشی سازی سررسید (انتخاب نوع جلد، نحوه حک لوگو ، طراحی صفحات داخلی و … بپردازید.

زمان مناسب سفارشات محدود

سفارشات محدود می‌تواند در روزهای پایانی سال هم به چاپ برسند ولی هرگز این توصیه را به شما نمی کنیم. توجه کنید که در رزوهای پایانی ممکن است بسیاری از مواد خام مثل جلد و کاغذ سررسید به اتمام رسیده باشد و شما در انتخاب سالنامه دچار محدودیت شوید. همچنین به دلیل تاخیر در ارسال سفارشات خود نتوانید در زمان مقرر سررسید ارزان خود را به افراد مورد نظر توزیع کنید.

زمان مناسب برای چاپ سررسید اختصاصی

سررسید اختصاصی سررسیدی است که کاملا با ویژگی ها، مشخصات و طراحی مورد نظر سفارش دهنده تولید می‌شود. چنانچه مشخصات سررسید مورد نیاز خود را به طور کامل میدانید، زمان طلایی برای طراحی و چاپ سررسید را از دست ندهید. همانطور که در قسمت‌های قبل گفته شد، حتی چنانچه سفارش خود را قبل از اعلام تقویم رسمی کشور ثبت نمایید، تولید کننده زمان کافی در اختیار خواهد داشت تا طراحی ،جلد سازی ، طراحی و چاپ لت تبلیغاتی و … را با دقت و کیفیت بالا انجام دهد. سپس در زمان مناسب به چاپ صفحات داخلی شما پرداخته و سفارش را در موعد مشخص شده به شما تحویل دهد؛ که این موضوع از لحاظ صرفه جویی در هزینه و کیفیت سررسید به نفع شما خواهد بود.

بهترین زمان سفارش سررسید ۱۴۰۲

اگر سفارش خود را قبل از اعلام تقویم رسمی کشور ثبت کنید، صبح آگهی زمان کافی در اختیار دارد تا سفارش شما را با دقت و کیفیت بالا تولید کند. تیم مجرب صبح آگهی سفارش طراحی و چاپ سررسید را انجام داده و در زمان مشخص به شما تحویل می‌دهد. این مجموعه همواره سعی بر آن دارد که انواع هدایای تبلیغاتی از جمله انواع سررسید مثل سررسید اروپایی، سررسید وزیری و … را با بالاترین کیفیت و به صرفه‌ترین قیمت به دست مشتریان عزیز برساند. برای مشاهده‌ی انواع مدل‌های سررسید و ثبت سفارش به صفحه‌ی سررسید صبح آگهی مراجعه کنید.

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *