هدایا

طراحی و چاپ سررسید لاکچری

طراحی و چاپ سررسید لاکچری

پس از گذشتن از نیمه اول سال و نزدیک شدن به سال نو، اغلب برندهای معتبر و معروف، به دنبال خرید هدیه نفیسی برای مشتریان خود هستند که در نگاه اول، گیرنده را مجذوب خود کند. حال اگر شما به دنبال خرید یک سررسید چشم نواز برای مشتریان خود هستید تا بتواند نام برند یا شرکت شما را چندین بار در طول سال یادآور مشتریان شما سازد، پیشنهاد ما به شما خرید سالنامه لاکچری است. همه ما ممکن است در پایان سال، چندین سالنامه از برندهای مختلف هدیه بگیریم، اما فقط از یکی ازآنها استفاده کنیم. یکی از دغدغه های ذهنی سفارش‌دهندگان به هنگام سفارش سررسید آن است که کدام یک از طرح‌ها، رنگ‌ها و یا حتی سایزها مناسب‌ترین انتخاب و مطابق سلیقه اکثرمشتریان خواهد بود.

گاهی اوقات ما برای هدیه دادن به همکارمان یا به مدیران ارشد شرکت ها نیازمان فراتر از یک سررسید ساده و معمولی است. ما به دنبال سررسیدهایی می‌گردیم که شکیل و زیبا باشند و ظاهری متفاوت با سررسیدهایی که در بازار موجود است، داشته باشند. سررسید لاکچری باید دارای خصوصیات متفاوت و خاصی باشد تا بتوان صفت لوکس لاکچری بودن را به آن نسبت داد. برای انتخاب و خرید یک سررسید لاکچری باید در طراحی و چاپ آن نکاتی را باید مدنظر قرار دهیم تا انتخاب درست و ماندگاری داشته باشیم. در این مقاله همراه ما باشید.

جلد سرسید لاکچری

جلد سررسید اولین چیزی است که به چشم مخاطب می‌آید پس باید برای لاکچری بودن آن به انتخاب جنس و ظاهر مناسب جلد توجه ویژه کنید. معمولا جلد سررسیدهای لاکچری از نوع چرم طبیعی یا مصنوعی است؛ ولی از آنجا که قیمت سررسیدهای تهیه شده با چرم طبیعی بسیار زیاد می‌باشد اغلب از سررسیدهای چرم مصنوعی استفاده می‌شود. سررسید‌های چرم انواع مختلف و کیفیت‌های متنوعی دارند به همین دلیل ما به شما توصیه می کنیم تا در انتخاب تولید کننده سررسید لاکچری، دقت کافی را داشته باشید تا بتوانید سررسید با کیفیتی را تحویل بگیرید. این نکته‌ی حائز اهمیت را از یاد نبرید که برای سفارش سررسید لاکچری در ابتدا به کیفیت و سپس زیبایی توجه کنید.

حک لوگو روی سررسید لاکچری

حک لوگو روی جلد یکی از اصلی‌ترین خواسته‌های سفارش‌دهندگان سررسید لوکس می‌باشد. تقریبا هیچ سررسید تبلیغاتی وجود ندارد که لوگوی شرکت یا برند مربوطه بر روی آن وجود نداشته باشد. به این دلیل که هر شرکتی علاقه مند است تا گیرنده در نگاه اول به سررسید، لوگوی شرکت را مشاهده کند و متوجه شود که سررسید توسط چه شخصی هدیه داده شده است. حک لوگو روی انواع جلد سررسید با توجه به جنس آن انتخاب می‌شود که از طریق حک لیزر روی پلاک فلزی، داغی، طلاکوب و نقره کوب امکان پذیر است. معمولا تولید کنندگان سررسید و سالنامه لاکچری را همراه با پلاک‌های فلزی تولید می‌کنند. در این روش لوگوی شرکت یا برند مورد نظر روی پلاک حک می‌شود و سپس پلاک با چسب مخصوصی روی محصول چسبانده می شود. پلاک فلزی جلوه ای زیبا به محصول می بخشد و سالنامه را در نظر استفاده کننده با ارزش تر جلوه می‌دهد.

کاغذ مورد استفاده در سالنامه لاکچری

بیشتر تولید کنندگان سررسید لاکچری، از کاغذ تحریر 70 گرمی کرم یا به اصطلاح نخودی رنگ با گوشه‌های گرد استفاده می کنند. کاغذ های کرم رنگ، جلوه خاصی به سررسید می بخشند و همچنین گرد بودن گوشه کاغذها باعث می شود محصول نهایی شکیل تر به نظر آید. گاهی اوقات از کاغذهای لبه رنگی نیز برای زیبایی بیشتر می‌توان استفاده کرد.

صحافی سررسید لاکچری

سررسید های لاکچری می توانند به روش های مختلفی از جمله صحافی ته دوخت، صحافی چسبی، صحافی فنری و کلاسوری تولید شوند. اما اغلب تولید کنندگان از صحافی ته دوخت و بعد از آن کلاسوری و فنری در تولید سررسید لاکچری استفاده می کنند. کلاسوری بودن صحافی سررسید موجب می شود تا مانند هر دفتر کلاسوری دیگر برگه‌های آن قابل تعویض باشد. یکی از مزایای سررسید کلاسوری برای مدیران این است که دارای نقطه ی اتصال نیست پس جلد آن دارای استقامت بیشتری خواهد بود و نگرانی اینکه برگه ها از جای دوخت جلد جدا شوند دیگر وجود ندارد. سررسید فنری بسیار شبیه به سررسید کلاسوری است با این تفاوت که برگه های آن قابل تعویض نیست. در سررسید فنری با کیفیت، فنرهای آن مشخص نخواهد بود و یک سررسید فنری لاکچری دارای جلدی است که فنرها را می‌پوشاند.

چاپ داخلی صفحات

اغلب کسایی که از سررسید استفاده می‌کنند یادداشت های روزانه خود را در سررسید ثبت می‌کنند، بنابراین چاپ صفحات داخلی سالنامه باید به بهترین شیوه چاپ شود تا بتواند مصرف کننده را در طول یک سال استفاده از سررسید راضی نگه دارد. تولیدکنندگان برای چاپ باکیفیت صفحات داخلی سررسید لاکچری از دستگاه چاپ 4 رنگ همزمان استفاده می‌کنند. استفاده از این دستگاه به تولیدکننده کمک میکند تا مشکلات روی هم خوردن چاپ و یکدست و زنده نبودن رنگ ها حل شود.

آپشن خاص برای سررسیدهای نفیس

برای خاص‌تر شدن سررسیدهای لاکچری برای مدیران می‌توان برخی آپشن‌ها را به آن‌ها اضافه کرد تا کاربردی‌تر باشند. سررسید نفیس اغلب دارای جای ماشین حساب، جای خودکار و خودنویس، جای مدارک و خیلی موارد دیگر می‌باشد و قطعا جذاب‌تر و کاربردی‌تر به نظر خواهد رسید.

  • سررسید عکس دار

سررسید لاکچری شما می‌تواند شامل تصاویر گرافیکی زیبا و یا تصاویر محصولاتی که قصد تبلیغ آن را دارید باشد. اگر می خواهید یک سررسید لاکچری هدیه دهید، سفارش تصویر به روی سررسید را فراموش نکنید. هرچه کیفیت تصاویر و طراحی آن2ها بالاتر باشد به زیبایی سررسید شما افزوده می‌شود.

  • سررسید مدیران

همانطور که می‌دانید سررسید مدیران یا همان سررسید مدیریتی دارای تفاوت‌هایی با سررسید عمومی است. آن‌ها معمولا دارای کیفیت برتری نسبت به سایر سررسیدها هستند. بسته شدن سررسید تنها به جلد ختم نمی‌شود بلکه آنها دارای قفل، آهن ربا (مگنت)، دکمه و یا کش برای بسته شدن هستند که جلوه ی بی نظیری به سررسید می بخشد. در این محصولات از متریال بهتری استفاده می شود.

  • سررسید جعبه دار

زمانی که برای شما هزینه اهمیتی ندارد و در واقع به دنبال یک سررسید لاکچری برای مخاطبان خاص خود هستید، سررسید در جعبه و یا حتی ست مدیریتی سررسید‌دار بهترین گزینه خواهد بود. این نوع هدایا برای آقایان، مدیران مجموعه‌ها، مدیرعاملان و روئسای سازمانی بسیار شکیل و لوکس خواهد بود. با انتخاب این هدیه تبلیغاتی کاربردی می‌توانید اطمینان داشته باشید که نام شما برای همیشه در ذهن دریافت کننده حک خواهدشد. سفارش لوگو برای جلد سررسید و جعبه را فراموش نکنید تا نام برند شما توسط افراد بیشتری دیده شود.

سفارش سررسید لاکچری در صبح آگهی

ما سعی کردیم در این مقاله اطلاعات کافی درباره‌ی سررسید لاکچری و تمامی نکاتی که ممکن است در مورد آن برای هر سفارش دهنده‌ای پیش بیاید را به طور کامل بیان کنیم. امیدواریم با خواندن این مطالب به راحتی بتوانید یک انتخاب بسیار خوب برای سررسیدهایتان داشته باشید تا علاوه بر زیبایی کیفیت مناسبی در سررسید سفارش داده شده مشاهده کنید. شما می‌توانید با اضافه کردن آیتم‌های متفاوت براساس سلیقه و بودجه‌، سفارش خود را در مجموعه‌ی صبح آگهی ثبت کنید. شما می‌توانید برای مشاهده، کسب اطلاعات و سفارش انواع سررسید ارزان و با کیفیت با مشاورین صبح آگهی نیز در تماس باشید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *