مجلات و نمایشگاه

نمایشگاه تولید و دستاوردهای مقابله با کرونا

ماهنامه پزشکی در نمایشگاه

نمایشگاه جهش تولید و دستاوردهای مقابله با کرونا از بیست و چهارم خرداد ماه در تهران آغاز گردید. این نمایشگاه که در محل برگزاری دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران در حال برگزاری می باشد تا پایان روز بیست و ششم خرداد ماه ادامه خواهد داشت. کانون چاپ و تبلیغات صبح آگهی اقدام به توزیع ماهنامه پزشکی ۱۲۵ در این نمایشگاه نمود و این آگهی نامه تبلیغاتی که به صورت چاپ کاتالوگ می باشد را به صورت  گسترده در این نمایشگاه توزیع نمود. در ادامه تصاویری از حضور این کانون در نمایشگاه قابل مشاهده می باشد.

"<yoastmark

"<yoastmark

در نمایشگاه فوق الذکر کلیه پروتکل های بهداشتی رعایت گردید و ممنوعیت حضور عموم در دستورالعمل های اجرایی این نمایشگاه لحاظ گردید. این نمایشگاه از شنبه تا دوشنبه و از ساعت ۹ صبح الی ۵ بعد الظهر آماده پذیرایی از متخصصین و مدعووین می باشد.

"<yoastmark

در نمایشگاه مقابله با کرونا بیش از ۱۵۰ شرکت داخلی شرکت نمودند و محصولات آن ها در قالب های زیر در معرض دید متخصصین قرار گرفت:

  1. مواد شوینده
  2. مواد بهداشتی و سلولزی
  3. ماشین آلات وابسته
  4. تجهیزات پزشکی
  5. تجهیزات دندانپزشکی
  6. تجهیزات آزمایشگاهی و دارویی

"<yoastmark

در نمایشگاه مذکور شرکت های خصوصی و دولتی به ارائه محصولات و کالاهای مبارزه با کرونا و پیشگیری از آن پرداختند. در این نمایشگاه همچنین محصولات شرکت های دانش بنیان نیز به نمایش گذاشته شد.

"<yoastmark

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *