هدایا

انواع تقویم رومیزی با یادداشت

تقویم رومیزی یادداشت دار

تقویم رومیزی یادداشت دار یکی از کاربردی‌ترین هدایای تبلیغاتی می‌باشد که در ادارات، سازمان ها و منازل مورد استفاده است. از این مدل تقویم علاوه بر اطلاعات روزشماری و تاریخ می‌توان از  برگه‌های یادداشت نیز استفاده کرد. این نوع تقویم ها به دلیل فضای اختصاصی که برای یادداشت دارند بسیار در بین کارمندان و هر فردی که در طول روز نیاز به یادداشت اطلاعات و یا برنامه روزانه دارد، محبوب شده است. در این نوع تقویم مسائلی که نیاز به یادآوری دارند می‌توان یادداشت کرد. مانند شماره تلفن، ساعت و تاریخ قرارهای مهم و … در ادامه به بررسی نکات مهم درباره‌ی این تقویم‌ها می‌پردازیم.

چاپ تقویم رومیزی یادداشت دار

چاپ تقویم رومیزی‌های یادداشت دار اغلب به صورت چاپ افست انجام می‌شود. سایز این نوع تقویم رومیزی‌ها نسبت به تقویم رومیزی‌های دیگر اغلب بزرگ تر می‌باشد. تقویم رومیزی یادداشتی می‌تواند یک قاب کوچک از محصولات و خدمات مجموعه‌ی شما باشد که در دید مشتری قرار می‌گیرد ودر هر برگه از آن، نمایی از خدمات و محصولات شما به بهترین شکل ممکن نشان داده می‌شود. پس از طراحی تبلیغات روی برگه‌ها و پایه‌ی تقویم موبت به چاپ آن می‌رسد. باید خاطرنشان کرد انتخاب چاپخانه مناسب در کیفیت محصول نهایی و ارزش و اعتبار برند شما بسیار تاثیر گذار می باشد. اگر به دنبال چاپ تقویم رومیزی برای برند خود می‌باشید می‌توانید با مشاورین و کارشناسان صبح آگهی در تماس باشید.

انواع تقویم رومیزی یادداشت دار

برگه‌هایی که در تقویم رومیزی استفاده می شود بسته به نوع طراحی و کاربردشان، ابعاد متفاوتی دارند که بر حسب این ابعاد انواع متفاوتی دارند. از انواع کاربردی تقویم‌های یادداشت دار می توان به موارد زیر اشاره کرد که در ادامه به بررسی ویژگی هرکدام می‌پردازیم.

 1. تقویم رومیزی یادداشتی پایه دار
 2. تقویم رومیزی یادداشتی اداری
 3. تقویم رومیزی یادداشتی کلاسوری

تقویم رومیزی یادداشتی پایه دار

تقویم رومیزی یادداشتی پایه دار

در تقویم رومیزی یادداشتی پایه دار، برگه ها به صورت ورق ورق شده می‌باشند کـه روی یک پایه پلاستیکی قرار می‌گیرند و برگه‌ها به صورت شیک و منظم در قسمت خاصی از تقویم روی هم قرار گرفته اند. مزیت این مدل از تقویم این می باشد که در صورت تمام شدن برگه یادداشت ها می‌توان دوباره برگه به آن اضافه کرد.

تقویم رومیزی یادداشتی اداری

در مدل تقویم رومیزی یادداشت دار اداری از 54 برگه استفاده می‌شود که برگه‌های تقویم به عنوان یادداشت مورد استفاده قرار می گیرد و برگه های یادداشت جدا از تقویم نمی‌باشد و برای هر هفته یک برگه جداگانه یادداشت قرار داده می‌شود. لذا با توجه به اینکه در یک سال 54 هفته داریم، به همین تعداد برگه در تقویم رومیزی یادداشتی قرار می‌دهند.

تقویم رومیزی یادداشتی کلاسوری

در تقویم رومیزی کلاسوری تعداد برگ ها به اندازه تعداد روز های سال یعنی 365 روز می باشد که در آن هر برگ یک روز را نشان می‌دهد. برگه‌های این نوع تقویم ها مثل تقویم های اداری برای یادداشت استفاده می‌شود و تنها تفاوت این مدل با تقویم اداری در تعداد برگ های آنهاست. به دلیل وجود یادداشت اختصاصی در هر روز ، تاریخ میلادی ، قمری و شمسی در هر صفحه وجود داشته و می‌توانید فعالیت ها و برنامه های مربوطه به آن روز را در صفحه اختصاصی یادداشت نمایید.

تقویم رومیزی یادداشت دار اختصاصی

جدا از این موارد شما می‌توانید یک تقویم رومیزی یادداشتی اختصاصی با تعداد صفحات مشخص شده توسط شما بدون محدودیت، جنس، رنگ، مدل پایه و سایر ویژگی‌های اختصاصی طراحی و چاپ کنید. در ادامه با ما همراه باشید تا کمی درباره روش های صحافی در تقویم رومیزی یاداشتی صحبت کنیم.

انواع صحافی تقویم رومیزی یادداشت دار

اگر به دنبال این هستید که با انواع صحافی‌هایی که در تقویم رومیزی یادداشت دار موجود است آشنا شوید و بهترین مدل آن را برای خود تهیه کنید؛ ما را دنبال کنید.

تقویم رومیزی یادداشت دار

صحافی فنری

در مدل صحافی فنری همین طور که از اسمش پیداست از فنر برای نگهداری برگه ها استفاده می‌شود که باعث می شود برگه ها از هم جدا نشوند و با نظم پشت سر هم قرار بگیرند. صحافی فنری هم به شکل تک و هم به صورت دوبل می باشد که مدل دوبل آن دارای استحکام بیشتر و کاربردی تر می‌باشد به همین دلیل مورد علاقه بیشتر افراد است. در روش صحافی فنری دوبل از فنر دو تیکه استفاده می‌کنند که یکی از فنرها برای برگه‌های تقویم و فنر دیگر برای قسمت یادداشت ها به کار می رود.

صحافی کلاسوری

در این روش برگه‌های یادداشت به شکل برگه‌های کلاسور پانچ می‌شوند و در قسمت حلقه‌های مخصوصی که برای آنها در نظر گرفته شده است قرار می گیرد.

صحافی چسبی

یکی دیگه از روش‌های صحافی که میشه برای انواع تقویم رومیزی ها استفاده کرد روش چسبی می باشد. با استفاده از این روش بخش بالایی برگه های یادداشت با استفاده از چسب به هم متصل می شوند و روی یک پایه نگهدارنده قرار داده می‌شوند. راحتی استفاده از این صحافی نسبت به مدل کلاسوری کمتر می باشد ولی این مدل هم طرفداران خاص خودش را دارد.

ویژگی های تقویم رومیزی یادداشتی

 • فضای تبلیغ 24 ساعته
 • دارا بودن فضای زیاد تقویم برای یادداشت
 • جمع آوری اطلاعات مهم و اشغال فضای کم
 • درج اطلاعات مهم از جمله لوگو، اطلاعات تماس و معرفی محصولات و خدمات

تقویم رومیزی یادداشت دار هدیه تبلیغاتی

یکی از بهترین راه های تبلیغ خدمات و برند شما، استفاده از هدایای تبلیغاتی می‌باشد. تقویم رومیزی های یادداشت دار تبلیغاتی به عنوان یک هدیه تبلیغاتی، می‌تواند بسیار کاربردی و مفید باشد. دلیل این مورد هم این هست که هنگامی که فردی از تقویم شما به عنوان یادداشت روزانه خود استفاده می‌کند، سبب می‌شود که هر روز برند شما و شماره تماس و اطلاعات کسب و کار شما در دید چشم مشتری قرار بگیرد و هر روز برند شما یادآوری شود. یکی از مهم ترین ویژگی‌هایی که تقویم های یادداشت دار دارند این هست که هنگامی که اطلاعات تماس و لوگو و برند خود را بر روی برگه های یادداشت ثبت می کنید، بعد از جدا شدن برگه‌ها از تقویم، خود برگه به تنهایی می‌تواند برند شما را تبلیغ کند.

قیمت تقویم رومیزی یادداشتی

عوامل مختلفی در قیمت یک تقویم رومیزی یادداشتی تاثیر گذار هستند که شامل :

 • جنس کاغذ
 • نوع صحافی
 • تعداد تیراژ برگه ها
 • پایه دار بودن یا نبودن تقویم

در استفاده از کاغذ تقویم رومیزی توصیه می شود از برگه هایی با جنس تحریر برای یادداشت استفاده نمایید زیرا برگه های گلاسه سبب پخش شدن جوهر خودکار می شوند. نکته دیگری که وجود دارد این هست که برگه های تقویم رو بنا به نیاز و استفاده خود سفارش دهید زیرا بیش از حد بودن برگه ها سبب سنگینی تقویم و نارضایتی افراد قرار می گیرد.

جمع بندی

تقویم رومیزی های یادداشتی همان طور که در طول متن اشاره شد علاوه بر کاربردی بودن به عنوان یک ابزار تبلیغاتی منحصر به فرد و همچنین یک هدیه تبلیغاتی مفید بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از این هدیه تبلیغاتی سبب می شود که اطلاعات کسب و کار شما و برند شما 24 ساعته در دید چشم مشتری قرار بگیرد. چیزی که سبب شده است این تقویم نسبت به تقویم های دیگر محبوبیت بیشتری داشته باشد درج اطلاعات تماس و لوگو هم روی تقویم و هم روی برگه های یادداشت تقویم می باشد که در صورت جدا شدن برگه های یادداشت از تقویم همچنان برند شما و کسب و کار شما به دیگران معرفی خواهد شد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *