چاپ یادداشت
چاپ یادداشت

چاپ برگه یادداشت

برگه یادداشت یکی از اوراق اداریست که روزانه در هر شرکت یا کسب کاری بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. شما با چاپ اختصاصی برگه یادداشت با برند و لوگوی خود، علاوه بر تبلیغات مؤثر، می‌توانید به کسب و کار خود اعتبار بیشتری ببخشید. چاپ برگه یادداشت در صبح آگهی به روش افست انجام می گیرد و چاپ آن با بالاترین کیفیت صورت می پذیرد.برگه های یادداشت در دسته های حدودا ۱۰۰ تایی از بالا به هم چسبیده می شوند (سرچسب شده)، که شما پس از یادداشت بر روی آن‌ها می توانید بصورت برگ برگ آن ها را از هم جدا کنید.

چاپ یادداشت

فرم سفارش چاپ یادداشت

برای دریافت مشاوره رایگان با ما در تماس باشید :

۰۹۱۹۱۶۵۷۹۱۷-۰۲۱۶۶۳۴۳۵۶۱

خدمات چاپ یادداشت در صبح آگهی

نمونه دفترچه یادداشت چاپ شده

سایزهای متداول چاپ برگه یادداشت

چاپ برگه یادداشت در سایزهای مختلف انجام می‌شود که انتخاب هر یک از آن‌ها بستگی به نوع کاربردشان و بودجه‌ی سفارش دهنده دارد. برای مثال یادداشت سایز A4  معمولاً برای سررسیدها و تقویم‌های تبلیغاتی، جزوات و تکالیف استفاده می‌شود. سایز A5 آن نیز جزو سایز متوسط چاپ کاغذ یادداشت محسوب شده و معمولاً برای کسانی که نیاز به نوشتاری کمتری دارند مانند خاطرات روزانه و یا یادداشت مطالب مختلف مناسب خواهد بود. سایز استاندارد و متداول کاغذ یادداشت برای تبلیغات کاغذهایی هستند که در ابعاد A6 به چاپ می‌رسند و نسبت به دیگر انواع آن سایز کوچکی دارد.

مشخصات چاپ دفتر یادداشت

اگر صاحب کسب‌وکار خاصی هستید و قصد دارید با پرداخت قیمت مناسبی برای چاپ دفترچه یادداشت تبلیغاتی، مدلی جذاب و کاربردی را سفارش دهید، حتما باید ویژگی‌های استاندارد آن را رعایت نمایید. توجه کنید که یک نمونه دفترچه یادداشت استاندارد باید دارای فضای کافی برای چاپ تبلیغات شما باشد. طراحی جلد دفترچه یادداشت در چاپ تبلیغات آن بسیار تاثیرگذار است چراکه زیبایی آن را بیشتر کرده و در ذهن مخاطب ماندگار می‌شود؛ بر‌این اساس در تولید آن از چرم طبیعی، مصنوعی، مقوا و… استفاده می‌شود. تولید کننده دفترچه یادداشت تبلیغاتی با توجه به سفارش مشتری جلد مناسبی را برای آن به‌کار می‌گیرد. ابعاد و سایز انواع دفترچه یادداشت تبلیغاتی با توجه به نیاز مصرف‌کنندگان متفاوت خواهند بود و باید توجه کنید که توجه به کاربرد آن سایز مناسبی را انتخاب کنید. تعداد برگه‌های دفترچه یادداشت متفاوت است که در قیمت چاپ دفترچه یادداشت تبلیغاتی نیز تاثیرگذار خواهد بود. ضخامت و جنس برگه  یکی از ویژگی‌های مهم در چاپ انواع دفترچه یادداشت تبلیغاتی است. یک نمونه دفترچه یادداشت استاندارد از برگه‌ها و جلدی مقاوم تشکیل می‌شود. در چاپ یادداشت‌ها می‌توان از چاپ دیجیتال و یا افست استفاده کرد که با توجه به میزان تیراژ باید به صرفه‌ترین آن را انتخاب کنید.

نوع صحافی دفترچه یادداشت

شما می‌توانید در هنگام خرید یادداشت با توجه به نوع کاربردشان، از صحافی‌های متنوع استفاده کنید. صحافی مناسب باعث می‌شود که برگه‌های یادداشت شما به صورت دسته‌ای و منظم باشند و در هنگام استفاده بتوان برگه را به سادگی جدا کرد. در بین انواع صحافی‌ها، صحافی فنر به دلیل مقاومت و زیبایی و امکان چرخیدن راحت برگه‌ها یکی از پرطرفدارترین نوع برای برگه‌های یادداشت است. شما می‌توانید از سرچسب برای یادداشت‌های خود استفاده کنید اما اگر قرار است برگه‌های یادداشت خود را در استند رومیزی قرار دهید، برای آنکه بتوانید برگه را به آسانی بردارید نیازی به برچسب ندارید. از انواع صحافی منگنه، چسب گرم و یا جلد سخت نیز ددر صحافی یادداشت‌ها استفاده می‌شود.هرچه قدر صحافی این ابزار تبلیغاتی بهتر باشد، قیمت چاپ دفترچه یادداشت تبلیغاتی هم بیشتر خواهد شد.

در طراحی و چاپ یادداشت به چه نکاتی توجه کنیم؟

شما می توانید برای زیباتر شدنبرگه‌های یادداشت خود از رنگ سازمانی خود در طراحی آن استفاده کنید. سعی کنید در طراحی دفترچه یادداشت تبلیغاتی سادگی را حفظ کنید. چرا که این دفترچه ها در نهایت باید محلی برای یادداشت و نوشتن افراد باشد. از طراحی سایر اوراق اداری خود نیز می‌توانید برای طراحی دفترچه یادداشت تبلیغاتی ایده بگیرید چرا که به شما کمک می‌کند که  هماهنگی و نظم خاصی بین تمامی اوراق سازمان شما برقرار شود.اندازه دفترچه یادداشت‌های تبلیغاتی می تواند متنوع باشد در نتیجه شما می توانید بسته به نیاز شرکت با مصرف کنندگان اندازه آن را مشخص کنید. طبیعی است که هرچه ابعاد دفترچه شما بزرگ تر و وسیع تر باشد هزینه چاپ آن ها بیش تر خواهد شد.

سوالات متداول چاپ پاکت

چاپ دفتر یادداشت اختصاصی چیست؟

معمولا سفارش‌دهندگان دفتریادداشت به دنبال مدلی منحصر‌به‌فرد هستند و میخواهند از ایده های خود در طراحی آن استفاده کنند. به‌کاربردن ایده‌های خاص و خلاقانه طراح درطراحی و چاپ انواع دفترچه یادداشت تبلیغاتی تاثیر به‌سزایی دارد. هرچند ذکر این نکته واجب است که سفارش چاپ دفترچه اختصاصی بر قیمت آن تاثیرگذار است اما بدون شک با محصولی متفاوت و چشم‌گیر روبه‌رو خواهید شد. با توجه به تعرفه‌های کاغذ و متریال‌های مورد استفاده، بهتر است که از مواد اولیه باکیفیت و مناسب استفاده کنید تا علاوه‌بر ظاهر زیبا مقاومت و ماندگاری بالایی داشته باشند. چاپ دفترچه اختصاصی سفارشی در تبلیغ کسب‌وکارتان به کمک شما خواهد آمد و از تاثیرپذیری خوبی برخوردار است.

مراحل طراحی و چاپ یادداشت در صبح آگهی چگونه است؟

بعد از طراحی برگه های یادداشت، فایل حاضر شده را به چاپخانه ارسال می کنند تا وارد مراحل چاپ شود. به میزان زیادی کیفیت چاپ بر اساس کیفیت فایل ارسالی تعیین می گردد. برای اینکه کیفیت فایل طراحی و کیفیت چاپ بررسی شود باید برخی نکات را قبل از چاپ رعایت گردد.قبل از اینکه فایل را طراحی کنید ابتدا باید سایز برگه یادداشت اختصاصی خود را مشخص کنید تا اندازه  فایل طراحی با اندازه برگه یادداشت همسان باشد و با همان ابعاد طراحی گردد در غیر این صورت در چاپ دچار مشکل خواهید شد. باید رزولوشن فایل طراحی شده بررسی گردد تا کیفیت چاپ تضمین گردد.

برای تهیه دفترچه یادداشت چه نکاتی را رعایت کنیم؟

برای تهیه‌ی دفترچه های یادداشت در ابتدا باید به جنس، ضخامت و کیفیت کاغذ آن توجه کنید. سپس طراحی آن را به دست طراحان مجرب بسپارید و اطمینان حاصل کنید که فایل طراحی آن از خلاقیت و کیفیت برخوردار است. پس از آن نوع چاپ مناسبی را از جمله دیجیتال و یا افست برای یادداشت خود انتخاب کنید. پس از آن نوع صحافی نظیر فنر دوبل، چسب گرم، جلد سخت و … را برای دفترچه‌های یادداشت انتخاب کنید تا یادداشت‌های شما نظم خاصی داشته باشند.