هدایا

سررسید ارگانایزر

سررسید ارگانایزر

سررسیدهای ارگانایزر به سررسید هایی گفته می شود که داخل جلد آن از قفل‌های کلاسوری استفاده می شود تا کاغذهای درون سررسید را بتوان اضافه یا حذف کرد. همین موضوع افراد زیادی را ترغیب می‌کندکه این نوع سررسید را سفارش دهند و در صورت اتمام برگه ها، برگه های جدید اضافه کنند. این سررسید یکی از انواع سررسید چرم می‌باشد و معمولا جنس جلد این نوع سررسیدها از نوع چرم‌های طبیعی و یا مصنوعی مرغوب و یا ترمو می‌باشد. اکثر جلد این سررسیدها 3 تکه(سه لت) هستند به این منظور که جلد سالنامه ارگانایزر قابل قفل شدن به روش مگنتی و یا قفل درونی است. در مقایسه‌ی این سررسید با سررسیدهای دیگر، می‌توان به صحافی متفاوت جلد این سررسید اشاره کرد که به صورت کلاسوری می‌باشد. گفتنی است که سررسیدهای ارگانایزر همراه با جعبه های شیک ارائه می‌شوند و به دلیل کیفیت بالایی که دارند نسبت به سررسید های دیگر قیمت بالاتری دارند.

ارگانایزر چیست؟

ارگانایزر درواقع به معنای نظم بخشیدن می‌باشد به همین دلیل به سررسیدهای ارگانایزر سررسیدهای سازمان‌دهنده نیز گفته می‌شود. گفتنی است که سررسیدهای ارگانایزر جزء بزرگ‌ترین سررسیدهای موجود در بازار هستند که بزرگ‌ترین آن‌ها  25*۱8 سانتی‌متر و کوچک‌ترین سایز آن‌ها 17*12 می‌باشد. سررسیدهای ارگانایزر بسته به نوع فرمی که دارند می توانند در سایزهای مختلفی تولید شوند. برای مثال می‌توانند وزیری باشند یا رقعی و رحلی. تنها تفاوت سالنامه ارگانایزر و وزیری مربوط به نوع صحافی آن‌هاست. سالنامه وزیری با چسب و دوخت صحافی می‌شود درصورتی که سالنامه ارگانایزر صحافی کلاسوری دارد.

مزیت سررسید ارگانایزر نسبت به دیگر سررسیدها

تفاوتی که سالنامه‌های ارگانایزر را نسبت به سایر سالنامه‌ها متمایز می‌کند این است که سایر سررسیدها و سالنامه‌ها پس از اتمام سال عملا فقط به عنوان چک نویس استفاده می‌شوند چرا که سال تمام شده و سررسید تاریخ گذشته می‌شود. بنابراین باید سررسید جدیدی برای سال نو تهیه کرد ولی سالنامه‌های ارگانایزر به دلیل داشتن صحافی کلاسوری به این صورت نیستند و شما می‌توانید برگه‌های آن را تعویض نمایید و چندین سال از جلد آن استفاده کنید. لازم به ذکر است که قیمت سررسیدهای ارگانایزر نسبت به سررسیدهای معمولی بیشتر است اما با توجه به طول عمر بالایی که دارند مقرون به صرفه‌تر از سررسیدهای دیگر می باشند.

چاپ سررسید ارگانایزر

ویژگی های منحصر به فردی که سررسید ارگانایزر دارد سبب شده است که چاپ آن را به صورت اختصاصی  نیز بتوان انجام داد. به دلیل کاربرد زیادی که این سررسید دارد، به آن سررسید سازمان دهنده نیز گفته می‌شود چرا که به بهترین شکل ممکن برای افراد قابل استفاده است. داخل جلد سالنامه قسمتی برای کارت ویزیت، لوازم اداری و برگه یادداشت قرار داده شده است. در بین صفحات آن نیز لت سررسید تبلیغاتی چاپ شده قرار می‌گیرد. لازم به ذکر است که روی سررسید هم می توان لوگو یا نام شرکت را با لیزر و داغکوب حک کرد. اگر قصد دارید که نام و نشان برند و شرکت خود در واضح ترین حالت ممکن قرار بگیرد بهتر است از چاپ طلاکوب استفاده کنید. ممکن است به طرح و رنگ های کلاسیک علاقه مند باشید در این صورت بهتر است از چاپ برجسته استفاده کنید.

انواع کاغذ در سررسید ارگانایزر

کاغذ سررسید قابلیت تغییر و سفارشی سازی دارد و شما با توجه به سلیقه شخصی و یا بودجه مورد نظر تصمیم به انتخاب نوع کاغذ، گرماژ و رنگ آن می‌کنید.در ادامه کاغدهای مورد استفاده در این نوع سررسید رابا هم بررسی می‌کنیم.

کاغذ تحریر سفید

کاغذهای مورد استفاده  در اکثر سررسیدها، کاغذ تحریر سفید با گرماژ۷۰ گرم می باشد. البته لازم به ذکر است که بعضی از مشتریان در سفارش‌های اختصاصی خود برای سررسید ، کاغذ تحریر سفید ۸۰ گرمی نیز سفارش می‌دهند که دارای ضخامت بیشتری است. اما در نظر داشته باشید که در اغلب مواقع کاغذ ۷۰ گرمی کفایت میکند و از جنس و کیفیت خوبی بر خوردار است.به یاد داشته باشید که اگر از کاغذ ۷۰ گرم سفید استفاده شود کاهش هزینه های سررسید را در پی دارد.

کاغذ تحریر کرم

گفتنی است که در صنعت چاپ و صحافی سررسیدها علاوه بر کاغذ تحریر سفید از کاغذ تحریر کرم رنگ نیز استفاده می‌شود. قیمت این نوع کاغذ مقداری بالاتر از تحریر سفید است. در جنس این دو نوع از کاغذ هیچ گونه اختلافی وجود ندارد و تنها تفاوت آن‌ها رنگشان می‌باشد و انتخاب هر کدام از این رنگ ها به سلیقه و بودجه‌ی مشتری بستگی دارد. اما این نکته حائز اهمیت است که کاغذ تحریر کرم به دلیل رنگ و جلوه ای زیبا که به سررسید می دهد بسیار پرطرفدار است.

کاغذ گلاسه

کاغذهای گلاسه  از کیفیت و ظاهر بسیار زیبایی برخوردارند و تولیدکنندگان برخی سررسیدهای لاکچری خود را با این کاغذ تولید می‌کنند. گرماژ کاغذهای گلاسه اغلب بین ۱۰۰ تا ۱۳۵ گرم می‌باشد که به صورت تمام رنگی به چاپ می‌رسند.باید توجه داشته باشید که کاغذهای گلاسه به دلیل ضخامت بالایی که دارند وزن سررسید شما را بیشتر خواهند کرد و از قیمت بیشتری نسبت به کاغذ سفید و کرم برخوردارند. به همین دلیل معمولا از این نوع کاغذ در سفارش تمام برگه‌های سررسید استفاده نمی‌شود و فقط به صورت لت‌های تبلیغاتی در بین دیگر کاغذهای سررسید قرار می‌گیرند.

انواع سررسید ارگانایزر سه لت

سررسید ارگانایزر سه لت

ویژگی سررسید ارگانایزر

عوامل گوناگونی موجب می‌شود تا سررسید ارگانایزر به عنوان یک محصول شیک و جذاب در بازار عرضه شود. این ویژگی‌ها شامل جلد سررسید، لت رنگی با گرماژ بالا، جعبه سررسید نیز می‌باشد.

جلد سررسید ارگانایزر: جنس جلد به کار رفته در سررسید های ارگانایزر از نوع چرم طبیعی، چرم مصنوعی و ترمو بوده است و دارای ویژگی بسته شدن به صورت مگنت، قفل ، و دکمه می‌باشد. صحافی این سررسید به صورت کلاسوری می‌باشد.

لت رنگی با گرماژ بالا: در سررسید ارگانایزر می‌توان از لت‌های چاپ شده به صورت تمام رنگی با گرماژهای بالا استفاده می‌شود. طراحی این لت‌ها با توجه به سلیقه‌ی شما انجام شده و سپس برای چاپ آماده می‌شود. شما می‌توانید در طراحی لت گلاسه، از طرح های مینیاتوری ، تاریخی، طبیعت و یا شعار و لوگوهای تبلیغاتی خود  استفاده نمایید.

سررسید ارگانایزر جعبه دار: گفتنی است جعبه هایی که برای سررسیدهای ارگانایزر استفاده می شود باید جعبه‌هایی لاکچری و خاص با طراحی زیبا باشند تا برای مخاطب زیبا و جذاب جلوه کنند.از آنجایی که این سررسیدها به عنوان یک هدیه تبلیغاتی مورد استفاده قرار می‌گیرند می‌توانند گزینه خوبی برای قرار گرفتن لوگو و شعار تبلیغاتی برند شما باشند که این موضوع می تواند تاثیر بسیار زیادی در ذهن مخاطب داشته باشد.

طراحی سررسید ارگانایزر سفارشی

در هنگام طراحی جلد این سررسیدها به صورت سفارشی، قسمت‌هایی درون آن طراحی ‌می‌شود که آن را خاص تر از سایر سررسیدها می‌کند.این قسمت‌ها شامل جای خودکار، کارت ویزیت، ماشین حساب و یا حتی قسمتی برای یادداشت‌ها هستند. هنگام چاپ یک سررسید یک سری موارد همیشگی و از پیش تعیین شده وجود دارد که اگر شما بخواهید می توانید این موارد را سفارشی سازی نمایید و بر اساس سلیقه خود سفارش دهید. از جمله مواردی که قابل سفارشی سازی می باشد لت سررسید می باشد که شما می توانید تعداد لت های سررسید خود را کم و یا زیاد کنید. در طراحی صفحات داخلی نیز مواردی مانند تغییر خط های سررسید ، درج لوگو و شعار خود در صفحات را نیز می‌توانید به صورت سفارشی تغییر دهید. برای ثبت سفارش سررسید اختصاصی با کارشناسان فروش در تماس باشید.

سفارش سررسید ارگانایزر

اگر شما نیز به دنبال خرید سررسید نفیس برای مدیران مجموعه خود هستید پیشنهاد ما به شما سررسید ارگانایزر می‌باشد. همچنین شما برای ثبت سفارش به صورت آنلاین می‌توانید به سایت صبح آگهی مراجعه کنید و برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران و کارشناسان فروش این مجموعه در تماس باشید. همچنین برای دیدن انواع مدل‌های سررسید نیز به صفحه چاپ سررسید تبلیغاتی مراجعه کنید.

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *