هدایا

چاپ تقویم رومیزی با عکس و طرح دلخواه

چاپ تقویم رومیزی با عکس و طرح دلخواه

چاپ تقویم رومیزی با عکس و طرح دلخواه درواقع همان تقویم رومیزی‌های اختصاصی هستند که یکی از بهترین نوع تقویم رومیزی تبلیغاتی هستند. با توجه به اهمیت تقویم رومیزی و میزان تاثیرگذاری آن در تبلیغات ، باید از طراحی مناسب لازم را در نظر و کیفیت بالای چاپ بهره گرفت.همانطوئر که می‌دانید شرکت‌ها و صاحبان مشاغل از تقویم رومیزی به عنوان هدیه تبلیغاتی استفاده می‌کنند، پس بهتر است طراحی آن به صورت اختصاصی انجام شود تا به خوبی بتواند تبلیغات هر مجموعه را نشان دهد. تقویم‌های رومیزی در هر سازمانی قابل استفاده هستند. انواع تقویم رومیزی در طرح‌ها و رنگ‌های متنوع به سلیقه‌ی مشتری تولید می‌شوند.جنس، اندازه و سایز تقویم رومیزی‌ها بسیار متنوع است . در ادامه با مزایای چاپ طرح دلخواه روی تقویم رومیزی آشنا می‌شویم.

مزایای چاپ تقویم رومیزی با عکس دلخواه

قبل از دانستن مزیت چاپ  اختصاصی این هدایای تبلیغاتی باید بدانید که تقویم رومیزی چیست و چه کاربردی دارد؟ تقویم‌های  رومیزی نیاز هر فرد را برای دانستن تاریخ روزانه و مناسبات آن به صورت شمسی، قمری و میلادی را برآورده می‌کنند. از این رو شرکت‌ها برای تبلیغات برند خود از آن‌ها استفاده کرده و به مخاطبان و کارمندان خود هدیه می‌دهند. آن‌ها تبلیغات و شعار تبلیغاتی خود را با طراحی و عکس‌های دلخواه بر روی آن چاپ می‌کنند. لازم به ذکر است که تقویم رومیزی به یک عضو جدا نشدنی از میز کار کارمندان است. در نتیجه هر روز با دیدن تقویم رومیزی اداری خود، نام برند چاپ شده در ذهنش نقش بسته و به مرور در ذهن آن ماندگار می‌شود.

مجموعه صبح آگهی این امکان را برای مخاطبان  خود فراهم کرده است که تقویم رومیزی را با عکس و طراحی، همراه با رنگ، جنس و مدلی که دلخواه خود سفارش دهند. این تقویم‌ها علاوه بر نشان دادن ایام سال، برای شرکت‌ها ابزاری تبلیغاتی مفید نیز محسوب می‌شوند.

خلاقیت در عکس و طراحی تقویم رومیزی

با تصاویر و طراحی‌های منحصر به فرد می‌توانید در تقویم خود خلاقیت ایجاد کنید و آن را نسبت به سایر تقویم‌رومیزی‌های موجود متمایز کنید. شما می‌توانبد عکس های شخصی شده را ویرایش کنید یا تاریخ ها یا یادآوری های مهم را با نمادهای خاصی علامت گذاری کنید همچنین متن سفارشی خود را در قسمت‌های مدنظر تقویم رومیزی خود وارد کنید. شما می توانید نمادها و فیلترهای خاصی را به عکس های خود اضافه کنید تا جلوه ای زیبا به عکس های خود بدهید.

سفارش چاپ تقویم رومیزی با عکس و طرح دلخواه

اگر به دنبال عکس‌ها و طرح های سفارشی برای تقویم رومیزی اختصاصی خود هستید، می توانید برای ارائه درخواست و نظر خود با  طراحان در ارتباط باشید. انتخاب درست طراحی در قیمت سفارش تقویم نیز تاثیر گذار است. شما می‌توانید تصاویر یا متن دلخواه خود، برای معرفی برند را برای چاپ بر روی پایه و صفحات انتخاب کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره انواع تقویم رومیزی با مشاورین و کارشناسان فروش هدایای تبلیغاتی صبح آگهی در تماس باشید.

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *