هدایا

تقویم رومیزی پانچی

تقویم رومیزی پانچی

تقویم‌های رومیزی پانچی از پرکاربردترین تقویم‌ها به شمار می‌روند که در بسیاری از مراکز مورد استفاده قرار می‌گیرند. همانطور که از اسم تقویم رومیزی پیداست بر روی میز قرار می‌گیرند و تمامی صفحات آن با پانچ سوراخ شده و در میله‌ای فلزی قرار داده می‌شوند.تقویم رومیزی پانچی به گونه ای ساخته شده است که مختص هر روز یک برگ در نظر گرفته می‌شود و می‌توان به راحتی بر روی آن نوشته یا یادداشتی نوشت. معمولا کسانی که عادت به یادداشت برداری دارند برای چاپ تقویم‌ رومیزی خود این گزینه را انتخاب می‌کنند. تنوع ابعاد، طرح و مدل در تقویم‌های پانچی نیز کاملا سلیقه‌ای و متناسب با انتخاب کاربران می‌باشد.

سایز تقویم رومیزی پانچی

یکی از ویژگی‌های مهمی که در تقویم رومیزی پانچی اهمیت دارد، ابعاد و سایز آن‌هاست. ابعاد و سایز تقویم‌ رومیزی جزء موارد مهم در طراحی و چاپ آن به شمار می‌آید. چون این نوع از تقویم اکثرا روی میزهای کاری قرار دارد باید ابعاد آن از لحاظ کاربردی بودن برای مخاطب مناسب باشد و فضای زیادی از میز آن را نیز اشغال نکند. در خرید یا سفارش چاپ تقویم‌های پانچی باید ابعاد محصول متناسب با نیاز و شرایط استفاده مخاطبان انتخاب شود. معمولا اندازه‌های متوسط بیشترین مخاطب را در تقویم‌های پانچی دارند که اغلب سایز آن 8.5*11.5 می‌باشد.

طراحی تقویم پانچی رومیزی

طراحی تقویم پانچینوع طراحی که در انواع نمونه‌های تقویم رومیزی پانچی به کار می‌رود متناسب با هدف و نوع استفاده از این نوع تقویم صورت می‌گیرد. اگر هدف از استفاده این نوع تقویم بیشتر یادداشت برداری روزانه و سپس رفع نیاز برای داشتن یک تقویم رومیزی ساده است، معمولا طراحی خاصی در صفحات این تقویم ها صورت نمی‌گیرد و فضایی که برای یادداشت قرار داده می‌شود بیشتر است. برای مثال در یک صفحه تاریخ و در صفحه کناری صفحه خالی برای یادداشت قرار داده می‌شود. ولی اگر هدف اصلی در چاپ تقویم های پانچی بازاریابی و تبلیغات است، تصاویر، لوگو و مطالب تبلیغاتی از محصولات و خدمات خود در صفحات مختلف تقویم‌های پانچی چاپ می‌شود. تاریخ شمسی، میلادی و قمری به صورت خوانا در بالای هر صفحه چاپ می‌شود و در زیر آن قسمتی برای یادداشت و یک تقویم ماهانه به  صورت کوچک نیز قرار داده می‌شود.

کاربرد تقویم پانچی

یکی از تفاوت‌های اصلی بین انواع تقویم رومیزی با نمونه‌های پانچی این است که می‌توان از این ابزار همزمان به عنوان تقویم و برگه‌ی یادداشت استفاده کرد. اندازه تقویم برای یادداشت‌برداری روزانه به نیاز و خواسته کاربر بستگی دارد. تقویم‌های پانچی را در اکثر ادارات و سازمان ها استفاده می‌کنند و می‌توان روی میز کاری بسیاری از کارمندان و مسئولین مشاهده کرد. اصلی‌ترین کاربرد تقویم‌های پانچی که یکی از انواع تقویم رومیزی یادداشتی است، انجام یادداشت های روزانه است. کسانی که به نت برداری روزانه عادت دارند، این مدل از تقویم‌های رومیزی می‌تواند یک ابزار عالی برای آن‌ها باشد.

 قیمت تقویم رومیزی پانچی

قیمت تقویم رومیزی پانچی مانند سایر مدل‌های تقویم رومیزی با توجه به اندازه و متریال آن‌ها تغییر می‌کند. یکی از اصلی‌ترین مواردی که روی قیمت این نوع از تقویم اثر می‌گذارد ابعاد و اندازه آن‌ها است. هر چقدر اندازه تقویم بزرگتر باشد، کاغذ و مواد اولیه بیشتری برای چاپ آن لازم است. این امر روی قیمت تمام شده تقویم نیز تاثیرگذار است. همچنین نوع و کیفیت مواد اولیه نیز از دیگر موارد مهمی است که روی قیمت تقویم رومیزی پانچی تاثیر می گذارد. نوع کاغذ، نوع زیره، میله آهنی و بسیاری از ابزار دیگر که در ساخت این تقویم ها به کار می روند در تعیین قیمت نقش دارند.

خرید و سفارش تقویم پانچی

اگر شما نیز جزو افرادی هستید که در طول روز از برگه‌های یادداشت استفاده می‌کنید پیشنهاد ما این است که از تقویم رومیزی پانچی بر روی میز کار خود استفاده کنید. صبح آگهی با داشتن کادری مجرب در طراحی و چاپ انواع هدایای تبلیغاتی مانند تقویم رومیزی، سررسید تبلیغاتی، ست مدیریتی، هدایای دیجیتال و … به مشتریان عزیز ارائه‌ی خدمت می‌کند. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از خدمات این مجموعه به سایت صبح آگهی مراجعه کرده و برای ثبت سفارش خود با مشاورین و کارشناسان فروش این مجموعه در ارتباط باشید.

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *