هدایا

تقویم رومیزی زیردستی

تقویم رومیزی زیردستی

تقویم زیردستی یا همان تقویم منشی یکی از انواع تقویم‌ رومیزی است که کاربردی دوگانه دارد. شما می‌توانید با استفاده از این تقویم‌ها، علاوه بر بررسی تاریخ و رویدادهای روز، در قسمت یادداشت آن فعالیت‌های روزمره خود را نیز بنویسید. کارمندان با استفاده از این تقویم می‌توانند زمان بندی کرده و فعالیت‌ها و برنامه‌های روزمره خود را در این تقویم‌ها یادداشت کنند. استفاده از تقویم رومیزی زیر دستی باعث می‌شود تا کار هر یک از افراد راحت‌تر شود چون همیشه در دسترس و مقابل دید است. این نوع تقویم ها به دلیل قرارگرفتن روی میز و داشتن برگه های یادداشت دار بزرگتر نسبت به سایر تقویم ها، به تقویم منشی معروف هستند.

کاربرد تقویم زیردستی

تقویم زیردستی تبلیغاتی تنها به عنوان هدایای تبلیغاتی قابل استفاده نیستند، گفتنی است که مدیران شرکت‌ها برای ست اداری شرکت و استفاده کارمندان نیز این تقویم‌ها را به صورت اختصاصی سفارش می‌دهند. تقویم‌ زیردستی تبلیغاتی یکی از انواع تقویم‌ رومیزی یادداشت‌دار است که اولین کاربرد آن، استفاده به عنوان یک زیردستی کامل می‌باشد. تقویم زیردستی به دلیل ماهیت طراحی و شکل آن، به عنوان یک زیردستی بر روی میز قرار می گیرد و همواره در تمامی لحظات استفاده کننده، به عنوان یک نمونه کامل از یک زیردستی مناسب ایفای نقش می کند. از کاربردهای بعدی می‌توان به تقویم هفتگی یادداشت‌دار آن اشاره کرد برای مدیریت زمان و برنامه ریزی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این تقویم در قسمت پایین خود چشم‌انداز کوتاهی از تاریخ کل سال را دارد. اغلب آژانس‌های مسافرتی، کارمندان‌شرکت‌ها، منشی‌ها، دانش‌آموزان و … از این تقویم برای یادداشت‌های روزانه و اطلاع از تاریخ و رویدادها استفاده می‌کنند.

ویژگی تقویم رومیزی زیردستی

این مدل تقویم از ترکیب یک زیره چرمی یا مقوایی به همراه یک تقویم هفتگی یادداشت‌دار تهیه می‌شود و دارای کاربردهای مختلفی می‌باشد. از نکات مهم در ویژگی‌های مهم تقویم منشی، فرایند طراحی تقویم زیردستی، اطلاعات موجود در آن، جنس کاغذ، چاپ تقویم زیردستی، سایز و نوع صحافی می‌باشد که به دلیل تنوع همواره یکی از کالاهای اداری لازم و جذاب برای موسسات می‌باشد.

  • نوع تقویم

تقویم‌های زیردستی اغلب دارای 52 برگ به تعداد هفته‌های موجود در یک سال هستند. هرکدام از تکد  برگ‌های این تقویم شامل روزهای یک هفته می‌باشد که در زیر هر روز قسمتی برای یادداشت قرار داده شده است. علاوه بر وجود تقویم هفتگی، تقویم سالانه و یا فصلی نیز در قسمت پایین وجود دارد که در تمامی روزها چشم انداز بلند مدت نیز داشته باشید که این امر در برنامه‌ریزی منظم بسیار تاثیرگذار است.

  • چاپ تبلیغات

همانطور که در قسمت‌های بالایی گفتیم این تقویم‌ها یک هدیه تبلیغاتی مناسب هستند چراکه هر فرد هر روز در کنار یادداشت روزمره تبلیغاتی برند شما را می‌بیند؛ به همین دلیل باید در طراحی و چاپ تبلیغات خود نهایت تلاش را بکنید. تبلیغات و اطلاعات هر برند اغلب در قسمت بالایی و پایینی تقویم زیردستی قرار می‌گیرند. در قسمت وسط و یادداشت این تقویم لوگو به صورت واتر مارک نیز چاپ می‌شود. یکی از خدمات چاپ افست چاپ تمام رنگی تقویم‌های زیر دستی ست.

  • سایز و جنس کاغذ

 جنس کاغذ مورد استفاده در این تقویم‌ها متفاوت است. جنس کاغذ می‌تواند تحریر، گلاسه، کتان و … باشد که اغلب از کاغذ تحریر 80 و یا 100 گرم استفاده می‌شود. همانطور که در مقالات قبل گفتیم ابعاد و سایز تقویم رومیزی با توجه به کاربرد متغیر است. یکی از سایزهای پر طرفدار تقویم رومیزی زیر دستی 32*47 می‌باشد. اگر به دنبال تقویم زیردستی اختصاصی می‌باشید می‌توانید سایز و جنس دلخواه خود را انتخاب کنید.

  • صحافی

در صحافی تقویم زیر دستی از انواع چسب سرد و یا گرم می‌توان استفاده کرد که متداول‌ترین روش برای صحافی این مدل تقویم‌هاست. بدین شکل که اجزای مختلف تقویم زیردستی با چسب به یکدیگر متصل و صحافی می‌شوند. اگر از جلدهای چرم برای ظاهری زیبای این تقویم‌ها استفاده می‌کنید از صحافی دوخت، فنر و یا کلاسور نیز می‌توان برای این سررسیدها استفاده کرد که شما با توجه به کاربرد، سلیقه و بودجه‌ی خود می‌توانید از بین آن‌ها انتخاب کنید.

سفارش تقویم زیردستی

صبح آگهی یکی از معتبرترین مجموعه‌ها در زمینه طراحی و چاپ هدایای تبلیغاتی است. شما می‌توانید برای مشاهده‌ی تمامی محصولات و خدمات با کیفیت این مجموعه به سایت صبح آگهی مراجعه کنید.  اگر به دنبال راهکار تبلیغاتی ارزان برای معرفی برند خود به مخاطب هستید، حتما با مشاورین و کارشناسان فروش در صبح آگهی در تماس باشید.  تقویم رومیزی زیردستی نیز یکی دیگر از هدایای تبلیغاتی است که در نیمه دوم سال طرفداران بسیاری دارد. شما می‌­توانید انواع هدایای تبلیغاتی از جمله ست مدیریتی، ساعت دیواری تبلیغاتی، لیوان و ماگ تبلیغاتی، تقویم رومیزی، سررسید تبلیغاتی و …  را به این مجموعه سفارش داده و خریداری کنید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *