هدایا

تقویم رومیزی چوبی

تقویم رومیزی چوبی

تقویم رومیزی چوبی از چوب یا ترکیبی از چوب و پلاستیک تهیه و تولید می‌شود. تقویم رومیزی چوبی جزو تقویم‌های رومیزی شیک و خاص می‌باشد، که از آن می‌توان به عنوان یک هدیه تبلیغاتی پر طرفدار استفاده کرد. این محصول در ابعاد متنوع، طرح و رنگ دلخواه، متناسب با سلیقه‌ی هر مشتری طراحی می‌شود. همچنین می‌توان تک تک اجزای تقویم رومیزی چوبی را اختصاصی سفارش داد. قسمت‌هایی مانند پایه تقویم رومیزی چوبی، قسمت رویی هر صفحه، پشت صفحه، پلاک فلزی روی پایه و حتی فضای داخل پایه را می‌توان بر طبق خواسته تبلیغاتی مشتریان ارائه نمود. همچنین می‌توان شعار تبلیغاتی، لوگو و تصاویر تبلیغاتی را در صفحات پشتی، جلویی و حتی پایه تقویم رومیزی چوبی طراحی و چاپ کرد. شما می‌توانید جهت سفارش چاپ تقویم رومیزی با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

نمونه تقویم رومیزی چوبی صبح آگهی

ساخت تقویم رومیزی چوبی

ساخت تقویم‌های رومیزی با استفاده از چوب دورو و به وسیله لیزر طرح، صورت می‌پذیرد. ابتدا دستگاه لیزر روی چوب اعمال می‌شود تا آن را برش دهد. سپس آن چوبی که  برش خورده تمیز شده تا گرده چوب روی تقویم نچسبد. بعد از اینکه تکه های جدا شده به هم چسبیده شدند در بخش صحافی قرار می‌گیرد. بعد از اتمام این مراحل برگه‌های تقویم  به آن اضافه  می‌شود.

انواع چوب در تولید تقویم رومیزی چوبی

برای تهیه و تولید تقویم رومیزی های چوبی می توان از انواع چوب استفاده نمود:

  • چوب طبیعی
  • چوب غیر طبیعی

چوب طبیعی

رایج ترین متریال برای تولید تقویم چوبی، چوب طبیعی است. استفاده از چوب طبیعی برای تولید این محصول از قدیم مرسوم بوده است. درختانی مثل درخت راش، سرو، کاج، از انواع این درختان هستند که در تولید تقویم به کار می‌روند. محصول تولید شده از این درختان کیفیت و دوام قابل قبولی دارد و به همین جهت است که هزینه تولید این نوع تقویم رومیزی‌ها از دیگر انواع آن بالاتر می‌باشد.

چوب غیرطبیعی

یکی از انواع چوبی که برای تولید تقویم رومیزی چوبی استفاده می‌شود چوب MDF می‌باشد. بسیاری از تولیدکنندگان به جهت اینکه هزینه‌های تولید را کاهش دهند و محصول نهایی هزینه کمتری داشته باشد اقدام به تولید تقویم رومیزی با چوب MDF می‌نمایند. استفاده از MDF در تولید تقویم رومیزی بسیار رواج دارد و نحوه تولید آن با چوب طبیعی فرقی ندارد. تنها تفاوت آن در کیفیت تقویم است که چوب طبیعی کیفیت بهتری خواهد داشت.

استفاده از پلاستیک به جای چوب

برای تولید تقویم رومیزی از پلاستیک نیز استفاده می‌شود. به این صورت که طرح مورد نظر در قالب پلاستیک تولید می‌شود. سپس پلاستیک را با رنگ چوب رنگ یکی کرده تا به شکل چوب دیده شود. بنابراین شما در نگاه اول نمی‌توانید چوبی بودن آن را تشخیص دهید. این فرایند هزینه کمتری نسبت به استفاده کردن از چوب دارد.

انواع تقویم چوبی

تنوع این محصول فراوان است و می‌توان آن را به هر شکلی تولید کرد. برخی از انواع این تقویم ها به شکل خیلی ساده با چوب صحافی می‌شوند. انواع دیگر آن به صورت پازلی یا مکعبی شکل هستند که استفاده از آنها کمی دشوار است. حتی انواع دیواری یا ساعتی آن نیز وجود دارد که در نوع خود جالبند.

تقویم رومیزی محصولی کاربردی و زیبا است که برای هر فردی قابل استفاده است. یکی از جذاب‌ترین کاربردهای این محصول، تبلیغاتی بودن آن است. این محصول فضای مناسبی برای حک کردن هرگونه لوگو یا جمله تبلیغاتی را دارد. به همین دلیل می‌تواند گزینه بسیار مناسبی برای تبلیغات شرکتی باشد. برای استفاده شخصی نیز، این محصول کاربرد بسیار زیادی دارد. یک تقویم جذاب برای استفاده روی میز منزل، کابینت آشپزخانه و یا میز محل‌کار خواهید بود.

چاپ تقویم چوبی

چاپ تقویم رومیزی بیشتر با چاپ افست بوده و معمولا به صورت چهار رنگ انجام می شود. البته بعضی مشتریان از رنگ پنجم نیز استفاده می‌کنند تا طرح خود را به بهترین شکل نمایش دهند. همچنین می‌توان از چاپ بر روی قسمت چوبی این محصول نیز استفاده کرد که با لیزر انجام می‌شود. البته گفتنی است که قیمت تقویم مدل چوبی به مراتب بیشتر از مدل معمولی آن است. بنابراین شما می‌توانید بجای این محصول از سایر محصولات همچون سررسید استفاده نمایید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *