چاپ بروشور
چاپ بروشور

چاپ بروشور

چاپ بروشور با کیفیت گزینه خوبی برای معرفی و بازاریابی موسسات و شرکت‌هاست. طراحی و چاپ بروشور سه لت به عنوان یکی از پرطرفدارترین ابزار تبلیغات مستقیم می‌باشد که در ابعاد A4 یا بزرگتر و یا در موارد خاص کوچکتر طراحی می‌شود. تیم مجرب صبح آگهی دارای تجربه‌ی چندین ساله‌ی همکاری با موسسات مطرح کشور، با انجام خدمات طراحی تا چاپ بروشور به صورت کاملا حرفه‌ای می‌باشد. تعرفه چاپ بروشور در این مجموعه بسیار مناسب می‌باشد. گفتنی است که هزینه چاپ بروشور به صورت جداگانه از طراحی آن محاسبه می‌شود. برای اطلاع از هزینه‌ی چاپ بروشور خود در ویژگی‌های دلخواه با کارشناسان ما تماس بگیرید.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
چاپ بروشور

فرم سفارش چاپ بروشور

برای دریافت مشاوره رایگان با ما در تماس باشید :

۰۹۱۹۱۶۵۷۹۱۷-۰۲۱۶۶۳۴۳۵۶۱

خدمات چاپ بروشور در صبح آگهی

چاپ بروشور دو لتی

در طراحی بروشور به برگه‌های به هم منصل شده‌ لت می‌گویند بروشورهایی که از تعداد لت کمتری برخوردار هستند معمولاً در نمایشگاه‌ها می‌شوند. بروشورهای دو لتی به علت راحت خوانده شدن مطالب آن و زمان کمی که برای خواندن آن گذاشته می شود در تبلیغات و تجارت نقش مهمی را ایفا می‌کنند و حمل بروشور های دو لت راحت تر و آسان تر از سایر سایزهای بروشور است. نحوه تا زدن این بروشورها به این گونه است که یک برگه را از وسط به دو نیمه تا می‌کنند که به آن Bi-Fold یا Half-Fold نیز گفته می شود. بروشور دو لت دارای چهار صفحه هستند که دو صفحه در رو و دو صفحه آن در پشت هستند.

بروشور دو لت
نمونه بروشور دو لتی
بروشور دو لت
بروشور دو لت

چاپ بروشور سه لتی

بروشور سه لتی یکی از پرطرفدارترین بروشورهایی است که این بروشور در بین بروشورها از محبوبیت خاصی برخوردار است که اغلب انتخاب مناسبی برای آگهی‌های تبلیغاتی و فعالیت‌های تجاری است؛ چرا که طراحی بروشور سه لت باعث خواندن سریع و آسان اطلاعات می‌شود و مهم‌ترین ویژگی بروشور سه لت این است که فضای زیادی برای ارائه اطلاعات در آن وجود دارد. میزان تعرفه چاپ بروشور سه لت با توجه به تعداد آگهی و نوع آن، سایز و ابعاد بروشور، تعداد تیراژ و … تعیین می‌شود. بروشور سه لتی دارای مدل‌های متفاوتی هست. بروشور سه لتی کلاسیک در کاغذ A4 چاپ می‌شود که خط برش آن را به سه قسمت مساوی تقسیم می‌کند. بروشور سه لت مربعی، بروشوری می‌باشد که هر لت آن به صورت مربعی می‌باشد و سایز آن می‌تواند در اندازه دلخواه باشد اما سایز که به صورت معمول در هر لت استفاده می‌شود ۲۱ در ۲۱ سانتی متر می‌باشد. بروشور سه لت a4 نیز به بروشور گفته می‌شود که هر لت آن سایزی برابر یک برگه a4 را دارد که در راستای طولی به یکدیگر وصل  می‌شوند. گفتنی است که قیمت چاپ بروشور ۳ لت با توجه به ابعاد و تیراژ آن می‌تواند متفاوت باشد.

بروشور سه لت
بروشور سه لت
بروشور سه لت

چاپ بروشور چهار لتی

 همانطور که می‌دانیم بروشورها صفحات کاغذی ساده ای هستند که پس از چاپ محتوا روی آن ها، به وسیله ی یک یا چند خط تا به صفحات متعددی تقسیم می‌شوند. این صفحات در کنار یک دیگر و در یک امتداد قرار دارند. هر یک از این صفحات به اصطلاح یک “لت” نامیده می‌شود. به این ترتیب، بروشور چهار لت در واقع یک صفحه ی کاغذی ساده است که پس از چاپ محتوا روی آن، توسط سه خط تا به چهار صفحه ی کنار هم تقسیم می‌شود. خطوط تا استفاده شده در بروشور چهار لت موجب شده است تا این محصول دارای ظاهر ریلی باشد و صفحات به طور منظم روی یکدیگر قرار بگیرند.به این ترتیب به راحتی امکان باز و بسته نمودن بروشور چهار لت وجود دارد؛ بدون این که کوچکترین اختلال و بی‌نظمی در ترتیب محتوای صفحات به وجود بیاید. بروشور ۴لت می‌تواند به صورت آکاردئونی و یا حتی دروازه‌ای نیز باشد.

چاپ بروشور 4 لت
بروشور چهار لت
بروشور چهار لت

بروشور سفارشی

طراحی و چاپ بروشور مانند سایر خدمات طراحی و چاپ مجموعه صبح آگهی، توسط طراحان حرفه‌ای انجام می‌گیرد. طراحان ما با شناسایی نیازهای مشتریان و متناسب با خواسته‌های آن‌ها از طرح‌های اختصاصی برای چاپ بروشور استفاده می‌کنند. شما می‌توانید با استفاده از خدمات طراحی بروشور و کاتالوگ از امکاناتی مانند چاپ بروشور لوکس، بروشور تبلیغاتی، بروشور مخصوص کسب وکار ، بروشور مخصوص همایشات و … بهره مند شوید. مشاوران ما از ابتدا تا انتهای فرآیند در کنارشما هستند و می‌توانید از طریق آن‌ها خواسته‌های خود را به تیم طراحی منتقل کنید. بروشور سفارشی می‌تواند در سایز، نوع کاغذ، نوع چاپ، نوع روکش، نوع طراحی و … خاص و سفارشی باشد.

بروشور تبلیغاتی
چاپ بروشور
چاپ بروشور سفارشی

هزینه چاپ بروشور

یکی از مواردی که بسیاری از کاربران درباره‌ی آن سوال می کنند قیمت چاپ بروشور تبلیغاتی می باشد. هزینه چاپ بروشور به عواملی مثل نوع چاپ( دیجیتال و یا افست)، تیراژ، نوع کاغذ( تحریر، گلاسه)، تعداد لت( دو لت، سه لت، چهار لت، آکادئونی، دروازه‌ای و …)، سایز(A4 و A5و…) و … بستگی دارد. این موارد می‌تواند روی قیمت چاپ بروشور تاثیرگذار باشد برای اطلاع دقیق‌تر از هزینه چاپ می‌توانید با مشاورین ما تماس بگیریدو یا با مراجعه به جدول زیر قیمت را استعلام کنید.

نوع بروشورتیراژسایزقیمتزمان تحویل
بروشور تحریر 80 گرم2000 عددیA3
A4
3059000
1519,000
5 روز کاری
بروشور تحریر 80 گرم1000 عددیA3
A4
2089,000
1009,000
5 روز کاری
بروشور گلاسه 135 گرم 1000 عددیA3
A4
2489,000
1289,000
5 روز کاری
بروشور گلاسه 135 گرم 2000 عددیA3
A4
3,839,000
2019,000
5 روز کاری

چاپ بروشور تعداد کم

در صورتی که قصد دارید بروشور خودرا در تعداد تیراژ پایین و به سرعت و طی مدت زمان بسیار کوتاهی چاپ کنید، استفاده از چاپ دیجیتال بهترین انتخاب پیش روی شما خواهد بود. چرا که در این روش، آماده سازی سفارشات به صورت فوری انجام می‌شود و نیاز به صرف مدت زمان طولانی ندارد. کیفیت بالای چاپ، وضوح تصاویر و دقت در چاپ رنگ‌ها در این سیستم چاپ نیز مزید بر علت شده است تا با عنوان چاپ دیجیتال بروشور فوری و یا چاپ بروشور تعداد کم نیز یاد شده و بسیاری از افراد نسبت به استفاده از آن ابراز تمایل نمایند.

سوالات متداول چاپ بروشور

منظور از لت در چاپ بروشور چیست؟

بروشورها صفحات کاغذی ساده ای هستند که پس از چاپ محتوا روی آن ها، به وسیله ی یک یا چند خط تا به صفحات متعددی تقسیم می‌شوند. این صفحات در کنار یک دیگر و در یک امتداد قرار دارند. هر یک از این صفحات به اصطلاح یک “لت” نامیده می‌شود.

انواع کاغذ مورد استفاده در چاپ بروشور کدامند؟

استفاده از کاغذهای گلاسه در گرماژهای متفاوت به دلیل مرغوبیت آن ها در چاپ و زنده بودن رنگ ها و کیفیت بالای چاپ در آن ها ،موجب بالا رفتن کیفیت نهایی بروشور شده و جذابیت آن موجب استفاده مشتری خواهد گردید.همچنین در برخی مواقع برای پایین آمدن قیمت چاپ بروشور می‌توان از کاغذ تحریر نیز استفاده کرد

چاپ بروشور به صورت استاندارد با بروشور اختصاصی و سایز دلخواه چه تفاوتی دارد؟

سایز بروشور استاندارد شاملDL( 219.9)، A5(2114.8)، A4 (29.721)، A3 (4229.7)، Legal (35.56* 21) می باشد اما شما می‌توانید بروشور اختصاصی خود را در هرسایز و شکلی با هر مدل تا زدنی که مدنظرتان هست آن ر سفارش داده و چپ کنید.

در طراحی و چاپ بروشور به چه نکاتی توجه کنیم؟

در نظر داشته باشید بروشورها دارای اطلاعات مفید و خلاصه‌ای هستند که برای بیننده جذاب است. پس اصول طراحی بروشور اگر به صورت هدفمند و خلاقانه انجام گیرد می‌تواند شکل انتقال اطلاعات را جذاب‌تر کند. طراحی خلاقو چاپ با کیفیت این محصول می‌تواند در جذب مخاطب و جلب نظر مشتریان و ایجاد تمایل در آن‌ها به سمت محصولات و خدمات بسیار تاثیرگذار باشد و به سرعت، کسب و کار شما را به سمت جلو هدایت کند. برای چاپ بروشور باید به سایز و میزان برش کاغذ پس از چاپ و خط‌ها تا برای هر لت توجه کنید.

روش سفارش چاپ بروشور فوری در صبح آگهی چگونه است؟

شما می‌توانید با مشاورین ما تماس گرفته و سفارش خود را ثبت کنید، همچنین امکان سفارش فوری و سریع از طریق سایت برای شما فراهم شده‌است.امکان مراجعه حضوری نیز برای شما عزیزان وجود دارد.