تقویم رومیزی 1402

خرید تقویم رومیزی ۱۴۰۲

برای دریافت مشاوره رایگان با ما در تماس باشید :

۰۹۱۲۴۰۵۴۰۰۸-۰۲۱۶۶۳۴۷۸۶۴

 

چاپ تقویم رومیزی

شاید برای شما هم سوال باشد چرا چاپ تقویم رومیزی تبلیغاتی می‌تواند یک هدیه مناسب برای مشتریان و مخاطبان باشد؟ در سال‌های اخیر چاپ تقویم‌رومیزی تبلیغاتی نسبت به سایر هدایای تبلیغاتی همچون سررسید یا سالنامه بیشتر مورد توجه قرار گرفته است. دلیل این موضوع را شاید بتوان در موارد زیر یافت:

  • فضای مناسب برای تبلیغات
  • قیمت مقرون به صرفه
  • قابلیت شخصی سازی
  • در دسترس بودن
  • استحکام مناسب

تقویم رومیزی صبح اگهی در دو مدل اختصاصی و عمومی طراحی و چاپ می‌شود که در ادامه به این موضوع اشاره خواهیم کرد.

تقویم رومیزی اختصاصی

شما می‌توانید در طراحی تقویم رومیزی اختصاصی تک تک صفحات را مطابق سلیقه خود طراحی کنید. شما در این مدل تقویم می توانید برای ۱۳ برگ که معادل ۲۶ صفحه می باشد؛ طراحی های مناسب داشته باشید. علاوه بر آن روی پایه‌ی تقویم رومیزی نیز می‌توانید تبلیغات خود را چاپ کنید. شما می‌توانید در کنار تقویم رومیزی به معرفی محصولات و خدمات خود بپردازید. به علاوه شما این قابلیت داده می شود که تقویم اختصاصی خود را با هر طرح و رنگ و همچنین اندازه و ابعادی که مدنظر شما است تولید سفارش دهید. در نظر داشته باشید که حداقل میزان سفارش تقویم رومیزی اختصاصی ۵۰۰ عدد می‌باشد.

تقویم رومیزی عمومی

اگر شما نیز به دنبال چاپ تقویم رومیزی ارزان هستید پیشنهاد ما به شما خرید تقویم رومیزی عمومی است. تقویم های رومیزی عمومی تقویم هایی هستند که صفحات آن ها از قبل چاپ شده و سفارش دهنده نمی‌تواند تبلیغات خود را بر روی صفحات آن چاپ کند. در صفحات این تقویم ها علاوه بر جدولی که ایام هفته و مناسبات را نشان می‌دهد از مناظر طبیعی، دیدنی، تاریخی و … نیز جهت زیباتر شدن استفاده شده است. همچنین تقویم رومیزی تبلیغاتی عمومی اغلب دارای دوازده برگ پشت و رو می‌باشد. در تقویم رومیزی عمومی تنها فضایی که برای تبلیغات در اختیار سفارش دهنده قرار می گیرد، پایه تقویم می‌باشد و این فضا غالبا برای درج نام و لوگو و همچنین راه‌های ارتباطی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این فضا هم در جلوی تقویم و هم در پشت تقویم رومیزی تبلیغاتی موجود می باشد و سفارش دهنده می تواند برخی از اطلاعاتی که قصد انتشار آن ها را دارد به صورت منظم و زیبا روی پایه چاپ نماید.

پرسش های متداول

نحوه ثبت سفارش تقویم رومیزی در صبح آگهی چگونه است؟

شما می‌توانید پس از تماس با کارشناسان و مشاوران و همچنین مراجعه به سایت صبح آگهی سفارش خود را ثبت کنید. در کانون صبح آگهی طراحان پس از آماده نمودن طرح بر اساس سفارش مشتری آن را برای سفارش دهندگان ارسال می نمایند و در صورت درخواست مخاطب تغییرات لازم را به انجام می رسانند تا طرح نهایی که مورد پسند سفارش دهنده است آماده چاپ گردد. در کلیه این تقویم ها جدول هایی وجود دارند که روز ها و ایام هفته را به صورت ماهانه نمایش می دهند. همچنین مناسبت ها و رویداد های مهم تاریخی هر ماه در آن ها درج شده است. تقویم رومیزی اختصاصی غالبا دارای سیزده برگ می باشد که برگ اول به مانند جلد آن بوده و ماه فروردین از صفحه دوم آن آغاز می گردد. پایه این تقویم ها نیز مانند تقویم‌های عمومی فضایی عالی جهت درج آدرس، شماره تلفن، آدرس سایت یا شبکه‌های اجتماعی و … نیز می باشد.

خرید تقویم رومیزی اختصاصی بهتر است یا عمومی؟

به طور کلی این تقویم ها فضای مناسبی برای تبلیغات پربازده به حساب می آیند. از آنجا که یک وسیله کاملا کاربردی می باشد بسیار مورد توجه مشتریان و مخاطبان قرار می گیرد. گفتنی است که تقویم رومیزی اختصاصی مانند تقویم رومیزی عمومی به مدت یک سال مورد استفاده مخاطبان قرار می گیرد و تبلیغ برند و محصولات و خدمات آن را به نمایش می گذارد. تمامی صفحات این تقویم ها به همراه پایه آن ها دارای طراحی صفر تا صد می باشند. این بدان معناست که تقویم های رومیزی اختصاصی دارای هیچ طرح آماده ای نمی باشند و طراحی تک تک برگه های آن ها به صورت دو رو توسط طراحان حرفه ای صبح آگهی به انجام می رسد. شما باید در نظر داشته باشید که چه میزان هزینه بابت تبلیغات خود می خواهید انجام دهید. هزینه طراحی و تولید تقویم رومیزی یکی از نکاتی است که شما باید درنظر بگیرید چرا که هزینه تقویم اختصاصی به مراتب بیشتر از عمومی است. فروش تقویم رومیزی اختصاصی 1402 درصبح آگهی آغاز شده و شما می‌توانید با حداقل تیراژ ۵۰۰ عدد سفارش خود را ثبت کنید ولی در تقویم رومیزی های عمومی شما می توانید حداقل ۵۰ عدد سفارش دهید.

چرا چاپ تقویم رومیزی هدیه ای مناسب برای عید نوروز می باشد؟

تقویم رومیزی یکی دیگر از هدایای محبوب سال نو می باشد که در صبح آگهی به دو صورت عمومی و اختصاصی و در مدل ها و رنگ های متنوع عرضه می شود. این محصول از هدایای تبلیغاتی چاپی به حساب می آید و وابسته به طراحی و چاپ می باشد. تقویم رومیزی از محبوبیت بالایی نزد صاحبان کسب و کار و مخاطبان و مشتریان آن ها برخوردار می باشند و از آن جا که این هدیه بسیار کاربردی می باشد و برای مدت یک سال مورد استفاده مخاطب قرار می گیرد لذا بستری کاملا مناسب در اختیار سفارش دهنده قرار می دهد تا علاوه بر تبلیغ نام و نشان و حوزه فعالیت خود، محصولات و خدماتش را نیز به مخاطب معرفی نماید بنابر این چاپ تقویم رومیزی ارزان یکی از هدایای مناسب برای سال نو به حساب می‌آید.

قیمت تقویم رومیزی 1402 به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت خرید تقویم رومیزی به عواملی همچون متریال، نوع تقویم، سایز، نوع طراحی، عمومی یا اختصاصی بودن، صحافی

مطالب مرتبط