هدایا

آفتابگیر تبلیغاتی

آفتابگیر تبلیغاتی
آفتابگیر تبلیغاتی

سفارش آفتابگیر تبلیغاتی

برای دریافت مشاوره رایگان با ما در تماس باشید :

۰۹۱۲۴۰۵۴۰۰۸-۰۲۱۶۶۳۴۷۸۶۴

آفتابگیر تبلیغاتی

در نظر دریافت‌کنندگان هدایای تبلیغاتی، مفید بودن یک هدیه و کابردی بودن آن بسیار مهم است. همین امر باعث می‌شود یک هدیه تا مدت‌ها نزد مشتریان باقی بماند و از آن استفاده کنند. با توجه به اب و هوای اقلیمی در سراسر ایران، آفتابگیر تبلیغاتی جزو تبلیغات محیطی و همه گیر محسوب می‌شود که در تمامی روزها مخصوصا روزهای تابستان مورد استفاده است. قیمت آفتابگیر تبلیغاتی نسبت به دیگر هدایای تبلیغاتی مناسب بوده و معمولا خواهان زیادی دارد و در جزو هدایای تبلیغاتی ارزان قرار می‌گیرد. این محصول با توجه به فضای پارک ماشین در خیابان‌ها و استفاده روز افزون افراد از خودروهای شخصی یک وسیله تبلیغاتی مناسب می‌باشد. در واقع این آفتابگیر ها تنها وظیفه ممانعت از تابش مستقیم نور آفتاب به داخل خودرو را ندارند و وظیفه دیگری نیز دارند که مانند یک بیلبورد تبلیغاتی سیار، برند و محصول شما را به مخاطب معرفی می‌کنند، چرا که وقتی اتومبیل پارک شده است اشخاص بسیاری آن را خواهند دید.در واقع تنها کافی است آن خیابان یک خیابان پر رفت و آمد باشد تا در زمان کوتاهی افراد زیادی تبلیغات شما را مشاهده نمایند.

انواع آفتابگیر تبلیغاتی

آفتابگیر تبلیغاتی
آفتابگیر تبلیغاتی
آفتابگیر تبلیغاتی

آفتابگیر تبلیغاتی به طور کلی به دو دسته جلو ماشینی و رو دری تقسیم می شود. آفتابگیر جلو ماشینی جهت استفاده در شیشه عقب ماشین نیز مناسب می‌باشد و آفتابگیرهای رو دری یا بغل ماشینی همانطور که از اسمشان پیداست برای شیشه‌های کناری ماشین مناسب هستند. علاوه بر این آفتابگیر های تبلیغاتی در دسته های دیگری نیز گنجانده می‌شوند که با توجه به شرایط استفاده مشخص می‌گردند. به طور نمونه برخی از این دسته بندی ها عبارتند از:

 1. دسته بندی بر اساس مدل و ابعاد خودرو
 2. دسته بندی بر پایه طرح آفتابگیرها
 3. دسته بندی بر اساس محل نصب آفتابگیر

دسته بندی اول بر اساس نوع خودرو ها و ابعادی که دارندشکل می گیرد. به طور نمونه آفتابگیر هایی که برای خودروی پراید تولید می‌شوند کوچکتر از آفتابگیر خودروی سمند می‌باشند. دومین دسته بندی بر اساس طرح آفتابگیر ها می باشد که این طرح ها انواع گوناگونی دارند مثل مدل عینکی و یا مدل رولی.  سومین دسته بندی ای که در اینجا به آن اشاره کردیم محل نصب آفتابگیرهاست.

ویژگی آفتابگیر تبلیغاتی

 • جلوگیری از گرم شدن و تابش مستقیم نور خورشید به فضای داخل خودرو
 • جنس افتابگیرها پارچه شمعی و یا سوزنی است.
 • رنگ روی این آفتابگیرها اغلب نقره ای است تا بتواند نور و گرمای خورشید را به خوبی کنترل کند.
 • چاپ سیلک با کیفیت و ماندگاری بالا و قابلیت چاپ دو طرح متفاوت در دو طرف آفتابگیر وجود دارد.
 • در تمامی شرایط آب و هوایی و منظقه‌ای قابل استفاده است.
 • قیمت مناسب آن نسبت به دیگر محصولات تبلیغاتی
آفتابگیر تبلیغاتی

دلایل مهم استفاده از آفتابگیرهای تبلیغاتی

 1. کاهش دما: اولین دلیل جلوگیری از تابش مستقیم نور خورشید و افزایش دمای داخل اتومبیل است که گاهی بسیار آزار دهنده است. پس آفتابگیر اتومبیل کمک بسیار زیادی به کاهش دما و ایجاد سایه داخل خودرو می نماید.
 2. امنیت: دلیل دوم استفاده از آفتابگیرهای خودرو، جلوگیری از دیده شدن داخل اتومبیل توسط دیگران است. مثلا زمانی که وسایل مهم یا خریدهای شما در ماشین باقی مانده است. همچنین آفتابگیر خودرو شیشه عقب و شیشه های کناری خودرو باعث ایجاد حریم امن و احساس آرامش بیشتری در سرنشینان داخل خودرو می‌شود.
 3. قیمت مناسب و تبلیغات: افتابگیر تبلیغاتی ارزان بوده و همه گیر بودن، فضای مناسب تبلیغات در روی آن و قابلیت دیده شدن بالایی که دارد باعث شده که صاحبین کسب و کارها به سفارش افتابگیرهای تبلیغاتی بپردازند. گفتنی است که شرکت‌های تبلیغاتی از جمله صبح آگهی با طراحی های خاص خود به تولید آفتابگیرهای تبلیغاتی متنوع و خاص مشغول هستند که این آفتابگیر‌ها دارای فضای مناسبی برای چاپ تبلیغات و درج لوگوی هر برند هستند.

فضای مناسب چاپ تبلیغات در آفتابگیرها

قابلیت چاپ لوگو و یا برند تجاری شما و حتی شعار تبلیغاتی در سایز A3 یا همان ۳۰*۴۰ با رنگ و طرح دلخواه شما روی آفتابگیر وجود دارد. برای ماشین هایی که شیشه جلوی آنها کوچکتر باشد مثل سمند، پراید یا پژو، آفتابگیر دایره و مدل عینکی مناسب است. برای ماشین‌های مدل بالاتر با شیشه‌های بزرگ‌تر آفتابگیر مربع پیشنهاد می‌شود. آفتابگیر با رنگ‌های مختلفی تولید می‌شود که معمولا یک طرف آن رنگ نقره‌ای ورنگ طرف دیگر به سلیقه مشتری بستگی دارد. چاپ آفتابگیر معمولا با چاپ سیلک اسکرین انجام می شود اما ممکن است هر مجموعه تبلیغاتی با قابلیت ها و دستگاه‌های متفاوت این نوع خدمات را به گونه ای دیگر ارائه کند.

اطلاعات مناسب برای سفارش و چاپ آفتابگیر تبلیغاتی

چنانچه تمایل به سفارش و یا خرید آفتابگیر تبلیغاتی ماشین برای کسب‌وکار خود را دارید، باید به کیفیت یک آفتابگیر تبلیغاتی خوب دقت داشته و توجه به فاکتورهای زیر را فراموش نکنید. این موارد مهم عبارت‌اند از:

ارائه دقیق اطلاعات

به‌منظور سفارش آفتابگیر تبلیغاتی باید مشخصات و اطلاعات مهمی از جمله ابعاد دقیق آفتابگیر و مدل آن را ارائه بدهید. به‌عنوان‌مثال باید درباره اینکه آفتابگیر شکل مربعی و یا دایره‌ای داشته باشد، برای قسمت جلویی خودرو، پشت و یا شیشه‌های کناری باشد تصمیم مشخصی گرفته و مشخصات دقیق ارائه بدهید. اطلاعاتی که برای چاپ لوگو و شعار تبلیغاتی خود لازم دارید را نیز باید به طور کامل ارائه دهید.

جنس آفتابگیر تبلیغاتی

هر چه کیفیت آفتابگیر تبلیغاتی مطلوب‌تر باشد مشتریان بیشتری نسبت به برند و نام تجاری شما علاقه نشان داده و جزء مشتریان ثابت شما خواهند بود. بهتر است که کیفیت را قربانی کمیت نکرده و از جنس مناسب استفاده کنید.

کیفیت چاپ آفتابگیر تبلیغاتی

به‌جرئت می‌توانیم بگوییم که مهم‌ترین مسئله برای کیفیت یک آفتابگیر تبلیغاتی خوب پس از جنس آن مربوط به چاپ است. چاپ در واقع معرف نام تجاری و برند شما است؛ بنابراین لازم و ضروری است که مطلوب و ایده‌آل باشد و از طرفی نباید به‌گونه‌ای باشد که در معرض نور خورشید، چاپ پاک شود. باید چاپ شما دارای بهترین رنگ‌ها و همچنین در سایز مناسب انجام شود.

کیفیت فنرهای آفتابگیر

کیفیت فنرهای آفتابگیرهای تبلیغاتی نیز به‌شدت مهم بوده و نباید به‌گونه‌ای باشد که بر اثر دو یا سه بار باز و بسته‌شدن دچار اشکال و خرابی شود؛ بنابراین بهتر است که متریال فنر نیز اورجینال و درجه یک باشد و انعطاف پذیری خوبی داشته باشد.

سخن پایانی

از توجه شما عزیزان و همراهی‌تان خرسندیم. در این مقاله سعی کردیم به شرح کامل آفتابگیرهای تبلیغاتی خودروها بپردازیم و نکات مهمی را در این زمینه برایتان ارائه دادیم. امیدواریم نکات گفته شده برای ثبت سفارش شما  مفید بوده  و در انتخاب کیفیت یک آفتابگیر تبلیغاتی خوب به شما یاری رسانده باشد.فراموش نکنید که برای چاپ با کیفیت آفتابگیرهای تبلیغاتی مرکز چاپ حرفه‌ای را انتخاب کنید. صبح آگهی همراه همیشگی شما در بهترین و به صرفه‌ترین راه‌های تبلیغاتی است. با ما در ارتباط باشید.

سوالات متداول آفتابگیر تبلیغاتی

حداقل میزان سفارش خرید آفتابگیر تبلیغاتی چقدر است؟

برای سفارش آفتابگیر تبلیغاتی جلوی خودرو و همچنین آفتابگیر بقل درب می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید. و یا با شماره تلفن ۶۶۱۷۲۶۱۷ در تماس باشید. حداقل میزان سفارش برای چاپ آفتابگیر ۱۰۰ عدد می باشد.

نحوه چاپ آفتابگیر تبلیغاتی چگونه است و چقدر زمان می برد؟

پس از تولید آفتابگیر تبلیغاتی باید به سراغ چاپ تبلیغات آن برویم. چاپ روی آفتابگیر از طریق چاپ سیلک انجام می پذیرد و یک هفته تا ده روز کاری زمان برای تحویل به مشتری نیاز است. بعلاوه گفتنی است که شما می توانید چاپ خودر به صورت تک رنگ و یا چند رنگ انجام دهید. بدهی است که چاپ تک رنگ زمان و هزینه کمتری نسبت به چاپ چند رنگ دارد.

چرا آفتابگیر تبلیغاتی هدیه ی محوبی به حساب می آید؟

آفتابگیر تبلیغاتی یک محصول کاربردی می باشد که جلوی شدت نور آفتاب را می گیرد بعلاوه شما می توانید با یک هزینه بسیار کم یک بیلبورد تبلیغاتی در کنار خیابان داشته باشید تا برند خود را به مخاطبان بشناسانید. این در حالی است که اگر بخواهید یک بیلبورد تبلیغاتی در سطح شهر کرایه کنید باید هزینه بسیار گزافی را متحمل شوید.

مراحل تولید آقتابگیر تبلیغاتی چگونه است؟

ابتدا پارچه و سایز مناسب برای شیشه جلو و همچنین رودری را تعیین کرده و برش می دهند. برای انعطاف آفتابگیر، پارچه های برش خورده را به فنر می چسبانند و در نهایت کارگاه های دوخت، آن را می دوزند. نهایتا برای تبلیغ به چاپخانه ارسال می شود.

مطالب مرتبط

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *