چاپ سربرگ
چاپ سربرگ
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

سفارش سربرگ

برای دریافت مشاوره رایگان با ما در تماس باشید :

۰۹۱۹۱۶۵۷۹۱۷-۰۲۱۶۶۳۴۳۵۶۱

چاپ سربرگ

سربرگ یکی از مهم‌ترین اجزای ست اداری محسوب می‌شود. کسب و کارها با چاپ سربرگ هویت خود را به مشتریان و مخاطبان خود نشان می‌دهند. سربرگ یکی از پرکاربردترین اوراق اداری به شمار می‌رود که نقش بسیاری در بازاریابی و تبلیغات هر کسب و کار و برندی دارد که از آن برای مکاتبات رسمی ادارات و شرکت‌ها همچنین عقد قراردادها استفاده می‌شود. امروزه تاثیرگذاری چاپ سربرگ بسیار حایز اهمیت است. در واقع تمامی مکاتبات اداری نیازمند اوراقی است که تصویری از آرم و مشخصات شرکت شما  در آن چاپ شده باشد. توجه به جنس و نوع کاغذی که از آن برای چاپ سربرگ خود استفاده می‌کنید از چه کیفیتی برخوردار است بسیار حائز اهمیت است. بالا بودن کیفیت چاپ سربرگ و جنس کاغذ آن باعث بالا رفتن ارزش کسب و کار شما و جلب حس اعتماد مشتری می‌شود.

چاپ سربرگ بر مبنای سایز

سربرگ‌ها به عنوان پرکاربردترین اوراق اداری باید در اندازه‌های دقیق و استاندارد چاپ شوند. سایز سربرگ برای ادارات و سازمان‌های مختلف a4، a5 و a6 می‌باشد. متداول‌ترین سایز برای سربرگ که به طور معمول در ادارات برای مکاتبات استفاده می‌شود، سربرگ A4 در ابعاد ( ۲۱*۲۹/۷) چاپ می‌شود.. سربرگ a5 در ابعاد ( ۱۴/۸*۲۱) برای مکاتبات درون سازمانی و حتی یادداشت‌ بهترین انتخاب می‌باشد و سایز سررسید a6 ( 14/8*10/5) می‌باشد. اگر یک برندسازی پایدار و منحصر به فرد می‌خواهید، بهترین راه چاپ اوراق اداری در بهترین کیفیت چاپ و طراحی خاص است.

سربرگ A4

899,000تومان3,169,000تومان

سربرگ A5

439,000تومان1,589,000تومان

سربرگ A6

219,000تومان809,000تومان

جنس کاغذ برای چاپ سربرگ

کاغذهای متنوعی با گرماژهای متفاوت در صنعت چاپ استفاده می‌شود که همه‌ی آن‌ها برای چاپ سربرگ مناسب نیستند. کاغذهایی که در چاپ سربرگ استفاده می‌شوند عموما از جنس کاغذهای معمولی یا همان تحریر در گرماژهای متفاوت هستند. کاغذهای تحریر ۸۰ و ۱۰۰ گرم و کاغذ کتان ۱۲۰ گرم بهترین نوع کاغذ برای چاپ سربرگ هستند. بهتر است در چاپ سربرگ از کاغذهای گلاسه و روغنی استفاده نکنید تا در چاپ آن دچار مشکل نشوید و قیمت مقرون به صرفه‌تری برای چاپ سربرگ خود داشته باشید.

مشخصات چاپ سربرگ تحریر ۸۰ گرم

پرمصرف ترین و  از لحاظ قیمت مناسب‌ترین نوع سربرگ ، چاپ سربرگ تحریر ۸۰ گرم می‌باشد. جنس این نوع سربرگ مشابه کاغذهای معمولی موجود در بازار می‌باشد و برای مصارف روزمره‌ی کسب و کارها بسیار مناسب می‌باشد. سربرگ تحریر ۸۰ گرم ضخامت نازک و کمی دارد و برای چاپ‌های دورو توصیه نمی‌شود چون طرح پشت برگه طبیعتا کمی نمایان خواهد بود. چاپ سربرگ تحریر ۸۰ گرم به صورت افست تمام رنگ ( فول رنگی) می‌باشد. این سرچسب ها می‌توانند به صورت سرچسب دار و یا به صورت اوراق آزاد تهیه شوند.

مشخصات چاپ سربرگ تحریر ۱۰۰ گرم

سربرگ تحریر ۱۰۰ گرم یکی از شیک‌ترین محصولات اوراق اداری به شمار می‌رود. این محصول بر روی کاغذ تحریر ۱۰۰ گرم که ضخامت مناسبی دارد، با کیفیت بالا چاپ می‌شود. تحریر ۱۰۰ گرم دارای ضخامتی بالاتر از تحریر ۸۰ گرم می‌باشد و برای استفاده در پرینتر و یادداشت مناسب است. از سربرگ برای مکاتبات مراکز حقوقی مانند شرکت‌ها و سازمان‌ها و همچنین اشخاص حقیقی مانند وکلا، پزشکان و … مورد استفاده قرار می‌گیرد. سربرگ‌های تحریر ۱۰۰ گرم  همانند سربرگ ۸۰ گرم به صورت اوراق آزاد (بدون سرچسب) وجود دارند. امکان چاپ سربرگ تحریر ۱۰۰ گرم به صورت یک رو و دو رو وجود دارد.

مشخصات چاپ سربرگ کتان ۱۲۰ گرم

سربرگ کتان ۱۲۰ گرم یکی از خاص‌ترین و پرطرفدارترین سربرگ‌ها به شمار می‌رود. این محصول بر روی کاغذ تحریر ۱۲۰ گرم بافت‌دار شده (کتان امباس) که ضخامت مناسبی دارد، با کیفیت بالا چاپ می‌شود. کاغذ کتان ۱۲۰ گرم دارای ضخامت بالاتری نسبت به تحریر ۸۰ گرم و ۱۰۰ گرم می‌باشد. در سربرگ کتان ۱۲۰ گرم امکان انتخاب خدمات سرچسب و یا اوراق آزاد (بدون سرچسب) وجود دارد. اما بدلیل بافت‌دار بودن کاغذ و ضخامت بالا بهتر است سفارش خود را بصورت اوراق آزاد ثبت نمائید.

خدمات طراحی و چاپ سربرگ صبح آگهی

طراحی سربرگ شاید در ابتدا ساده به نظر برسد اما باید توجه داشت که طراحی منحصر به فرد سربرگ تاثیر به سزایی در حفظ ارزش برند شما دارد پس طراحی سربرگ خود را به طراحان خلاق و مجرب بسپارید. در طراحی اوراق اداری خود حتما از لوگو و رنگ سازمانی خود استفاده کنید. راه‌های ارتباطی مثل اطلاعات تماس، ایمیل، آیدی اینستاگرام و … خود را در سربرگ خود قرار دهید تا مخاطب بتواند به شما دسترسی داشته باشد. دقت کنید که برای چاپ اوراق اداری خود حتما مجموعه‌ای را انتخاب کنید که بالاترین دقت و کیفیت را داشته باشد. این مجموعه باید اطلاعات کافی از بهترین نوع چاپ روی هرنوع کاغذ را داشته باشد تا بتواند سربرگ شما را با کیفیت بالا چاپ کند. مجموعه صبح آگهی دارای تجهیزات به روز و افراد مجرب و آگاه به خدمات طراحی و چاپ می‌باشد که می‌تواند تمامی خدمات شما را با قیمتی مقرون به صرفه و کیفیتی بالا انجام دهد.

نمونه سربرگ چاپ شده

سفارش سربرگ
چاپ سربرگ
سفارش سربرگ

هزینه چاپ سربرگ

سربرگ دارای طرح‌های مختلفی می‌باشد که هرکدام دارای چارچوب‌های به خصوصی برای طراحی و چاپ هستند. هزینه طراحی و چاپ انواع سربرگ به عوامل مختلفی بستگی دارد که مهم‌ترین آن‌ها می‌تواند شامل جنس و گرماژ کاغذ( تحریر ۸۰ و ۱۰۰ گرم و کتان ۱۲۰ گرم)، نوع چاپ( افست یا دیجیتال)، تک رو یا دورو بودن، چاپ تک رنگ ارزان‌ترین تا پنج رنگ ساختگی که بیشترین قیمت را دارند، تیراژ، زمان تحویل، عمومی و یا اختصاصی بودن نوع سفارش و برچسب داشتن یا نداشتن آن‌ها همگی از جمله مواردی هستند که بر هزینه طراحی و چاپ سربرگ‌ها تاثیر می‌گذارند.

تمام سربرگ های زیر قابلیت سرچسب دارند و هزینه آن بصورت جداگانه محاسبه می شود.

تیراژجنس کاغذوجهقیمت (تومان)
1000تحریر 80 گرمیکرو1129000
دورو1269000
تحریر 100 گرمیکرو899000
دورو1499000
کتان 120 گرمیکرو1079000
دورو1669000
2000تحریر 80 گرمیکرو1329000
دورو1819000
5000تحریر 80 گرمیکرو2589000
دورو3169000

تیراژجنس کاغذوجهقیمت (تومان)
1000تحریر 80 گرمیکرو439000
دورو639000
تحریر 100 گرمیکرو449000
دورو749000
کتان 120 گرمیکرو539000
دورو839000
2000تحریر 80 گرمیکرو669000
دورو949000
5000تحریر 80 گرمیکرو1309000
دورو1589000

تیراژجنس کاغذوجهقیمت (تومان)
1000تحریر 80 گرمیکرو219000
دورو329000
2000تحریر 80 گرمیکرو339000
دورو459000
5000تحریر 80 گرمیکرو669000
دورو809000

سوالات متداول چاپ سربرگ

آیا صبح آگهی چاپ دیجیتال سربرگ به صورت فوری انجام میدهد؟

اگر استفاده سازمان شما از سربرگ محدود است و تعداد محدودی را در زمان کوتاهی برای سفارش در نظر دارید، بهتر است از چاپ دیجیتال استفاده نمایید. صبح آگهی به شما این امکان را می دهد که با چاپ دیجیتال در هزینه مناسب و تیراژ محدود و مورد نیاز در زمان کوتاه سربرگ سازمان خود را با بهترین کیفیت در اختیار داشته باشید.

نحوه چاپ سربرگ ارزان در تیراژ بالا چگونه است؟

برای شرکت ها و اداراتی که از سربرگ بیشتر از بقیه اصناف استفاده می کنند، چاپ سربرگ ارزان بسیار اهمیت دارد. در واقع مدلی که در کنار کیفیت بالا، قیمت مناسب تری هم داشته باشد. اصولا قیمت ها بر اساس عواملی از جمله نوع چاپ و گرماژ کاغذ تعیین می شود. برای چاپ سربرگ ارزان بهتر است از کاغذهای تحریر ۸۰ گرم در تیراژ بالا در نهایت ۲ رنگ استفاده کرد که ارزان ترین قیمت ممکن را داشته باشد.

خدمات تکمیلی و خلاقانه چه تاثیری در سفارش سربررگ دارد؟

 خدمات تکمیلی در واقع برگ برنده‌ی سربرگ شما می باشند چرا که در تمام مکاتبات خود استفاده می‌کنید پس بهتر است از ویژگی‌های خاصی استفاده کنید تا اوراق شما خوش بدرخشد . از جمله این خدمات چاپ سربرگ می‌توان به طلاکوب ، نقره کوب ، برجسته کردن، کاغذ و مرکب خاص، برچسب و … همه بر اعتبار و کیفیت سربرگ شما تاثیر می‌گذارد.

آیا فایل طراحی شده پیش از چاپ تایید و چک می‌شود؟

ما قبل از مرحله چاپ، فایل طراحی شده‌ی سربرگ را بازبینی می‌کنیم و بعد از آن، فایل را جهت تایید نهایی برای شما ارسال می‌کنیم. پس از تایید شما، فایل به چاپخانه ارسال می‌گردد. فقط توجه داشته باشید که پس از تایید شما و زمانی که سفارشتان در حال چاپ است، امکان تغییرات و سایر ایرادات در متن و طرح وجود نخواهد داشت، پس در تایید طرح و فایل خروجی به خوبی دقت کنید.