چاپ دیجیتال
چاپ دیجیتال
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

چاپ دیجیتال

برای دریافت مشاوره رایگان با ما در تماس باشید :

۰۹۱۹۱۶۵۷۹۱۷-۰۲۱۶۶۳۴۳۵۶۱

چاپ دیجیتال صبح آگهی

صنعت چاپ دیجیتال

صنعت چاپ دیجیتال صبح آگهی یکی از خدمات پیشرویی می باشد که این مجموعه ارائه می دهد. اما شاید برای شما سوال باشد که چاپ دیجیتال چگونه صنعتی می باشد؟ چاپ دیجیتال یکی از روش های نوین در حال حاضر می باشد که شما می توانید اطلاعات همانند تصاویر و متون خود را از طریق دستگاه کامپیوتر به دستگاه چاپ دهید تا بلافاصله برای شما چاپ کند. دستگاه چاپ دیجیتال نیز مثل چاپ لیزری و یا دستگاه های چاپ تونر می تواند مختلف باشد. در واقع چاپ دیجیتال انقلابی را در صنعت چاپ بوجود آورده چرا که علاوه بر بالا بردن سرعت چاپ، صرفه جویی زیادی در انرژی و نیروی انسانی بوجود آمده است. بعلاوه چاپ دیجیتال قابلیت انعطاف زیادی را دارد، کاربران به راحتی می توانند آن را سفارشی سازی کنند و تغییرات مدنظر خود را در کوتاه ترین زمان ممکن بدست آورند.

چاپ دیجیتال را اغلب برای تعداد تیراژهای پایین استفاده می کنند. لذا در صورتی تیراژ چاپ شما کمتر از ۱۰۰۰ عدد می باشد چاپ دیجیتال استفاده می شود ولی برای چاپ های با تیراژ بالای ۱۰۰۰ عدد چاپ افست بهتر است. دلیل این موضوع آن است که برای این مقدار تیراژ قیمت چاپ افست بهینه تر و مناسب تر است. قیمت چاپ دیجیتال را دانه ای محاسبه می کنند این در حالی است که در چاپ افست قیمت ها بر مبنای ۱۰۰۰ عدد محاسبه می گردد.

خدمات چاپ دیجیتال صبح آگهی

همانطور که در بالا بیان شد چاپ دیجیتال دارای مزایایی و همچنین معایبی است. به طور خلاصه افزایش سرعت چاپ، شخصی سازی فروان، فرآیند تولید آسان از جمله مزایای آن است. همچنین استفاده از این چاپ در تیراژهای پایین می باشد و علاوه بر آن در تیراژ بالا گران قیمت تر از چاپ افست می شوند که این موارد جز معایب آن است. چاپ دیجتال صبح آگهی خدمات متفاوتی را ارائه می دهد و می توان آن را به مدل های گوناگون تقسیم بندی کرد. به عنوان مثال چاپ دیجیتال بر مبنای سطح چاپ می تواند به عرض متوسط ، بزرگ و عریض تقسیم بندی شود. چاپ های CD و DVD جز چاپ های عرض متوسط، محصولاتی همانند چاپ پوستر دیجیتال، استند و تخته شاسی جز عرض های بزرگ و محصولاتی مانند چاپ فلکسی و بنر با عرض های بزرگتر از ۱۵۰ سانتی متر می تواند عریض محسوب شود.