چاپ

قیمت چاپ بنر فوری | ارزان | تبلیغاتی | مناسبتی

بنر تبلیغاتی

بنر یکی از روش‌های انتقال پیام تبلیغاتی است که طرح گرافیکی دارد و شامل تصاویر و متن است. در واقع بنر یک پرچم برزنتی و یا پارچه‌ای چاپ شده است که حاوی یک پیام، لوگو و یا شعار تبلیغاتی است و آن را به مخاطبان منتقل می‌کند. بنرها همانند پوسترهای تبلیغاتی جهت تبلیغات و یا ارائه‌ی یک پیام مهم طراحی و چاپ می‌گردند و پیام تبلیغاتی خود را در قالب یک طرح هنری و گرافیکی به مخاطب عرضه می‌کنند. متون به کار رفته در طراحی بنرها اغلب تبلیغاتی است و از جملات زیبا و آراسته در آن استفاده می‌گردد. هزینه طراحی و چاپ بنرها و همچنین چاپ فوری بنر از عواملی است که اغلب برای مخاطب حائز اهمیت است. بنرها در طرح‌ها و سایزهای گوناگون تولید می‌شوند اما سایز متداول آن‌ها اغلب ۲۰۰ در ۱۰۰ سانتی متر می‌باشد.

بنر تبلیغاتی

بنرهای تبلیغاتی درواقع همان تابلوهای نسبتاً بزرگی هستند که در کوچه و خیابان بر روی دیوار یا داربست‌هایی نصب می‌شوند. بنرها فقط مخصوص فضای باز نیستند و در فضاهای داخلی سالن‌ها و … نیز می‌توان از آنها استفاده کرد. به عنوان مثال در سالن‌های نمایشگاهی و مراکز همایش که فضایی سربسته است، بنرها را قرار می‌دهند. به نوعی می‌توان گفت بنر یکی از مشهورترین اشکال ارتباط تصویری با مخاطبان است. هنگامی که شما می‌خواهید برای کسب و کارتان تبلیغاتی انجام دهید، برای شروع کار نیازمند چاپ بنر حرفه ای و سپس نصب آن در یک مکان عالی و پر بیننده هستید. تبلیغات می توانند برای طیف وسیعی از اهداف مورد استفاده قرار گیرند. چاپ بنر با طرح زیبا، روش عالی برای اعلام خبرهای مهم همچون افتتاح یک مرکز خرید با اشاره به محصولات و خدمات جدید هر مجموعه می‌باشد. بنرهای تبلیغاتی در اندازه‌ها و سایزهای مختلف چاپ می شوند. بنابراین شما می توانید یکی از بهترین موارد را با توجه به نوع تبلیغات و کسب و کارتان انتخاب کنید. چاپ یک بنر فوق العاده بزرگ برای استفاده در یک همایش  فرهنگی و بنر متوسط برای جلب توجه مخاطب به یک محصول در فروشگاه مورد استفاده می‌باشد. بنرهای تبلیغاتی با توجه به سلیقه‌ی مخاطب طراحی می‌شود.

بنر تسلیت

چاپ بنرتسلیت یکی از اولین ابزار  برای ابراز همدردی با خانواده‌های داغ‌دیده و یا اعلام مصیبت کسی استفاده می‌شود .قبل از بوجود آمدن بنرهای تسلیت معمولا  با نوشتن جملاتی روی پارچه و نصب آن در محل زندگی متوفی همدردی خود را ابراز می‌کردند. با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی بنر، به دلیل سرعت در چاپ، ارزان بودن و امکان چاپ تصویر به سرعت جایگزین پارچه، هم جهت مصارف ابراز همدردی و هم در تمام موارد تبلیغاتی سطح شهر شد. بنر تسلیت که در خانه متوفی برای ابراز تسلیت به بازماندگان نصب می شود. بعد از پایان مراسم جمع آوری می شود که قابل استفاده مجدد نیست و یکبار مصرف می‌شود. معمولا طرح های بنر تسلیت با زمینه تیره و از پیش طراحی شده هستند و از المان های مذهبی  (مانند تذهیب، گل و شمع و… )، گاها تصویر متوفی، متن ابراز تسلیت، تصویر غروب خورشید، کبوتر و دیگر نمادهایی که فضای اندوه و غم را منتقل کند در طرح استفاده می‌شود. طرح بنر تسلیت یا به صورت افقی که به آن پلاکارد شهری گفته می شود در اندازه ۲۰۰*۱۰۰ سانتی متر یا هر اندازه دلخواه دیگر و یا به صورت عمودی (استند) طراحی و چاپ می شود.

چاپ بنر تسلیت
چاپ بنر تسلیت
چاپ بنر تسلیت

بنر حجاج

طراحی بنر حجاج از انواع طراحی بنر خوشامد و استقبال می‌باشد. در طراحی این نوع بنرها توجه به اینکه از سوی چه شخصی و برای چه افرادی در نظر گرفته شده است بسیار اهمیت دارد. رعایت اصول صحیح طراحی در طراحی بنر باعث می شود تا شما شاهد نمونه های خلاقانه ای از طراحی و چاپ بنر مکه‌ای باشید. یکی از موارد مهمی که در طراحی بنر حجاج بسیار مورد استفاده قرار می گیرد استفاده از تصاویر کعبه و مسجد پیامبر همراه با تصاویر گل می‌باشد. نوع به کارگیری هر کدام از این عناصر در کنار یکدیگر باعث تفاوت در طراحی و شکل بنر می‌شود. دقت داشته باشید که شرایط استفاده از طرح‌ها در بنر حجاج با بنرهای تبلیغاتی متفاوت است. بیننده  با مشاهده این تصاویر پی خواهد برد که موضوع بنر در زمینه‌ی استقبال از حجاج گرامی می‌باشد. با بررسی انواع نمونه‌های بنر حجاج به نوع طراحی خاص آن پی خواهید برد. این بنرها نیز در طرح‌ها و سایزهای گوناگون تهیه و تولید می‌شود که سایز متدوال آن ۲۰۰*۱۰۰ سانتی متر می‌باشد. برای دیدن نمونه‌های بیشتر به قسمت نمونه بنر حجاج مراجعه کنید.

چاپ بنر حجاج
چاپ بنر حجاج

بنر کربلا

برخی از این سفرها  جنبه تفریحی کمتر و بعد معنوی بیشتری را دارند. طراحی بنر زیارتی کربلا اغلب برای زمانی طراحی می‌شود که شخص یا اشخاصی برای اولین بار به این سفر رفته و بازگشته باشند.در واقع طراحی این بنر برای یادآوری تجربه معنوی و همچنین نشان دادن احترام از طرف خانواده و دوستان می باشد. نکته مهمی که در طراحی و چاپ بنر کربلایی باید مورد توجه قرار گیرد این است که طراحی این نمونه بنرها  متن محور است و بر اساس  اینکه چه کسی از سفر بازگشته است این متون تغییر می‌کند. تصاویر آن میتواند تصاویری از بین الحرمین، حرم امام حسین و یا حضرت عباس باشد. این بنرها نیز دارای سایز و طرح‌های گوناگون می‌باشد که سایز متداول آن ۲۰۰*۱۰۰ سانتی متر است و شما می‌توانید برای انتخاب به قسمت نمونه‌های بیشتر بنر کربلا مراجعه کنید.

چاپ بنر کربلا
چاپ بنر کربلا
چاپ بنر کربلا

سوالات متداول

نحوه سفارش چاپ بنر در صبح آگهی چگونه است؟

شما می توانید از سه طریق زیر اقدام به سفارش چاپ بنر نمایید: از طریق تکمیل فرم ثبت سفارش چاپ بنر، اقدام نمایید و سپس کارشناسان ما با شما تماس می گیرند. و پس از تایید شدن طرح شما اقدام به چاپ بنر مورد نظر شما می نمایند. از طریق تماس تلفنی با شماره ۰۲۱۶۶۱۷۲۶۱۷ و یا ۰۹۱۹۱۶۵۷۹۱۷ اقدام به سفارش چاپ بنر نمایید که در آن صورت نیز پس از تایید طرح شما بنر شما چاپ خواهد شد. از طریق لینک واتسآپ طرح خود را به شماره ۰۹۱۹۱۶۵۷۹۱۷ ارسال نمایید. که بعد از بررسی طرح شما و تایید نهایی آن بنر چاپ خواهد شد.

چه زمانی طول می کشد تا بنر به دستمان برسد؟

ما در تیم صبح آگهی به دو صورت می توانیم بنرهای شما را چاپ کنیم: ۱- چاپ بنر فوری ۲- تحویل عادی در تحویل عادی با توجه به طرح و پس از تایید نهایی توسط شما بین ۱ الی ۲ روز کاری زمان می برد تا بنر شما آماده تحویل باشد. اما در بنر فوری کمتر از ۱ روز کاری و تنها در چند ساعت بنر شما آماده تحویل می باشد.

کیفیت چاپ بنر چگونه است و به چه چیز بستگی دارد؟

در مجموعه صبح آگهی ما دارای دو مدل از کیفیت می باشیم. کیفیت معمولی کیفیت عالی کیفیت چاپ بنر بستگی به ضخامت آن بنر دارد که با انس مشخص می شود. بنر دارای خاصیت ۸ انس ، ۱۰ انس و ۱۳ انس است. این ضخامت ها بستگی به پارچه وارداتی می باشد. عامل دیگری که روی کیفیت تاثیرگذار است، مقدار تکرار آن چاپ هست. چاپ های با کیفیت عالی ۳ پس می باشند. یعنی ۳ بار پشت سر هم روی پارچه بنر چاپ می شود. درحالی که در کیفیت معمولی ۲ پس هستند و ۲ بار چاپ پشت سر هم دارند.

اگر ابعاد بنر چاپ شده با ابعاد بنر طراحی شده یکی نباشد، چه اتفاقی می افتد؟

طرح بنر شما ابتدا توسط کارشناسان ما بررسی می شود و در صورتی که سایز ابعاد بنر شما با سایز درخواستی شما یکی نباشد. طرح شما تایید نمی شود. و طرح شما را برای بازطراحی می فرستیم. گفتنی است که طرح شما توسط تیم صبح آگهی قابل بازطراحی است.

چاپ بنر در عرض های متفاوت

بنرها در عرض های گوناگون برای کاربردهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. ما در تیم صبح آگهی داراری بنرهای با عرض استاندارد می باشیم به عنوان مثال بنر استندی سایز ۲۰۰x90 سانتی متر می باشد. از دیگر بنرهای استاندارد ما بنرهای با عرض و طول استاندار می باشد که در قالب بنرهای تسلیت و یا بنرهای خیرمقدم و … مورد استفاده قرار می گیرند که از قرار زیر می باشند:

 • بنر ۳۰۰x100 سانتی متر
 • بنر ۲۰۰x100 سانتی متر

البته شما می توانید بنر با هر عرض و یا طولی سفارش دهید. اما محدودیت شما از جانب عرض می باشد چرا که دستگاه های چاپ بنر که همه جا از آنها استفاده می کنند غالبا تا عرض ۳۲۰ سانتی متر یعنی ۳٫۲ متر می باشد. در تیم صبح آگهی ما بنرهای با عرض ۳٫۲ متر را به صورت فوری و در کمترین زمان ممکن آماده تحویل می کنیم. قیمت بنر با این عرض نیز نسبت به عرض های بیشتر کمتر می باشد. لذا ما به اکثر مشتریان خود پیشنهاد می دهیم که بنر با این عرض تهیه نمایند. چاپ بنر با عرض ۵ متر یکی دیگر از خدمات تیم صبح آگهی می باشد. اصولا بنرهای با عرض ۵ متر به دلیل محدودیت در دستگاه های چاپ آن بسیار کم یافت می شود. بنر با عرض ۵ متر در واقع آخرین سایزی می باشد که شما می توانید مستقیم آن را سفارش دهید. به علاوه قیمت چاپ بنر با ین عرض متفاوت تر از قیمت بنر معمولی می باشد. لذا هزینه چاپ بنر بالاتر می رود.

بازگشت به لیست

2 دیدگاه در “قیمت چاپ بنر فوری | ارزان | تبلیغاتی | مناسبتی

 1. بنرساز گفت:

  سلام ممنون از مطالب ارزشمندتون.چاپ بنر فقط در این عرض هایی که گفتید انجام میشه؟

  1. sobh گفت:

   با تشکر از شما کاربر گرامی
   بنر با توجه به نیاز مشتری در سایز های مختلف چاپ میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *