ساعت دیواری

ساعت دیواری تبلیغاتی

ساعت تبلیغاتی دارای انواع و اقسام گوناگونی می باشد. ساعت دیواری، رومیزی، مچی هر کدام می تواند به عنوان یک هدیه تبلیغاتی ارائه گردد. شرکت صبح آگهی ارائه دهنده انواع ساعت تبلیغاتی می باشد. یکی از موثرترین هدیه ها نیز ساعت دیواری تبلیغاتی است. چرا که این هدیه یکی از ماندگارترین راهکارهای موثر تبلیغات برای مشتریان می باشد. ساعت دیواری تبلیغاتی می تواند در محل یا دفتر کار مشتریان شما قرار بگیرد و سالیان سال از آن استفاده کند و زمانی که به ساعت نگاه می کند نام برند شما در ذهن مشتری حک خواهد شد. در شرایط مختلف همانند جلسات، کنفرانس ها، اتاق های اداری این هدیه قابل رویت است، به همین علت تاثیر بسزایی را در خاطر مخاطب و برندینگ کسب و کار شما خواهد گذاشت. بعلاوه می توان گفت که ساعت تبلیغاتی یک هدیه عام می باشد یعنی سایر مخاطبان شما زمانی که به محل تبلیغ شما می آیند ناخواسته برند شما می بینند.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

ساعت تبلیغاتی

برای دریافت مشاوره رایگان با ما در تماس باشید :

۰۹۱۲۴۰۵۴۰۰۸-۰۲۱۶۶۳۴۷۸۶۴

ساعت دیواری اورینت

ساعت اورینت یکی از پرطرفدارترین هدیه‌های تبلیغاتی هستند. ساعت‌های دیواری تبلیغاتی اورینت در انواع مختلفی وجود دارند. ساعت‌های اورینت با قطر ۳۳ سانتی متر تهیه و تولید می‌شوند که فضای تبلیغاتی متفاوتی دارند. موتور آن از انواع موتورهاب درجه یک وارداتی می‌باشد. تمامی این ساعت‌ها دارای محافظ شیشه‌ای تخت هستند. از تمامی رنگ‌ها متناسب با رنگ سازمانی شما می‌توان در این ساعت استفاده کرد. جنس بدنه‌ی آن پلاستیک ABS و یا هایمپک می‌باشد.این ساعت‌ها فضای تبلیغاتی مفیدی دارند. ساعت‌های اورینت ساده دارای فضای چاپ و تبلیغات  ۲۹ سانتی‌متری است و جنس صفحه‌ی آن گلاسه است. نوع چاپ درآن به صورت افست و یا دیجیتال می‌باشد. ساعت اورینت برجسته دارای فضای تبلیغاتی به قطر ۱۹ سانتی متر می‌باشد که شماره‌ها در این ساعت برجسته و به صورت طلاکوب انجام می‌شود.

ساعت اورینت کروم دارای تمام ویژگی‌های اورینت ساده است با این تفاوت که رنگ‌بدنه‌ی آن به صورت آبکاری کروم می‌باشد. ساعت دیواری اورینت کروم صفحه فلزی نیز در مجموعه صبح آگهی ارائه می‌شود که نوع چاپ آن به صورت سیلک است.

ساعت دیواری دیاکو

ساعت دیواری دیاکو یکی معروف‌ترین برندها در ساعت‌های دیواری است. ساعت‌های دیواری تبلیغاتی دیاکودر انواع مختلفی تولید می‌شوند: ساعت دیاکو یاده، ساعت دیاکو صفحه فلزی، ساعت دیاکو برجسته. ساعت‌های دیاکو نیز همانند ساعت‌های اورینت با قطر ۳۳ سانتی متر تهیه و تولید می‌شوند که فضای تبلیغاتی در انواع آن متفاوت است. موتور آن از انواع موتورهای درجه یک وارداتی و موتورهای چین می‌باشد. تمامی این ساعت‌ها دارای محافظ شیشه‌ای تخت هستند. از تمامی رنگ‌ها متناسب با رنگ سازمانی شما می‌توان دربدنه‌ی این ساعت استفاده کرد. جنس بدنه‌ی آن پلاستیک‌های ABS و یا هایمپک می‌باشد.این ساعت‌ها فضای تبلیغاتی مفیدی دارند. ساعت‌های دیاکو ساده دارای فضای چاپ و تبلیغات ۲۹ سانتی‌متری است و جنس صفحه‌ی آن گلاسه است. نوع چاپ درآن به صورت افست و یا دیجیتال می‌باشد. ساعت دیاکو برجسته دارای فضای چاپ برای تبلیغات به قطر ۱۹ سانتی متر می‌باشد که شماره‌ها در این ساعت به صورت برجسته‌ی طلاکوب انجام می‌شود.

ساعت دیاکو کروم دارای تمام ویژگی‌های اورینت ساده است با این تفاوت که رنگ‌بدنه‌ی آن به صورت آبکاری کروم می‌باشد. ساعت دیواری دیاکو کروم صفحه فلزی نیز در مجموعه صبح آگهی ارائه می‌شود که نوع چاپ آن به صورت سیلک است.

ساعت دیواری رنگی ۱۱۰

ساعت‌های دیواری ۱۱۰ رنگی دارای قطر ۲۸ سانتی متری است که فضای چاپ تبلیغات در آن ۲۳ سانتی متر است. موتور این ساعت نیز همانند دیاکو و اورینت از نوع موتورهای وارداتی است. دارای محافظ شیشه‌ای تخت است. این ساعت نیز دارای دو مدل ساده و فلزی تولید می‌شود. در نوع ساده‌ی آن از صفحات ساده‌ی گلاسه استفاده می‌شود. نوع چاپ تبلیغات بر روی این ساعت به صورت دیجیتال و یا افست می‌باشد. ساعت ۱۱۰ صفحه فلزی دارای رنگ طلایی و نقره‌ای می‌باشد. نوع چاپ صفحه فلزی آن به صورت چاپ سیلک است.

ساعت دیواری نگین

ساعت تبلیغاتی نگین دارای ظاهری متفاوت از سایر ساعت های تبلیغاتی است. این ساعت به صورت مستطیل است و در ابعاد ۲۷*۳۵ تهیه و تولید می‌شود و دارای فضای چاپی به ابعاد ۱۸*۲۵ می‌باشد. این ساعت به صورت دو تکه است که می‌توان از دو رنگ متفاوت در آن استفاده کرد. موتور این ساعت‌ها از موتورهای وارداتی درجه یک چینی است. ساعت تبلیغاتی نگین دارای محافظ شیشه‌ای خم است. جنس صفحه‌ی این ساعت‌ها کاغذهای گلاسه است و نوع چاپ آن به صورت دیجیتال و یا افست است.

کاربرد ساعت های تبلیغاتی

ساعت دیواری تبلیغاتی یکی از روش های تبلیغات محیطی است که به دلیل کاربردی بودن آن بسیار پرطرفدار می‌باشد. این محصول علاوه بر نشان دادن زمان به افراد آن محیط، نشان‌دهنده‌ی تبلیغات به مراجعه‌کنندگان نیز می‌باشد. ساعت تبلیغاتی نسبت به دیگر روش های تبلیغاتی تنها با با یک بار هزینه کردن، می‌تواند در مدت زمان طولانی نام و نشان برند تولید یا خدمات شما را در معرض دید مشتریان قرار دهد و متناسب با کیفیت ساعت ماندگارترین و با دوام ترین هدیه تبلیغاتی برای شما باشد. ساعت دیواری توسط افراد مختلف به خصوص در اماکن عمومی دیده می‌شود.اگر ساعت دیواری جذاب باشد و نام و نشان برند طوری در ساعت حک شده باشد که در ذهن بیننده ماندگار شود، دیده شدن در طول روز به راحتی برند را در ذهن بیننده همیشگی میکند. اگر برای کسب و کار خود به دنبال روش پر بازده تبلیغ هستید، قطعا ساعت های تبلیغاتی دیواری یکی از روش های تبلیغاتی پربازده با هزینه‌ی کم هستند.

انواع ساعت تبلیغاتی

اگر شما هم به عنوان یک کسب و کار به دنبال تهیه ساعت دیواری تبلیغاتی هستید می خواهید بدانید انواع و اقسام ساعت دیواری ها کدامند و از کدام مدل از ساعت ها استفاده کنید. ساعت دیواری از لحاظ شکل ظاهری و اندازه با هم تفاوت های بسیاری دارند. بعلاوه نوع موتور استفاده شده در ساعت می تواند نقطه تمایز این ساعت ها باشد. ساعت ها تبلیغاتی بر مبنای شکل ظاهری به موارد

  • ساعت های گرد
  • ساعت های مربعی
  • ساعت های مستطیلی

که از میان این ساعت ها، ساعت های گرد جذابیت بیشتری دارد و مخاطبان بیشتر مورد استقبال قرار می دهند.

سایز ساعت های تبلیغاتی

این مدل از ساعت ها بر مبنای سایز نیز متفاوت هستند. تولید ساعت های دیواری تبلیغاتی از قطرهای ۲۵ سانتی متر شروع می شود و بزرگترین آنها دارای سایز ۶۰ سانتی متر می باشد. همچنین در صورتی که شما از ساعت های مربعی و مستطیلی استفاده کنید می توانید ساعت ها را بین از دو انتخاب کنید تا برای شما تولید گردد. البته گفتنی است که سایزهای بین ۲۷ الی ۴۵ سانت دارای بیشترین استفاده می باشد و بسیار پرفروش هستند. در هر صورت شما برای انتخاب یک ساعت دیواری مناسب باید به محل نصب آن توجه کنید در صورتی که در مکان های با فضای زیاد، همانند پمپ بنزین ها، سوله ها بانک ها می باشید انتخاب ساعت دیواری با یه سایز بزرگ را پیشنهاد می دهیم. لذا انتخاب سایز ساعت به مکان نصب آن بسیار بستگی دارد.

انواع موتور ساعت های تبلیغاتی

ساعت دیواری تبلیغاتی محصولی می باشد که تماما در داخل کشور تولید می گردد. صبح آگهی به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان ساعت دیواری در کشور می باشد که می تواند آن را به صورت عمده در اختیار مشتریان قرار دهد. تنها قطعه ای از ساعت دیواری که در داخل تولید نمی گردد؛ موتور ساعت می باشد. موتور ساعت های تولید مجموعه صبح آگهی تولید کشور چین است. در صورتی که مشتریان عزیز به دنبال موتورهای با کیفیت دیگری می باشند، این مجموعه قادر است موتورهای با کیفیت بالاتری را روی محصولات خود قرار دهد. اصولا موتور ساعت به دو صورت می باشد

  • موتور های تیک تاک
  • موتورهای آرام گرد

موتورهای تیک تاکی دارای کمی صدا می باشد، اما در عوض باتری کمتری مصرف می کند و این مدل از موتورها بسیار مناسب برای افرادی می باشند که به صدا حساس نیستند و یا ساعت در مکانی نصب می گردد که اصولا شلوغ است مانند فروشگاه ها. اما در عوض موتورهای آرام گرد بی سر و صدا می باشند و مناسب مکان هایی هست که نیاز به سکوت و آرامش دارد اما در مقابل مصرف باتری بیشتری دارند به عنوان مثال مطب های پزشکی از جمله مکان هایی هستند از این هدیه تبلیغاتی استفاده فراوانی می گردد.

برای بهبود عملکرد موتور ساعت حتما از باتری های اصلی و معتبر استفاده نمایید.

جنس ساعت دیواری تبلیغاتی

همانطور که قبلا اشاره شد ساعت دیواری تبلیغاتی دارای انواع و اقسام مختلفی می باشد. یکی از تنوع های آن در جنس ساعت است. ساعت می تواند از جنس چوب، فلز، پلاستیک باشد. اما بعضی از ساعت ها دارای هر سه جنس ذکر شده می باشد و به نوعی تلفیقی محسوب می شوند. یعنی جنس این ساعت تلفیقی از چوب و پلاستیک، چوب و فلز و یا چوب و فلز و پلاستیک است. اما به دلیل کاهش هزینه ها ساعت تبلیغاتی پلاستیکی دارای استقبال بیشتری قرار می گیرد

سوالات متداول ساعت دیواری

آیا صبح آگهی چاپ دیجیتال سربرگ به صورت فوری انجام میدهد؟

اگر استفاده سازمان شما از سربرگ محدود است و تعداد محدودی را در زمان کوتاهی برای سفارش در نظر دارید، بهتر است از چاپ دیجیتال استفاده نمایید. صبح آگهی به شما این امکان را می دهد که با چاپ دیجیتال در هزینه مناسب و تیراژ محدود و مورد نیاز در زمان کوتاه سربرگ سازمان خود را با بهترین کیفیت در اختیار داشته باشید.

نحوه چاپ سربرگ ارزان در تیراژ بالا چگونه است؟

برای شرکت ها و اداراتی که از سربرگ بیشتر از بقیه اصناف استفاده می کنند، چاپ سربرگ ارزان بسیار اهمیت دارد. در واقع مدلی که در کنار کیفیت بالا، قیمت مناسب تری هم داشته باشد. اصولا قیمت ها بر اساس عواملی از جمله نوع چاپ و گرماژ کاغذ تعیین می شود. برای چاپ سربرگ ارزان بهتر است از کاغذهای تحریر ۸۰ گرم در تیراژ بالا در نهایت ۲ رنگ استفاده کرد که ارزان ترین قیمت ممکن را داشته باشد.

خدمات تکمیلی و خلاقانه چه تاثیری در سفارش سربررگ دارد؟

 خدمات تکمیلی در واقع برگ برنده‌ی سربرگ شما می باشند چرا که در تمام مکاتبات خود استفاده می‌کنید پس بهتر است از ویژگی‌های خاصی استفاده کنید تا اوراق شما خوش بدرخشد . از جمله این خدمات چاپ سربرگ می‌توان به طلاکوب ، نقره کوب ، برجسته کردن، کاغذ و مرکب خاص، برچسب و … همه بر اعتبار و کیفیت سربرگ شما تاثیر می‌گذارد.

آیا فایل طراحی شده پیش از چاپ تایید و چک می‌شود؟

ما قبل از مرحله چاپ، فایل طراحی شده‌ی سربرگ را بازبینی می‌کنیم و بعد از آن، فایل را جهت تایید نهایی برای شما ارسال می‌کنیم. پس از تایید شما، فایل به چاپخانه ارسال می‌گردد. فقط توجه داشته باشید که پس از تایید شما و زمانی که سفارشتان در حال چاپ است، امکان تغییرات و سایر ایرادات در متن و طرح وجود نخواهد داشت، پس در تایید طرح و فایل خروجی به خوبی دقت کنید.