هدایای تبلیغاتی صبح آگهی
هدایای تبلیغاتی صبح آگهی
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

هدایای تبلیغاتی

برای دریافت مشاوره رایگان با ما در تماس باشید :

۰۹۱۲۴۰۵۴۰۰۸-۰۲۱۶۶۳۴۷۸۶۴

چرا هدایای تبلیغاتی اهمیت ویژه ای در کسب و کار شما دارد؟

شاید برای شما سوال باشد که هدایای تبلیغاتی چیست؟ هر کالای تبلیغاتی که بتوانیم نشان و برند خودمان را در قسمتی از آن کالا درج کنیم به عنوان هدیه تبلیغاتی استفاده می کنیم. البته گفتنی است که حتما نباید روی محصول لوگوی خودمان را درج کنیم می توانیم در بسته بندی یا جعبه آن محصول آرم و نشان ما درج گردد. در هدیه تبلیغاتی باید ردپایی از نشان ما وجود داشته باشد. بعضی از این محصولات همانند ساعت مچی، فلش و یا محصولات چرمی، محصولات الکترونیکی می تواند جز هدایای تبلیغاتی باشد به شرط اینکه یک فضا برای چاپ و حک برند و نشان ما داشته باشد.

یکی از راهکارهایی که باعث دیده شدن برند شما به خصوص برای مشتریان خاص می شود، استفاده از هدایای تبلیغاتی می باشد. چرا که مشتریان خاص شما از این هدایا قالبا استفاده می کنند و همواره برند شما جلوی چشم این افراد می باشد. بعلاوه در صورتی که از هدایای تبلیغاتی مفید استفاده کنید، این باعث می شود که در ذهن مشتریان خود همواره باقی بمانید.

پرفروش ترین هدایای تبلیغاتی

انتخاب مناسب هدایای تبلیغاتی

چه کسب و کارهایی می توانند هدایای تبلیغاتی را در سبد تبلیغات خود قرار دهند؟ شاید شما هم دیده باشید مجموعه های بزرگی را که تمام فضای تبلیغاتی داخل شهر، استان یا حتی کشور را گرفته اند و به صورت گسترده تبلیغ می کنند. با این که این مجموعه ها برندهای شناخته شده ای هستند و از محصولاتشان کل کشور بهره می برند. به طور مثال مجموعه ای مثل بانک ملت و یا مواد غذایی بیژن، به نظر شما چرا انقدر تبلیغات می کنند؟ به دو دلیل

  • جا نماندن از رقابت 
  • فراموش نشدن از ذهن مشتریان 

اما کسب و کارهای متوسط نمی دانند باید چه هدایای تبلیغاتی بدهند و چه هدایای تبلیغاتی برای آنها مفید است؟ کسب و کارهای کوچک و متوسط حتما باید روی دادن هدایای تبلیغاتی و این که چه کالایی را می خواهند به مشتریان خود به عنوان هدایای تبلیغاتی بدهند؛ دقت لازم را داشته باشند. حتما باید تبلیغات شما هدفمند باشد و ….

محبوب ترین هدایای تبلیغاتی

چه زمانی تایم طلایی، دادن هدیه تبلیغاتی می باشد؟

شما می توانید برای مشتریان خاص خود که چندین سال است با هم کار می کنید از هدایای تبلیغاتی استفاده  کنید. اما چه زمانی برای دادن این هدایا مناسب است؟ بدون شک قبل از هیاهوی شروع شدن، دادن این هدایا قبل از سال جدید می باشد. شما دو دلیل برای دادن هدایای تبلیغاتی زودتر از موعد دارید. اولین دلیل، نبودن فشار و استرس روانی به این صورت که چه زمانی و به چه نحوی کارتون آماده بشه؟ آیا خرابی داشته باشه و یا هدیه ای که مدنظر شما هم هست، موجودی آن تمام شود. لذا برای فرار از این موضوع بهتر است که از یک زمان طلایی استفاده کنیم.

اما تایم طلایی چه زمانی است؟

تایم طلایی اصطلاحا زمانی است که شما بتوانید، کالایی که قصد دارید روز آخر به مشتری خود بدهید؛ روز اول آن هدیه را بدهید. این موضوع به شما کمک می کند….

این موضوع به شما کمک می کند چرا که آن فرد در آن زمان هیچ هیاهو و استرس کارهای آخر سال خود از جمله مباحث مالی و حسابرسی را ندارد. در این صورت این فرد می تواند با آسودگی خاطر هدیه تبلیغاتی ما را مشاهده و روی آن تفکر کند و آن را مورد استفاده قرار دهد.

تایم دقیقه ۹۰ هدایای تبلیغاتی چه زمانی است؟

تایم دقیقه ۹۰ هدایای تبلیغاتی دقیقا زمان آخر سال می باشد. اما عده ای از افراد این زمان را برای دادن هدیه تبلیغاتی استفاده می کنند. این شاید به دلیل عادت این افراد و یا اینکه فکر می کنند قیمت هدایای تبلیغتی کاهش پیدا می کند؛ این کار را انجام می دهند. اما این افراد زمان مناسب را از دست داده اند. انتهای سال همه هه صنفی های شما دارند برای مجموعه های خود هدایای تبلیغاتی سفارش می دهند. و چه بسا شاید هدایای تبلیغاتی شما به دست مشتریان مورد نظراتان نرسد.

به غیر از انتهای سال در چه زمان های دیگری هدایای تبلیغاتی دهیم؟

اما تا اینجا درباره تایم طلایی انتهای سال صحبت کردیم اما زمان های دیگری هم برای دادن هدایای تبلیغاتی مناسب است. شما حتما نباید کالای تبلیغاتی خود را آخر سال دهید و روزهای دیگر را فراموش کنید به عنوان مثال سالروز تاسیس مجموعه تون می تواند یک روز مناسب برای دادن هدایای تبلیغاتی باشد. علاوه بر این جشن های ملی و مذهبی می تواند از آیتم های مناسب برای به یادآوری نام برند شما باشد. درون نمایشگاه ها نیز فضای بسیار مناسبی برای برندسازی می باشد. زمانی که درون نمایشگاه شرکت می کنید خواه نا خواه با دو سه هزار مراجعه کننده تخصصی صنف خود رو به رو می شوید. این تایم بهترین زمان و مکان برای دادن هدیه تبلیغاتی و ارائه خدمات و کالای خودتون می باشد. استفاده و بهره برداری از این زمان ها و مکان ها بسیار مهم است لذا برنامه ریزی کاملی برای دادن هدایای تبلیغاتی داشته باشید.

شرکت صبح آگهی چه هدایای تبلیغاتی را ارائه می دهد؟

کانون تبلیغاتی صبح آگهی مجموعه ای می باشد که انواع خدمات تبلیغاتی را ارائه می دهد. یکی از زمینه تبلیغات که بسیار هم موثر می باشد استفاده از هدایای تبلیغاتی است. این هدایا غالبا در نمایشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد. شرکت صبح آگهی نیز یکی از مراجعی می باشد که بسیاری از این هدایا را تولید می کند و بخش دیگری را به صورت واردات تامین می کند. شاخص ترین هدایای تبلیغاتی که شما در مجموعه صبح آگهی پیدا می کنید از قرار زیر می باشد:

  • ساعت دیواری
  • خودکار تبلیغاتی
  • قلم اعلا
  • سالنامه
  • تقویم رومیزی

این مدل از هدایا که شاخص ترین محصولات در شرکت صبح آگهی می باشد به صورت عمده تولید می گردد و در اختیار مشتریان قرار می گیرد. در ادامه ما به دو محصول تبلیغاتی که خاص شرکت صبح آگهی می باشد اشاره می کنیم.

ساعت دیواری تبلیغاتی

ساعت دیواری جزء هدایای تبلیغاتی مفید محسوب می گردد که می تواند سالیان سال تبلیغ و اسم برندتان را رو به روی مشتریان خود قرار دهید. این هدیه تبلیغاتی که نست به سایر هدایا گران قیمت تر محسوب می شود بهتر است که به مشتریان خاص خود دهید تا از آن لذت ببرند.

خودکار تبلیغاتی

خودکار تبلیغاتی نیز از جمله محصولاتی است که جز هدایای تبلیغاتی ارزان محسوب می شود بسیاری از کسب و کارهایی که در نمایشگاه های بین المللی شرکت می کنند برای حذب مشتریان خود در پک ها و بسته های خود از این محصول استفاده می کنند.

بج سینه

بج سینه از جمله محصولاتی می باشد که بسیاری از ارگان ها برای کارمندان خود که لباس فرم دارند مورد استفاده قرار می گیرند. این هدیه که جز هدایای ارزان قیمت محسوب می شود و می توان به صورت عمده آن را تهیه نمود.

آفتابگیر تبلیغاتی

آفتابگیرهای تبلیغاتی غالبا توسط صنف هایی خاص که به خصوص قطعات یدکی خودرو هستند، تهیه می شود. آفتاب گیر تبلیغاتی که معمولا برای شیشه جلوی ماشین استفاده می گردد می تواند مکان مناسبی برای تبلیغات شرکت ها باشد.

ست مدیریتی

ست مدیریتی می تواند شامل مواردی از جمله کیف و کمربند چرمی به همراه جاسوئیچی و روان نویس باشد. این هدیه ارزشمند را شما به مشتریان وفادار خود می دهید تا همیشه به یاد شما باشند.

لیوان و ماگ تبلیغاتی

لیوان تبلیغاتی یکی از محصولاتی می باشد که بسیار مناسب برای استفاده از همایش ها و نمایشگاه های تبلیغاتی می باشد. لیوان تبلیغاتی می تواند از جنس های متنوعی از جمله شیشه ای، کاغذی و سرامیکی می باشد.

هدایای سازمانی

هدایای سازمانی نیز نوعی از هدایای تبلیغاتی می باشد که سازمان ها و ارگان های دولتی از آن استفاده می کنند. این سازمان ها و ارگان ها معمولا به صورت سالیانه بودجه ای را برای این سبک از تبلیغات در نظر می گیرند. اما گاهی از زمان ها استفاده از این هدایا جنبه تبلیغاتی صرف ندارد و سازمان ها برای قدردانی از کارمندان خود به مناسبت های مختلف از جمله عید نوروز هدایایی را در نظر می گیرند. از شاخص ترین هدایایی که معمولا سازمان ها استفاده می کنند می توان

  • سالنامه
  • تقویم رومیزی
  • تقویم دیواری

و سایر هدایای تبلیغاتی خلاقانه نام برد. یکی از دلایل استفاده از سررسید و تقویم رومیزی در کنار سایر هدایا این است که مخاطبان اغلب از دیرباز این دو را به عنوان هدیه در نظر می گیرند و چنانچه این موارد در کنار سایر هدایا نباشد انگار عملا هدیه ای داده نشده است.

سررسید

سررسید بی شک به عنوان پرفروش ترین محصول به عنوان هدیه تبلیغاتی می باشد. بسیاری از سازمان ها و ارگان ها از آن به عنوان هدیه سازمانی برای کارمندان و مشتریان خود استفاده می کنند. تنوع در محصول باعث شده که سررسید یکی از گزینه های حتمی در سبد محصولات هدیه ای قرار بگیرد.

تقویم رومیزی

تقویم رومیزی از محصولاتی از که در سال های اخیر رونق زیادی پیدا کرده است. بسیاری از شرکت ها برای آنکه هزینه خود را کاهش دهند به جای استفاده از سررسید به سراغ تقویم رومیزی آمده اند و آن را به عنوان یک هدیه دوست داشتنی به مشتریان خود می دهند. گفتنی است که تقویم رومیزی برای افرادی مناسب می باشد که میز آنها خلوت باشد تا بتوانند به راحتی از آن استفاده نمایند.

جدیدترین هدایای تبلیغاتی