پرچم تشریفاتی
پرچم تشریفاتی

چاپ پرچم

به پرچم‌هایی که نشان‌دهنده نمادهای خاص، شرکت یا مناسبت خاص هستند پرچم تشریفات گفته می‌شود. پرچم‌های تشریفاتی در مراسمات و همایش‌های مختلف و انواع ادارات،  مجموعه‌ها و سازمان‌ها، سالن‌های کنفرانس و اتاق‌های مدیریت قابل استفاده هستند‌. این پرچم‌ها در سایز و جنس‌‌های متنوعی متناسب با نوع مراسمات تولید می‌شوند و روی میله‌ای ایستاده قابل نصب هستند. میله‌ای که پرچم تشریفات روی آن نصب می‌شود از جنس چدن است و قابلیت تنظیم ارتفاع تا دو متر و سی سانتی‌متر را دارد. این میله‌ها در رنگ‌های طلایی خورشیدی و نقره‌ای تولید می‌شوند. برای زیبایی و جذابیت بیشتر از ریشه‌هایی در اطراف پارچه استفاده می‌کنند که در رنگ‌های مختلف قابل سفارش هستند. پرچم تشریفاتی در برندسازی و ساخت هویت بصری همچنین تبلیغات و بازاریابی محیطی نقش به سزایی دارد.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

سفارش پرچم تشریفاتی

برای دریافت مشاوره رایگان با ما در تماس باشید :

۰۹۱۲۴۰۵۴۰۰۸-۰۲۱۶۶۳۴۷۸۶۴

پرچم رومیزی

پرچم رومیزی یکی از کاربردی ترین پرچم ها در محصولات پرچم می باشد.پرچم رومیزی به دلیل قرار گیری بر روی میزهای پیشخوان و  میز کار در نزدیکی صندلی افراد جز محصولاتی می باشد که دید مستقیم و ویژه ای برای مخاطب دارد.پرچم رومیزی امروزه با تغییر و تحولات ویژه ای تولید می شود.پرچم رومیزی در مدل‌های متنوع و بر روی پارچه های متنوعی تولید و عرضه می گردد.دلیل این گستردگی را می توان رضایت شما از خرید پرچم رومیزی دانست.پرچم رومیزی با استفاده از دستگاه های متنوع و مد های مختلفی تولید می شود تا خرید پرچم رومیزی برای شما با قیمت های مختلف وجود داشته باشد. پرچم رومیزی دارای پایه‌ی سنگی و فلزی شیک و  ریشه دوزی می‌باشد. از پارچه‌های ساتن و اغلب ساتن مات در رنگ‌های مختلف برای تهیه‌ی پرچم رومیزی استفاده می‌شود تا کیفیت چاپ روی آن‌ها بالا باشد و جلوه‌ی قابل قبولی داشته باشد. چاپ دیجیتال و چاپ سیلک دو روش مهم چاپ بر روی این پرچم‌هاست. پرچم رومیزی مخروطی، پرچم رومیزی اِل و پرچم رومیزی تی از انواع مختلف پرچم رومیزی می‌باشند. و قادر به نصب دو پرچم بر روی یک پایه می‌باشد.

جنس پرچم ساتن(مات و براق)، مخمل یا جیر با قابلیت ریشه دوزی
نوع پرچم مخروطی، اِل، تی
سایز پرچم ۲۰×۳۰
نوع چاپ چاپ پفکی، چاپ سیلک اسکرین، چاپ دیجیتال تمام رنگی(۲رو)

پرچم تشریفات

اصولا سازمان ها و کسب و کارهای مختلف و یا نهادها و شرکت ها با طراحی لوگو مرتبط با خود ، نمادی را برای نهاد ، سازمان و یا کسب و کار خود در نظر می گیرند و آن را روی پرچم تشریفات ( پرچم ایستاده ) چاپ می‌کنند. پرچم تشریفات از لحاظ خصوصیات ظاهری دارای ابعاد بزرگی است و همین امر باعث می شود نشان شما به خوبی در معرض دید مخاطب قرار گیرد.پرچم‌ تشریفاتی با پارچه‌هایی از جنس مخمل و ساتن ساخته می‌شوند. برای چاپ روی پرچم تشریفات با توجه به نوع پارچه از روش سیلک، گلدوزی و چاپ دیجیتال استفاده می‌شود. پرچم تشریفات با توجه به جنس پارچه در انواع مختلفی تولید می‌شود. انواع آن عبارتند از :پرچم تشریفات مخروطی، پرچم تشریفات مخمل، پرچم تشریفاتی ساتن، پرچم تشریفات لیزری و … . اغلب برای تولید این پرچم‌ها از پارچه‌های ساتن استفاده می‌شود که ساتن مات از کیفیت و ایستایی بالاتری برخوردار است. این پرچم ها دارای پایه‌های سنگی، فلزی، پنجه شیری و خورشیدی می‌باشند.

جنس پرچم ساتن( مات و براق)، مخمل یا جیر با قابلیت ریشه دوزی
نوع پرچم مخروطی، اِل، تی
سایز پرچم ۹۰×۱۵۰
نوع چاپ چاپ سیلک اسکرین، چاپ دیجیتال تمام رنگی(۲رو)

پرچم اهتزاز

پرچم‌های اهتزاز روی پایه های بلند در فضای باز مورد استفاده قرار می‌گیرند که به صورت عمودی و افقی در اندازه‌های گوناگون تولید و چاپ می‌شوند. جنس پارچه‌ی پرچم‌های اهتزاز تبلیغاتی اغلب ساتن و ژرسه است که امروزه تولید ساتن آن طرفداران بیشتری دارد. پارچه های ساتن که برای تولید پرچم اهتزاز به کار می‌روند از مقاومت بسیار زیادی برخوردار هستند.چاپ روی پرچم اهتزاز تبلیغاتی با استفاده از دستگاه چاپ دیجیتال یا چاپ سیلک انجام می‌شود. برای ماندگاری چاپ، کیفیت جنس اهمیت زیادی دارد تا در تمام شرایط بتواند عمر طولانی داشته باشد. در صورتی که چاپ این نوع از پرچم ها دیجیتال باشد قابل شستشو هستند. قیمت این پرچم ها به جنس پارچه، نوع چاپ و … بستگی دارد.

جنس پرچم ساتن(مات و براق)
نوع پرچم بادبانی، ساحلی، عمودی، افقی
سایز استاندارد

افقی: ۱۲۰×۷۰، ۱۴۰×۸۰، ۱۵۰×۹۰ و … سانتی متر

عمودی: ۱×۲، ۱×۳، ۱×۴ و … متر

نوع چاپ چاپ سیلک اسکرین و چاپ دیجیتال تمام رنگی
پرچم اهتزاز
پرچم اهتزاز
پرچم اهتزاز

پرچم ساحلی بادبانی

از پرچم ساحلی می‌توان در مکان‌های مختلفی جهت تبلیغات استفاده کرد. به عنوان مثال نمایشگاه‌های بین المللی، ورزشگاه‌ها و فروشگاه‌ها از مکان‌هایی هستند که یک گزینه بسیار عالی برای استفاده از پرچم ساحلی به شمار می‌روند. اهتزاز پرچم ساحلی با لوگو یا شعار تبلیغاتی می‌تواند نظر افراد بسیار زیادی را به خود جلب کند. به خصوص اگر پرچم ساحلی در مکان مناسبی نصب شود تا در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گیرد. پرچم ساحلی یا پرچم بادبانی دو مدل مشخص دارد، پرچم بادبانی و پرچم قطره‌ای. جنس پارچه‌ی این نوع پرچم نازک و نخی است. در اغلب موارد از پارچه‌ی ژرسه استفاده می‌شود. این نوع پارچه در مقابل شرایط جوی مختلف مقاوم است. ابعاد و سایز این پرچم با توجه به سفارش مشتری و نوع تبلیغات متغیر است اما عموما از سایز ۶۰*۲۷۰ سانتی‌متر بیشتر استفاده می‌شود.

جنس پرچم ساتن( مات و براق)
نوع پرچم بادبانی، قطره‌ای
سایز استاندارد ۶۰×۲۷۰
نوع چاپ چاپ سیلک اسکرین و چاپ دیجیتال تمام رنگی

مزایای پرچم تبلیغاتی

پرچم‌ها با توجه به ویژگی‌هایی دارند در محیط‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند تا توجه بینندگان را به خود جلب کنند. معمولا از پرچم تشریفاتی برای مناسبت‌های خاص، ورودی هتل و شرکت‌ها، اتاق کنفرانس، همایش سخنرانی، اتاق کارکنان، سالن اجتماعات، لابی هتل و رونمایی از برند یک شرکت استفاده می‌شود. این پرچم‌ها مزایای بسیاری دارند که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

  • پرچم‌های تبلیغاتی دارای وزن سبک و حمل آسان هستند.
  • جنس این پرچم‌ها مقاوم و بادوام و مناسب هر شرایط جوی است.
  • برای انواع تبلیغات داخلی و خارجی مناسب و مقرون به صرفه هستند.
  • قابلیت سفارش در هر سایز و رنگی با توجه به نوع تبلیغات را دارند.
  • استفاده‌ی طولانی مدت و بازدهی بالا
پرچم تشریفات

چاپ و سفارش پرچم تشریفاتی

چاپ پرچم از بارزترین روش‌های معرفی و تبلیغات یک برند و یک لوگو در یک شرکت و یا سازمان می‌باشد. تفاوتی ندارد کسب و کار بزرگ و یا کوچکی دارید، چاپ یک پرچم  با ظاهر زیبا، کیفیت چاپ بالا و سایز مناسب می‌تواند بهترین و کارآمدترین روش برای معرفی شما باشد. چاپ پرچم تبلیغاتی برای هر برندی مسئله‌ای ضروری و اجتناب ناپذیر است و لازمه‌ی معرفی اختصاصی شما در بین  مشتریان و سایر همکاران خواهد بود. گروه چاپ و تبلیغات صبح آگهی این افتخار را دارد که در کنار شما باشد تا با سالها تجربه و تخصص در زمینه انواع چاپ از جمله چاپ پرچم تبلیغاتی در مدل‌های مختلف رومیزی، تشریفات، ساحلی و اهتزاز با بهترین متریال پارچه و میله؛ بهترین ها را برای مشتریان خود رقم بزند. کارشناسان ما در طول ساعات کاری در کنار شما هستند تا پاسخگوی سوالات و خواسته‌های شما مشتریان گرامی باشند.

سایزهای متداول پرچم های تشریفاتی

سایز متداول پرچم‌ تشریفات ۹۰*۱۵۰ می‌باشد امادر سایز ۲۰*۳۰ نیز تولید می‌شود که این سایز، پرچم رومیزی نامیده می‌شود. چاپ پرچم بسته به نوع طرح و تیراژ مورد نیاز از طریق چاپ سیلک یا چاپ دیجیتال انجام می‌شود. چاپ پرچم رومیزی یکی از راه‌های تبلیغاتی محیطی می‎‌باشد که امروزه مورد توجه مجموعه‌ها و سازمان‌هاست.