چاپ استند رول آپ نمایشگاهی

رول آپ

استند رول آپ نوعی سازه‌ی نمایشگاهی است که جنس پایه‌ی آن آلومینیوم می‌باشد. در قسمت میانی استند یک بنر چاپی نصب می‌شود که با استفاده از فنر موجود در استند جمع می‌شود. استند رول آپ دارای رنگ‌های سفید و مشکی می‌باشد. بنر چاپی برای این نوع استند نباید ضخامت زیادی داشته باشد به همین دلیل از جنس سولیت، کوتد با لمینت و ورق PVC برای چاپ بنر استفاده می‌شود. پایه استند رول آپ که به آن استند بنر نیز  گفته می‌شود ابزار تبلیغاتی منحصر به فردی است که به شما اجازه می‌دهد در کمتر از سه دقیقه آن را نصب کرده و توجه مخاطبان را به خود جلب کنید. همچنین می‌توانید برای جلوه و زیبایی بیشتر از نورپردازی‌های خاص هم بر روی پایه رول آپ استفاده کنید تا به پوستر چاپ شده روی رول آپ زیبایی بیشتری بدهد و از این طریق در مکان‌هایی با نور کم نیز توجه بیشتری را جلب کند.

فرم سفارش رول آپ

برای دریافت مشاوره رایگان با ما در تماس باشید :

۰۹۱۹۱۶۵۷۹۱۷-۰۲۱۶۶۳۴۳۵۶۱

معرفی استند رول آپ نمایشگاهی

رول آپ سازه ای است که  به دلیل دارا بودن ویژگی های منحصر به فرد، از محبوب‌ترین استندها و سازه‌های قابل حمل در غرفه‌های نمایشگاهی است. این نوع سازه که از انواع  استند به شمار می‌رود و دارای پایه آلومینیومی و ستونی به صورت عمودی است. تفاوت اصلی سازه‌ی رول آپ آن با استند ایکس این است که در این نوع سازه، طرح چاپ شده به صورت لوله شده با فنر درون پایه آلومینیومی جمع می‌شود که همین باعث شده کمترین آسیبی به قسمت چاپ شده اعمال شود. رول آپ‌های تبلیغاتی نمایشگاهی دارای دو نوع ثابت و رول آپ گردان می‌باشند که برای نمایش بهتر بنر رول‌آپ می‌توان از آن‌ها در محیط مناسب استفاده کرد. نگهداری و نصب رول آپ‌ها آسان بوده و فضای کمی را اشغال می‌کنند و نصب در زمان کم نیز از ویژگی‌های رول آپ نمایشگاهی شمرده می‌شوند. از رول آپ ها در مکان‌هایی همچون سالن همایش،  سالن کنفرانس و نمایشگاه ها استفاده می‌شود. یکی از کاربردهای استند رول‌آپ در غرفه‌های نمایشگاهی، ارائه‌ی سریع پیام و اطلاع رسانی از خدمات به مشتری و مخاطب است.

چاپ استند رول آپ یک طرفه

رول آپ یک طرفه

رول آپ یک طرفه یکی از پرکاربردترین و پرطرفدارترین استندهای رول آپ است چراکه دارای کیفیت بالا، نصب راحت در کمترین زمان و مکان مورد نظر، سبک بودن و حمل آسان آن و همچنین دارای قابلیت تعویض بنر استند است. بنر رول آپ از جنس سولیت، کوتد و یا PVC بوده که به صورت یک طرفه چاپ می‌شود و در قسمت پشتی، پایه‌ی عمودی نگهدارنده از جنس آلومینیوم که باعث باز نگه داشتن استند است، قرار گرفته و معمولا در رنگ‌های سفید یا مشکی موجود است. این رول آپ‌ها به صورت یک طرفه قابلیت نمایش تبلیغات را دارند و بیشتر در همایش‌ها، سمینارها، مجالس، نمایشگاه‌ها و … برای ارائه اطلاعات کلی و جامع برای دید مخاطبان در محل قرار داده می‌شوند.

چاپ استند رول آپ دوطرفه

رول آپ دو طرفه

رول آپ دو طرفه رول آپی است که دارای دو بنرچاپ شده می‌باشد. هر دو بنر رول آپ درون محفظه آلومینیومی قرار می‌گیرد و از هر دو طرف رویی و پشتی رول آپ برای نمایش اطلاعات استفاده می‌شود . از رول آپ دوطرفه در مواقعی استفاده می‌شود که می‌خواهیم از هر دو طرف  برای جلب توجه افراد به غرفه‌ یا محل تبلیغات خود بهره بگیریم که این کار با در اختیار داشتن فضا و مکان مناسب و همچنین یک رول آپ دوطرفه همراه با دوسری اطلاعات انجام می‌شود. نکته‌ی حائز اهمیت این است که برای استفاده از رول آپ دوطرفه باید فضای کافی در اختیار داشته باشید تا بتوان هر دو روی استند را به راحتی به نمایش گذاشت. هردو روی رول آپ دو طرفه به راحتی قابل تعویض بوده و دارای وزن کم و قابلیت نصب و جمع کردن در کمترین زمان در هر مکانی است.

چاپ استند رول آپ گردان

رول آپ گردان

رول آپ گردان می‌تواند از هر دو نوع یک طرفه و دو طرفه باشد. از حالت گردان این استندها موقعی استفاده می‌شود که طرح چاپی حاوی محتوای طولانی است به طوری که نیمی از آن در یک قسمت و نیم دیگر در قسمت پشتی قرار می‌گیرید. در رول آپ گردان موتوری تعبیه شده است که قابلیت چرخش را در این استند فراهم می‌کند و می‌تواند طرح چاپ شده را به‌صورت گردشی در تمام جهات نمایش دهد. از ویژگی‌های رول آپ گردان می‌توان به قابلیت حمل و نقل آسان، سبک بودن، جلوه بصری ویژه در همه طرف، کیفیت و کارایی مطلوب، مقاومت بالای سازه‌ی آن، باز و بسته کردن سریع، قابلیت نمایش چند اثر چاپی به صورت دو طرفه، قابلیت تعویض چاپ نصب شده در لحظه و استفاده مجدد از قاب رول آپ چندین بار و … اشاره کرد.

چاپ رول آپ آویز

رول آپ آویز

رول آپ آویز موقعی استفاده می‌شود که می‌خواهیم در غرفه‌های نمایشگاه یا محل تبلیغاتی، از فاصله‌ای دورتر نیز توجه بازدیدکنندگان و مخاطبان را جلب کنیم. مزیت استفاده از رول آپ آویز نسبت به رول آپ یک طرفه و دو طرفه این است که رول آپ آویز از فاصله دور نیز قابل مشاهده بوده و چیزی مانع دید آن نمی‌گردد؛ اما در رول آپ یک طرفه و رول آپ دو طرفه عبور افراد ممکن است باعث مسدود شدن دید استند رول آپی که روی زمین گذاشته‌ شده استف شود. رول آپ آویز دارای قسمت چاپی از جنس سولیت یاPVC بوده که درون قاب آلومینیومی قرار گرفته و توسط قلابی آویزان می‌شود و کارایی بالایی برای جلب توجه مخاطبان دارند.

پایه در سازه رول آپ

در استند رول آپ از یک پایه ایستاده آلومینیومی در رنگ های مشکی و نقره ای استفاده می‌شود که چاپ در داخل آن و در قسمت پایین پایه نصب می‌شود و به راحتی می‌توان چاپ آن را باز و بسته کرد. سازه استند رول آپ با استانداردهای قابل قبول ارائه می شود. سفارش سازه و پایه‌ی رول آپ به صورت مجزا مخصوص زمانی است که شما محصول رول آپ چاپ شده ی خود را از قبل تهیه کردید و قصد خرید سازه و  پایه‌ی آن را دارید.

مشخصات بنر رول آپ ( سایز، جنس، وزن )

گفتنی است که بسته به نوع فضای نمایشگاه و یا محیط تبلیغاتی می‌توان از انواع روش های چاپ برای رول آپ استفاده نمود.بهترین نوع چاپ رول آپ پلات لمینت است که استفاده از طراحی‌های جذاب و زیبا باعث ایجاد جذابیت بصری بیشتر شده و مخاطبان بیشتری را جذب تبلیغات چاپ شده بر روی رول آپ می‌کند.چاپ رول آپ در انواع مختلف مانند: یک طرفه، دو طرفه، آویزی و گردان  انجام می‌شود که کاربرد تین محصول را در هر شرایطی بهتر می‌کند.متریال بنر چاپی رول آپ از نوع سولیت، کوتد، لمینت مات و یا PVC است. ابعاد بنرهای چاپی مختلف بوده و بسته به نظر مشتری قابلیت تغییر سایز را دارد. رول آپ‌ها بعد از استفاده در یک کیف برزنتی کوچک جمع و نگهداری می شود.

سوالات چاپ رول آپ نمایشگاهی

نحوه سفارش چاپ رول آپ تبلیغاتی در صبح آگهی چگونه است؟

برای سفارش طراحی و چاپ رول آپ تبلیغاتی، فایل طراحی آن باید به صورت لایه بسته با فرمت های Tiff و PSD باشد که باید پس از ارسال فایل توسط مشتری و یا طراحی آن توسط طراحان مجموعه صبح آگهی توسط اپراتور چاپ بررسی شود. سفارش ثبت شده‌ی رول آپ پس از بررسی توسط اپراتور برای چاپ آماده می‌شود. استند رول آپ شما پس از چاپ همراه با ملزومات لازم براس شماارسال می‌شود.

کاربرد چاپ رول آپ و موارد مصرف آن کدام است؟

کاربردهای رول آپ بسیار متعدد و وسیع است این محصولات به دلیل ویژگی‌های منحصر به فرد مثل سادگی و سهولت در نصب، حمل و نقل آسان، انتقال پیام به صورت کوتاه و رسا به بیننده، قابلیت استفاده مجدد و کیفیت چاپی بالا، قابل استفاده در فضاها و محیط‌های داخلی و خارجی، مقاومت بالا در برابر پاره شدن و بسیاری از عوامل محیطی و … از اهمیت و مزایای استفاده از این محصول در تبلیغات است . از مهم ترین مصارف آن‌ها می توان به استفاده در کلینیک‌ پزشکی، داروخانه‌ها، فروشگاه‌ها، مراکز تجاری، آموزشگاه ها، بانک ها، پاساژها، سالن سمینار و همایش‌ها، اداره ها، غرفه های نمایشگاهی و بسیاری موارد دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرند .

قیمت استند رول آپ بر چه مبنایی محاسبه می شود؟

ابعاد نقش مهمی در تعیین قیمت چاپ بنر این محصول دارد. هر چه ابعاد بزرگ تر باشند قطعا هزینه طراحی و چاپ نیز بیشتر خواهد بود.نوع رول آپ نیر بر قیمت آن تاثیر گذار است. رول آپ های گردان با دارا بودن یک موتور برای به حرکت در آوردن متریال بر قیمت این سازه تاثیر می‌گذارد و قیمت آن را بالاتر می‌برد. نوع چاپ، در بیشتر رول آپ ها از چاپ پلات لمینت استفاده می شود اما بسته به نظر مشتری می‌توان از روش‌های چاپی دیگر نیز برای تهیه این محصول استفاده نمود.نوع پایه رول آپ نیز در تعیین قیمت این محصول تاثیر دارد؛ این پایه ها در مدل‌ها و شکل های مختلفی تولید می شوند که طراحی این پایه ها اگر به صورت دو طرفه و یا گردان باشد بر روی قیمت محصول تاثیر زیادی دارد. استفاده از رنگ های جذاب، تصاویر با کیفیت بالا، چاپ طرح لوگو و … بر زیبایی و قیمت چاپ انواع رول آپ اضافه می کند. متریال مصرفی نیز بر قیمت این محصول را تغییر می‌دهد. استفاده از متریال سولیت یا پی وی سی علاوه بر تاثیر بر کیفیت بر قیمت تمام شده محصول نیز تاثیر می‌گذارند. استفاده از مراکز معتبر در زمینه چاپ باعث افزایش کیفیت و کاهش در هزینه ها می شود.برای سفارش طراحی و چاپ رول آپ در انواع مختلف با بهترین متریال و مرغوبترین جوهر مصرفی می‌توانید از تیم حرفه‌ای صبح اگهی کمک بگیرید. کارشناسان در این سایت آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشند.