چاپ استند پاپ آپ نمایشگاهی

پاپ آپ

استندهای پاپ‌آپ که جرو سازه‌های نمایشگاهی هستند که علاوه بر جنبه‌ی تبلیغاتی و زیبایی برای غرفه‌ها می‌توانند به عنوان بک‌گراند عکاسی نیز استفاده شوند. فرقی نمی‌کند که استند پاپ آپ  چه سایزی داشته باشد چرا که در هر ابعادی به راحتی و توسط یک شخص باز یا بسته شده  و قابل نصب است. این سازه به سادگی تا شده و با جدا کردن قسمت چاپی آن می‌توان آن را به سادگی داخل یک کیف برزنتی قرار داد و به راحتی حمل نمود. چاپ پاپ آپ‌ها پلات و لمینیت مات است که به وسیله مگنت پاپ آپ بر روی خط کش آن نصب می‌شود، قیمت سفارش چاپ پاپ آپ و یا استند پاپ آپ نمایشگاهی تبلیغاتی در سایزهای کوچک تا بزرگ متفاوت است. علاوه بر سفارش آنلاین سازه پاپ آپ و چاپ آن می‌توانید سازه آن را به صورت تک چاپ کرده و یا با ملزومات پاپ آپ  سفارش دهید. شما می‌توانید برای آگاهی از قیمت چاپ و یا استند پاپ آپ با مشاورین در تماس بوده و یا سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت کنید.

سفارش پاپ آپ تبلیغاتی

برای دریافت مشاوره رایگان با ما در تماس باشید :

۰۹۱۹۱۶۵۷۹۱۷-۰۲۱۶۶۳۴۳۵۶۱

چاپ پاپ آپ نمایشگاهی

پاپ آپ  نمایشگاهی یک سازه استاندارد برای نمایشگاه‌های تجاری و تبلیغاتی است و به طور کلی در هر جایی که نیاز به نمایش طرح یا مفهومی خاص در ابعاد بزرگ باشد از آن استفاده می‌شود. استند پاپ آپ سازه ای محبوب و پرطرفدار است چرا که به سادگی قابل حمل بوده، بسیار ساده نصب می‌شوند و به به خوبی فضای غرفه یا محل نمایش را پوشش می‌دهند. پاپ آپ نمایشگاهی به خاطر ابعاد بزرگی که دارد تاثیری ویژه ای در جلوه‌ی بصری و بزرگ‌نمایی محصول و خدمات دارد. بنابراین برای برپایی غرفه نمایشگاهی یا برگزاری یک مراسم انتخاب بسیار مناسبی است که بتوان  محصول و خدمات را با بزرگترین ابعاد ممکن نمایش داد و نظر مخاطب را جلب کرد و همچنین به فضای غرفه یا محل برگزاری مراسم جلوه‌ی زیبایی می‌بخشد.

سایز پاپ آپ نمایشگاهی

یکی از مهمترین نکات در طراحی پاپ آپ باید رعایت شود توجه به تعداد و سایز لت‌های موجود است. بنر پاپ‌آپ ها دارای یک فضای کادر خارجی و یک فضای داخلی می‌باشد. فضای داخلی آن بسته به ابعادی که دارد از چند لت میانی به عرض ۷۰ و دو لت کناری به عرض ۶۷ سانتی متر می‌باشد. در دور تا دور این لت‌ها فضای خالی نیز قرار دارد.

  • پاپ آپ ۳*۲ دارای ۴ لت میباشد که دو لت میانی ۷۰ و دولت کناری ۶۷ سانتی متری دارد. (سایز اصلی ۲۳۰*۲۷۴ سانتی متر)
  • پاپ آپ ۳*۳ دارای ۵لت میباشد که سه لت میانی ۷۰ و دولت کناری ۶۷ سانتی متری دارد. (سایز اصلی ۲۳۰*۳۴۴سانتی متر)
  • پاپ آپ ۳*۴ دارای ۶ لت میباشد که چهار لت میانی ۷۰ و دولت کناری ۶۷ سانتی متری دارد. (سایز اصلی ۲۳۰*۴۱۴ سانتی متر)
  • پاپ آپ ۳*۵ دارای ۷ لت میباشد که پنج لت میانی ۷۰ و دولت کناری ۶۷ سانتی متری دارد. (سایز اصلی ۲۳۰*۴۸۴سانتی متر)

چاپ پاپ آپ تخت

همانطور که می‌دانید پاپ آپ استند نمایشگاهی در دو نوع تخت و منحنی تهیه و تولید می‌شود. در واقع پاپ‌آپ‌های نمایشگاهی مدل تخت همان طور که از اسمش پیداست سطح صافی دارد و طول پاپ آپ روی یک مسیر صاف و تخت قرار می‌گیرد و بنر چاپی روی آن به صورت صاف دیده می‌شود. ابعاد این سازه متفاوت است و می‌تواند در ابعاد ۳*۲، ۳*۳ ،۳*۴، ۳*۵ تهیه و تولید شود.

استند پاپ آپ تخت
استند پاپ آپ تخت
استند پاپ آپ تخت

چاپ پاپ آپ منحنی

یکی از مدل‌های پرطرفدار پاپ آپ‌های نمایشگاهی پاپ‌آپ منحنی می‌باشد که پس از نصب به صور مقعر دیده می‌شود. در پاپ آپ منحنی طول پاپ آپ به صورت قوس دار و سطح و سازه‌ای منحنی روی زمین قرار گرفته و به همین دلیل طرح چاپ شده روی سازه به صورت منحنی یا خمیده نشان داده می‌شود. ابعاد پاپ آپ قوس دار برحسب تعداد شبکه‌های ساخته شده توسط سازه فلزی پاپ آپ متغیر بوده و مانند ابعاد پاپ آپ تخت است.

استند پاپ آپ منحنی نمایشگاهی
چاپ استند پاپ آپ نمایشگاهی
استند رول آپ نمایشگاهی منحنی
استند پاپ آپ نمایشگاهی منحنی

مزایای استفاده از پاپ آپ نمایشگاهی

این سازه‌ی نمایشگاهی دارای مزایای زیادی برای تجارت و دیده شدن در نمایشگاه‌هاست. این سازه دارای قابلیت حمل و نقل آسان، نصب و جمع آوری ساده در زمان کوتاه، قابلیت استفاده برای چندین بار در چند مکان مختلف، معرفی کسب و کار و برند تجاری و تبلیغ محصولات و خدمات شما به بهترین نحو ممکن، وزن سبک و دارای حجم کم، افزایش جلب توجه و دید مخاطبان به دلیل داشتن صفحه ای گسترده، قابلیت ایستادن مناسب و ددارای استحکام بالا، قابل تعویض بودن طرح پاپ آپ چاپ شده روی آن با هزینه کم، قابل شستشو و مقاوم در برابر آسیب و شکستگی، چاپ پاپ آپ در ابعاد و سایزهای مختلف با توجه به فضای مورد استفاده، قابلیت نورپردازی برای افزایش زیبایی و جلوه بصری آن می‌باشد.

نحوه صحیح نصب پاپ آپ نمایشگاهی

نحوه نصب استند پاپ آپ

همانطور که در بخش‌های قبل گفتیم نصب پاپ آپ نمایشگاهی بسیار ساده و آسان است. به طوری که پاپ آپ نمایشگاهی را یک نفر به تنهایی می‌تواند به راحتی نصب و راه اندازی کند. روش نصب آن به این شکل است که پاپ آپ نمایشگاهی را باز کرده و خط کش‌های عمودی (ستون) را روی استند پاپ آپ نصب می‌کنیم. قسمت‌های چاپ شده را پهن کرده و آهنربا (مگنت ) را در لبه‌ی آن به صورت عمودی از پشت می چسبانیم. نکته حائز اهمیت این است که سایز تکه‌های چاپ شده حتما دقیق باشد. پس طراحی رول آپ خود را به طراحان با تجربه سپرده و سپس مراحل چاپ آن زیر نظر کارشناس چاپ حتما انجام شود. توجه کنید که ابعاد چاپ اگر بزرگ و یا کوچک باشند به هیچ عنوان قابل نصب نیست. پس از چسباندن مگنت روی قسمت چاپ شده، با توجه به طرح گرافیکی اقدام به نصب روی استند پاپ آپ می‌کنیم. و در آخر پروژکتورهای بالای پاپ آپ را نصب میکنیم. اگر تمام موارد مورد نیاز در پاپ آپ درست انجام گرفته باشد ، نصب پاپ آپ نمایشگاهی در کمتر از ده دقیقه قابل اجرا است.

سوالات متداول چاپ پاپ آپ

پاپ آپ نمایشگاهی چیست و کجا مورد استفاده قرار می گیرد؟

پاپ آپ نوعی استند نمایشگاهی است که بسیار کاربردی می‌باشد. استند پاپ آپ  به عنوان بک گراند در نمایشگاه ها کاربرد دارند، بکگراندهایی که بر روی آن چاپ تبلیغاتی انجام می‌شود و به عنوان نوعی از تبلیغات مورد استفاده قرار می گیرند. استند پاپ آپ  به شما این امکان را می دهد، تا در بازه زمانی کوتاه و هزینه مقرون به صرفه، غرفه نمایشگاهی خود را از سازه‌های تبلیغاتی پر کنید. پاپ آپ می تواند مانند یک دیوار به عنوان پس زمینه و یک استند نمایشگاهی در غرفه نمایشگاهی شما قرار بگیرد و سایزهای مختلفی هم دارد. شما به توجه به مساحت غرفه می توانید از بین اندازه های مختلف انواع پاپ آپ انتخاب کنید.

نحوه سفارش و ارسال استند پاپ آپ در صبح آگهی چگونه است؟

برای سفارش چاپ و ساخت پاپ آپ  فایل طراحی آن باید به صورت لایه بسته با فرمت های Tiff و PSD باشد که پس از ارسال فایل توسط مشتری و یا طراحی آن توسط طراحان مجموعه صبح آگهی توسط اپراتور چاپ بررسی می‌شود. سفارش ثبت شده پس از بررسی توسط اپراتور برای چاپ آماده می‌شود. استند شما پس از چاپ همراه با ملزومات لازم براس شماارسال می‌شود.

در کنار استند پاپ آپ چه ملزوماتی مورد استفاده قرار می گیرد؟

استندهای پاپ آپ شامل یک سازه فلزی، مجموعه ای از خطکش‌های عمودی فلزی، کیف حمل برزنتی، لت های گرافیکی چاپ شده، مگنت برای نگهداری لت‌ها، نور افکن‌های مورد نیاز است. هنگامی که استند باز و گسترده شد و میله های مغناطیسی روی اتصالات قرار گرفتند، لت های مجهز شده به نوار اهنربایی روی استند نصب می‌شود.