سررسید 1402

خرید و چاپ سالنامه ۱۴۰۲

برای دریافت مشاوره رایگان با ما در تماس باشید :

۰۹۱۲۴۰۵۴۰۰۸-۰۲۱۶۶۳۴۷۸۶۴

چاپ سررسید تبلیغاتی 1402

سررسید یا سالنامه به عنوان یکی از هدایای تبلیغاتی پربازده در سال نو می‌باشد که برای بازه‌ی زمانی یک ساله مورد استفاده قرار می‌گیرد. با درج لوگو، شعار تبلیغاتی و راه‌های ارتباطی در صفحات داخلی و روی جلد سررسید می‌توانید تبلیغات برند خود را انجام دهید. گفتنی است که لت‌هایی که به آن اضافه می‌شود می‌تواند به نوعی نشان دهنده‌ی کاتالوگی از محصولات و خدمات شما باشد. توجه کنید یکی از دلایل اهمیت چاپ سالنامه تبلیغاتی، وجود تنوع در طراحی و تولید آن است. شما می‌توانید با هر میزان بودجه و سلیقه‌ای، مدل‌های مختلف سالنامه را در سایزهای متفاوت تهیه کنید. برای انتخاب تیراژ مورد نظر باید بدانید که اگر کسب و کار شما کوچک و محلی است، می‌توانید از تیراژ کم و اگر کسب و کارتان بزرگ می‌باشد، از تیراژهای بالا استفاده نمایید.

چاپ انواع سالنامه 1402

شما برای خرید سررسید تبلیغاتی متناسب با کسب وکار خود باید انواع آن را شناخته و با توجه به نیاز و میزان بودجه‌ی خود ازمیان آن‌ها انتخاب کنید. در صبح آگهی سه نوع کلی از سررسید‌ها تهیه و تولید می‌شوند.

  • سررسید عمومی
  • سررسید اختصاصی
  • سررسید نیمه اختصاصی

یک سررسید تبلیغاتی مناسب باید از کیفیت و طراحی زیبا و منحصر به فردی برخوردار باشد تا بتواند توجه افراد را به خود جلب کند. طراحی سررسید شما در این میان از اهمیت زیادی برخوردار است. همانطور که می‌دانید، سالنامه یک روش بازاریابی و معرف هر کسب و کاری می‌باشد که می‌توانید از بین انواع آن انتخاب کنید.

خرید سررسید عمومی

سررسید عمومی همان سالنامه‌ای است که در بازار مشاهده می‌کنید و تنها قابلیت درج لوگو روی جلد سالنامه از طریق طلاکوب، داغی، پلاک و یا استفاده از لیزر را دارد. بنابراین طراحی داخلی سررسید عمومی از پیش انجام شده است و نمی‌توان در آن تغییراتی ایجاد کرد. شما صرفا نوع و جنس جلد و همچنین طراحی داخل آن را انتخاب می‌کنید سپس اطلاعات و تبلیغات خود را روی جلد درج می‌کنید. پیشنهاد ما برای کسب و کارهای کوچک و محلی استفاده از این مدل از سررسیدهاست چراکه می‌توانند با انتخاب سررسید متناسب با کسب و کار خود، تبلیغات پربازدهی را انجام دهند. گفتنی است که حداقل تیراژ چاپ سررسید تبلیغاتی عمومی ۲۰ عدد می‌باشد.

چاپ سررسید اختصاصی

سالنامه اختصاصی درواقع همان سررسیدی است که کسب و کارهای بزرگ از آن استفاده می‌کنند. برای خرید سالنامه‌ی اختصاصی باید به طراحی جلد، طراحی صفحات داخلی، نحوه قرار گرفتن کاتالوگ یا بروشور (لت تبلیغاتی سررسید) و تنوع در رنگ توجه شود. برای چاپ سررسید تبلیغاتی اختصاصی، طراحی و انتخاب تمام این موارد در اختیار شرکت ها و سازمان ها قرار می گیرد و آن‌ها می‌توانند سلیقه خود را طبق بودجه‌ی خود اعمال کنند. حداقل تیراژ این محصول ۵۰۰۰ عدد می‌باشد اما ما با تیراژ ۱۰۰۰ عدد هم این سالنامه‌ها را تولید می کنیم که البته هزینه آن کمی بالاتر می‌رود.

سررسید نیمه اختصاصی

سررسیدهای نیمه اختصاصی از جمله سررسیدهایی هستند که مغزی و برگه‌های داخل آن را نمی‌توان تغییر داد. اما عکس روی جلد،  لت‌های تبلیغاتی، آستر و بدرقه را می‌توان به آن اضافه کرد. برای کسب و کارهای متوسط چاپ سررسید نیمه اختصاصی، گزینه فوق العاده‌ای است. چرا که در عین داشتن یک سالنامه باکیفیت می‌توانند برند و کاتالوگ محصولاتشان را به نمایش بگذارند. حداقل تیراژ قابل سفارش این محصول ۲۰۰ عدد می‌باشد.

نمونه سررسیدهای 1402 مشتریان

سالنامه وزیری ۱۴۰2 سفارشی

سالنامه اختصاصی ۱۴۰2 به سفارش شرکت سما کو
سالنامه 1402 به سفارش تجهیزات آزمایشگاهی حاتمی

خرید سررسید ۱۴۰۲ بر مبنای سایز

در این قسمت می خواهیم به بررسی انواع قطع و سایز سررسید تبلیغاتی بپردازیم. سالنامه 1402 بر اساس سایزهای پر متقاضی مخاطبان تهیه و تولید شده و آماده برای سفارش مخاطبان عزیز می‌باشد. سالنامه‌ها بر اساس سایزشان تقسیم بندی می‌شوند. سایزها و قطع‌های رایج سررسید که بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند شامل:

  • سررسید وزیری
  • سررسید رقعی
  • سررسید اروپایی

هستند. البته سایزهای رحلی، جیبی و خشتی نیز موجودند اما هم اکنون به دلیل تقاضای کمتر، این سایزها نیز به فراوانی تولید نمی‌شوند.

سررسید وزیری

ابعاد حدودی سالنامه وزیری 24 × 17 سانتی‌متر می باشد. این نوع سررسید بسیار کاربردی و البته نسبت به دیگر سررسیدها از رواج بیشتری برخوردار است. این سررسید به دلیل برخورداری از فضای بیشتری برای طراحی و نوشتن مطالب، از محبوبیت بیشتری برخودار است. اگر کسب و کار شما به شکلی می‌باشد که تبلیغات آن در ادارات، شرکت‌ها و مجموعه هایی انجام می‌شود که احتیاج به فضای نوشتاری زیادی دارند، بهتر است از چاپ سررسید وزیری استفاده کنید. چراکه سررسیدهای وزیری به دو صورت ارائه می‌شوند.

  • پنج شنبه و جمعه باهم
  • پنج شنبه و جمعه جدا

سررسید رقعی

سررسید رقعی یکی از سایزهای پرطرفدار می باشد و اغلب مدل های سررسید در این سایز نیز تولید می‌شوند. گفتنی است که ابعاد این سررسید برابر ۱۴×۲۱ می باشد. در صورتی که کسب و کار در حد متوسط باشد و فضای کافی برای نوشتن نیاز باشد، از سررسید با سایز رقعی استفاده کنیم. گفتنی است که این مدل از سالنامه های تبلیغاتی در حالت اختصاصی یکی از سررسید ارزان محسوب می شود. این سررسید از سررسید وزیری کوچک‌تر و از سررسید اروپایی بزرگتر است.

سررسید اروپایی

سررسید اروپایی به دلیل سایز مناسبی که دارد در سال های اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است. این سررسید که در مدل های متنوع و رنگ های متفاوتی تولید می شود هم به صورت اختصاصی و هم به صورت عمومی قابل عرضه می‌باشد. سایز این سالنامه برابر ۲۲×۱۳٫۵ سانتی متر است که تفاوت چندانی با سررسید رقعی ندارد اما قیمت سررسید اروپایی 1402 از سررسید رقعی مناسب‌تر است. به سررسید پالتویی یا اروپایی، به دلیل سایز مناسبی که دارند، سررسیدهای همراه نیز می گویند.

سوالات متداول

بهترین زمان برای سفارش سررسید ۱۴۰۲ چه زمانی است؟

با توجه به زمان استخراج و تنظیم تقویم رسمی از سازمان ژئو فیزیک و مدت زمان طراحی و چاپ سررسید، بهترین زمان سفارش ابتدای نیمه دوم سال است.

قیمت سررسید 1402 بر چه اساسی محاسبه می‌شود؟

تعیین قیمت‌تمام شده‌ی سررسید 1402 به عوامل متفاوتی همچون جنس جلد، سایز و قطع سررسید، نوع کاغذ، تعداد لت تبلیغاتی، نوع تبلیغات روی جلد و … بستگی دارد.

جنس جلد سررسید ۱۴۰۲ از چیست؟

برای جلد سررسیدهای ۱۴۰۲ می توان از روکش های متفاوتی مانند ترمو، چرم مصنوعی، گالینگور و یا جنس گلاسه با روکش سلفون استفاده کرد.

انواع چاپ بر روی جلد سررسید چیست؟

معمولا چاپ روی سررسید بر اساس جلد تعیین می شود. به عنوان مثال اگر روش جلد از جنس ترمو باشد، چاپ روی جلد هم به صورت داغکوب است و اگر جنس چرم مصنوعی باشد باید از پلاک و لیزر استفاده شود.

انواع کاغذ موجود در سررسید چیست؟

برای چاپ سررسید از تمام کاغذهای موجود در بازار می توان استفاده کرد. اما به علت تعداد زیاد برگ های سررسید و نیاز به ماندگاری و کیفیت چاپ مناسب، بهتر است از کاغذهای تحریر با گرماژ ۷۰ گرم استفاده نمود.

آیا امکان بازدید حضوری برای سفارش محصول وجود دارد؟

توصیه ما ثبت سفارش بصورت غیرحصوری و از طریق سایت می باشد. اما اگر روش غیرحضوری برای شما میسر نبود می توانید بصورت حضوری ثبت سفارش کنید. قبل از حضور، لطفا هماهنگی های لازم را انجام دهید.

مطالب مرتبط