هدایا

سررسید سلفونی

سررسید سلفونی

سررسیدهای سلفونی امکان طراحی منحصر به فرد یا امکان چاپ تصویر را بر روی جلد خود دارند. سلفون‌ها دارای تنوع بالایی از لحاظ کیفیت، ضخامت، رنگ و طرح هستند که هر کدام کاربرد و استفاده مخصوص به خود را دارند. سررسید سلفونی یکی از انواع سررسید تبلیغاتی است از کاغذ گرم بالا و لایه نازکی از روکش سلفونی تشکیل شده است. که در سفارش سررسیدهای سلفونی میتوان از سایز های مختلفی استفاده کرد اما مرسوم ترین سایز، وزیری می‌باشد. سلفون یک لایه نازک می‌باشد که با کشیده شدن روی مقوا یا کاغذ باعث بالا رفتن استحکام آن می‌شود. در ادامه به توضیح کلی سررسیدهای سلفونی و کاربردهای آن خواهیم پرداخت.

جلد سلفونی سررسید

مهمترین قسمتی که در ساخت سررسید تبلیغاتی به کار می‌رود و مشخصه بارز آن نسبت به سایر سررسیدها می‌باشد، جلد آن‌ها است. علت نامگذاری این سررسیدها استفاده از مواد سلفونی در طرح، رنگ و کیفیت‌های مختلف می‌باشد. انتخاب طرح یا مدل خاصی از سلفون و کشیده شدن آن روی یک برگه یا مقوا باعث می شود تا استحکام آن نسبت به برگه‌های معمولی بالا رفته و بتوان از آن برای محصولاتی مثل جلد سررسید استفاده کرد. هر کسب و کاری برای جلب توجه بیشتر و تنوع در جلد سررسید خود، می تواند جلد سلفونی را با طراحی مناسب انتخاب کند. سررسیدهای سلفونی را می‌توان در قطع و سایزهای متفاوت تهیه و تولید کرد. این تنوع در این محصول یکی از مزیت‌های کاربردی است که قابل توجه بسیاری از سفارش‌دهندگان سررسید می‌باشد.

کاربرد سررسید سلفونی

سررسیدهای سلفونی نسبت به انواع سررسید دارای مخاطبان بیشتری هستند. یکی از دلایل استقبال بالای کسب و کارهای مختلف از آن‌ها، امکان چاپ تبلیغات مختلف روی جلد و طراحی صفحات داخلی سررسید است. علاوه بر تنوع طرح و رنگ این مدل سررسید، قیمت این محصول نیز با توجه به نوع مواد اولیه‌ی آن متغیر است. این موضوع باعث می‌شود تا محدودیتی برای کسب و کار و افراد مختلف با بودجه‌های متغیر وجود نداشته باشد.

یکی از کاربردهای قابل توجه در استفاده از انواع سررسید سلفونی ، کاربرد آن در ست هدیه مدیریتی است. این هدایا به صورت ست یا تکی طراحی و به مخاطب ارائه می‌شوند. سررسید سلفونی را می‌توان در نوع عمومی نیز طراحی و تولید کرد. طرح های عمومی این سررسیدها توسط مراکز فروش مختلف مثل کتابفروشی ها عرضه می‌شوند. این سررسیدها برای انجام یادداشت های روزانه در مراکز و محیط‌های کاری و آموزشی قابل استفاده هستند.

خدمات تبلیغاتی در سررسید سلفونی

اگر شما به دنبال خدمات شخصی سازی سررسید تبلیغاتی خود هستید می‌توانید از خدمات زیر استفاده کنید.

  • چاپ تبلیغات و لوگوی تمام رنگی روی جلد سررسید
  • حک لوگو، شعار تبلیغاتی و راه‌های ارتباطی روی صفحات سررسید
  • روبان اختصاصی
  • استفاده از یووی، طلاکوب، پلاک
  • اضافه نمودن لت‌های تبلیغاتی

عوامل موثر بر قیمت سالنامه سلفونی

سالنامه‌های سلفونی به علت استفاده از کاغذ گرم بالا به جای جنس‌های دیگر مانند چرم (مصنوعی یا طبیعی)، قیمت مناسب‌تری نسبت به سایر انواع سررسید‌ها دارد. نوع و کیفیت کاغذ، نوع صحافی، حک کردن لوگو، کیفیت چاپ تصاویر بر روی جلد، نوع سلفون به کار رفته در جلد، بسته بندی و … از جمله مواردی است که باعث متغیر و پرطرفدار بودن این محصول می‌شوند. عرضه‌ی مستقیم (از تولیدکننده به مصرف کننده، بدون وجود واسطه و هزینه های اضافی) در قیمت نهایی سالنامه سلفونی نیز تاثیر گذار است.

جمع بندی

انواع سررسید از جمله سلفونی در طرح و ابعاد متنوع در صبح آگهی تهیه و تولید می‌شود. کارشناسان فروش مجموعه صبح آگهی با ارائه مشاوره‌های درست و مختص کسب و کارهای مختلف، امکان چاپ بهترین هدایای تبلیغاتی ارزان از جمله سررسید سلفونی را برای شما فراهم کرده‌اند. کسانی که هدف تبلیغات اختصاصی با استفاده از سررسید را دارند، می‌توانند از بهترین طراحی‌های جلد سلفونی و برای هدیه تبلیغاتی خود استفاده کنند.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *