چاپ ساک دستی تبلیغاتی

چاپ ساک دستی برای تبلیغات سازمان و موسسات متفاوت انجام می‌شود که برای موفقیت در تبلیغات و دیده شدن می‌توانید از این ابزار تبلیغاتی استفاده کنید. وظیفه اصلی ساک دستی‌ها یا(shopping bags) تبلیغات و معرفی درست و موثر به بازار هدف شماست. چاپ باکیفیت ساک دستی تبلیغاتی نشان‌دهنده‌ی ارزش و اعتبار هر برندی است. ساک تبلیغاتی نوعی رسانه تجاری از نوع  چاپی است که حاوی شرح مشخصات ،کاربرد محصولات و برخی اطلاعات مفید دیگر که مورد نیاز مصرف کنندگان و مشتریان است می‌باشد.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

سفارش چاپ ساک دستی

برای دریافت مشاوره رایگان با ما در تماس باشید :

۰۹۱۲۴۰۵۴۰۰۸-۰۲۱۶۶۳۴۷۸۶۴

ساک دستی متقال

ساک دستی متقال به دلایل مختلف یکی از محبوب‌ترین کیسه‌های تبلیغاتی پارچه ای است. اول از همه این پارچه بسیار مقاوم و محکم است و به همین دلیل می‌تواند وزن‌های زیاد را تحمل کند و از محتویات داخلش محافظت کند. علاوه بر این متقال پارچه‌ای ارزان قیمت محسوب می‌شود و خریدش برای مصرف کننده یا حتی برای ساک دستی تبلیغاتی مقرون به صرفه است. چاپ روی پارچه متقال کیفیت زیادی دارد و رنگ ها را شفاف نشان می‌دهد. می‌دانیم که رنگ خود پارچه متقال سفید یا شیری است پس به خوبی رنگ را جذب می‌کند. دوخت ساک دستی متقال راحت است و این پارچه با اینکه مقاوم است سفت نیست اما برای چاپ روی پارچه متقال باید به یک چاپخانه حرفه‌ای مراجعه کرد تا چاپ آن دوام داشته باشد و با شست و شو پاک نشود.

جنس ساک دستی متقال
نوع دسته ساک بندی کاست دار ( کاست کف)
سایز استاندارد ۴۰×۳۰ | ۵۰×۴۰ | سایز دلخواه
گرماژ ۲۴۰ گرم
نوع چاپ چاپ سیلک اسکرین و چاپ دیجیتال تمام رنگی
حداقل تیراژ ۱۰۰ عدد
ساک دستی متقال
ساک دستی متقال
ساک دستی متقال
ساک دستی متقال

ساک دستی تبلیغاتی پرسی

ساک دستی پارچه ای به دو روش پرسی و دوختی تولید می‌شود. شیوه اول اولتراسونیک یا همان پرسی است که با دستگاه، داغ و پرس شده و جای دوخت ندارند. از این روش تولید اغلب برای تولید ساک دستی سوزنی استفاده می‌شود که در آن لبه‌های پارچه توسط دستگاه ذوب می‌شود و مواد شیمیایی پارچه در اثر این دما، به هم می‌چسبند. این نوع ساک دستی مقاومت، دوام و استحکام کمتری نسبت به نوع دوختی دارد و برای کالا و هدایایی با وزن کم مناسب‌تر است. اما باید خاطرنشان کرد که زمان تحویل آن به مشتری سریع‌تر است و برای مشتری که برای دریافت محصول عجله دارد بسیار مناسب و مقرون به صرفه است.
جنس ساک دستی پارچه سوزنی (نانوون)
نوع دسته ساک  بندی, موزی (پانچی)
سایز ۳۵×۲۵ | ۳۰×۲۰ | ۴۰×۳۰ | ۴۵×۳۵ | ۵۰×۴۰
گرماژ ۶۰ گرم | ۹۰گرم
رنگ  آبی آسمانی, آبی کاربنی, بنفش, زرد, زرشکی, سبز, سرخ آبی, سفید, صورتی, طوسی, قرمز, قهوه ای, کرم, مشکی, نارنجی(رنگبندی متنوع)
حداقل تیراژ ۵۰۰ عدد
ساک دستی پرسی
ساک دستی پرسی
ساک دستی پرسی
ساک دستی پرسی
ساک دستی تبلیغاتی پرسی
ساک دستی پرسی دسته بندی
ساک دستی تبلیغاتی پرسی
ساک دستی تبلیغاتی پرسی

ساک دستی تبلیغاتی سوزنی دوختی

در  روش دوختی تولید ساک دستی برخلاف ساک دستی‌های پرسی امکان تولید محصول متفاوت و ترکیب رنگ وجود دارد ضمن اینکه این ساک دستی ها ایستایی، مقاومت و دوام بیشتری دارند که برای استفاده و جا به جایی کالاهای سنگین‌ حتی تا ۲۵ کیلوگرم قابل استفاده خواهند بود.  تولید ساک دستی به روش دوختیربه کمک نیروی انسانی انجام می‌شود و هرکدام به صورت تک با تک با چرخ خیاطی‌های صنعتی دوخته می‌شوند. به همین دلیل زمان تولید بیشتر شده و هزینه آن نیز بالاتر از ساک دستی های پرسی می‌شود. اغلب از پارچه‌های سوزنی در رنگ‌های متفاوت برای تهیه و تولید این مدل ساک دستی‌ها استفاده می‌شود.

جنس ساک دستی پارچه سوزنی ( نانوون )
نوع دسته ساک  بندی, موزی (پانچی)
سایز ۲۵x25x10 | 32x40x10
گرماژ ۶۰ گرم | ۹۰گرم
نوع چاپ چاپ سیلک با قابلیت انتخاب رنگ
رنگ آبی کاربنی, زرد, سبز, سرمه ای, سفید, سفید آبی, سفید سبز, سفید قرمز, سفید نارنجی, قرمز, کرم, مشکی, نارنجی, نقره ای(رنگبندی متنوع)
حداقل تیراژ ۱۰۰ عدد

ساک دستی تبلیغاتی برزنتی

ساک دستی برزنتی یکی از انواع ساک دستی پارچه‌ای است که به علت جنس ‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍پارچه ضخیم و مقاومی که برای تولید آن استفاده شده است از ذوام و استحکام بسیار بالایی در برابر فشار، وزن زیاد و تیزی اجاسم دارا می‌باشد. از دیگر ویژگی‌های مهم و خاص ساک دستی برزنتی، ضد آب بودن آن است که در برابر خیس شدن و نفوذ اب به داخل ساک دستی جلوگیری می‌کند. باید خاطر نشان کرد که این ساک دستی‌ها به دلیل ویژگی‌های منحصر به فردی که دارد، نسبت به دیگر ساک دست ها قیمت بالاتری دارند.  ساک دستی برزنتی به علت دوام و مقاومت بالایی که دارد، از آن برای مواردی که استفاده طولانی مدتی دارند استفاده می‌شود.

جنس ساک دستی پارچه سوزنی ( نانوون )
نوع دسته ساک  بندی, موزی (پانچی)
سایز ۲۵x25x10 | 32x40x10
گرماژ ۶۰ گرم | ۹۰گرم
رنگ آبی کاربنی, زرد, سبز, سرمه ای, سفید, سفید آبی, سفید سبز, سفید قرمز, سفید نارنجی, قرمز, کرم, مشکی, نارنجی, نقره ای(رنگبندی متنوع)
ساک دستی برزنتی
ساک دستی برزنتی عالی نسب
ساک دستی برزنتی
ساک دستی برزنتی

ساک دستی تبلیغاتی پلاستیکی

ساک دستی پلاستیکی یا همان بگ‌های پلاستیکی که بیشتر به پلاستیک دسته دار معروف هستند به طور معمول با دو مواد اولیه نایلونی یا نایلکسی تولید می‌شود که بر اساس استفاده‌ای که دارند، می‌توانید جنس مناسب را انتخاب کنید. هیچ محدودیتی برای انتخاب ضخامت و ابعاد بگ‌های پلاستیکی وجود ندارد و باید بر اساس نیاز، وزنی که ساک دستی‌شما باید تحمل کند و بودجه‌ی خود آن را انتخاب کنید. ساک دستی‌های پلاستیکی دسته‌های متفاوتی دارند مثل موزی، رکابی، زنبیلی و …

جنس و نوع دسته رنگ سایز
نایلون دسته تقویت شیری،مشکی ۴۰×۳۰ | ۴۵×۳۵ | ۵۰×۴۰ |  ۶۰×۵۰
نایلون دسته بندی شیری،مشکی ۴۰×۳۰ | ۴۵×۳۵ | ۵۰×۴۰ |  ۶۰×۵۰
نایلون دسته بندی بغل کاست شیری،مشکی ۱۰×۴۵×۴۵ | ۱۰×۵۸×۵۵
نایلون دسته موزی شیری ۳۰×۲۰ | ۴۰×۳۰ | ۳۵×۲۵ |  ۵۰×۳۵
نایلس دسته بندی بغل کاست شیری،مشکی ۱۰×۴۵×۴۵
نایلس دسته موزی شیری،مشکی ۳۰×۲۰ | ۴۰×۳۰ | ۳۵×۲۵ |  ۵۰×۳۵
ساک دستی تبلیغاتی پلاستیکی
ساک دستی پلاستیکی
ساک دستی تبلیغاتی پلاستیکی
ساک دستی پلاستیکی

ساک دستی تبلیغاتی کاغذی گلاسه

ساک دستی گلاسه یکی از انواع ساک دستی کاغذی است. گرماژ این ساک دستی کاغذی از ۱۷۰ تا ۳۰۰ گرم متفاوت است. دارای روکش سلفونی مات یا براق است. نوع چاپ روی آن افست تمام رنگی در تمامی قسمت‌های آن است. خدمات طلاکوب و نقره کوب، یووی موضعی، امباس و ایجاد برجستگی بر روی ساک دستی‌های گلاسه امکان پذیر است که آن را اختصاصی‌تر می‌کند و هزینه آن بصورت جداگانه محاسبه می گردد. این ساک‌های دستی دارای بندای نخی، کنفی و روبانی در سایزها و مدل‌ها و رنگ‌های متفاوت هستند.

جنس ساک دستی گلاسه
نوع دسته ساک بندی،موزی،روبانی
سایز استاندارد ۲۴×۹٫۵×۳۰ | ۲۵×۹×۳۵ | ۱۵×۸×۱۵ (متنوع در سایز)
گرماژ ۱۳۵ گرم | ۱۵۰ گرم | ۱۷۰ گرم | ۲۰۰گرم  | ۲۵۰ گرم | ۳۰۰گرم
رنگ چاپ یک رنگ ، دو رنگ، چهاررنگ و در بعضی مواقع پنج رنگ
نوع چاپ افست تمام رنگی،چاپ طلاکوب، چاپ نقره کوب(میکس هر سه چاپ)
حداقل تیراژ ۵۰۰ عدد
ساک دستی تبلیغاتی گلاسه
ساک دستی تبلیغاتی گلاسه
ساک دستی تبلیغاتی گلاسه
ساک دستی گلاسه

ساک دستی کاغذی کرافت

یکی دیگر از انواع ساک دستی کاغذی، ساک دستی کرافت است. گرماژ کرافت در این ساک دستی‌ها متفاوت و بین ۱۳۰ تا ۲۵۰ گرم است. این ساک دستی‌ها بدون روکش هستند. بهترین چاپ ساک دستی کرافت ، چاپ تک رنگ است که این موضوع باعث پایین آمدن قیمت آن می‌شود اما قابلیت چاپ چند رنگ روی تمام قسمت‌ها را درد و نوع چاپ آن افست می‌باشد. از دیگر مزایای آن ارزان‌تر بودن کاغذ کرافت در گرماژهای پایین است که به همبن دلیل مورد استفاده‌ی بسیاری از شرکت‌ها و موسسات است. دارای بند نخی، کنفی و یا روبانی برای نگهداری می‌باشد. ساک دست‌های کرافت نیز در سایزها و عطف‌های متفاوت تولید می‌شوند.

جنس ساک دستی کرافت
نوع دسته ساک بندی،موزی،روبانی
سایز استاندارد ۲۴×۹٫۵×۳۰ | ۲۵×۹×۳۵ | ۱۵×۸×۱۵ (متنوع در سایز)
گرماژ ۱۳۵ گرم | ۱۵۰ گرم | ۱۷۰ گرم | ۲۰۰گرم | ۲۵۰ گرم | ۳۰۰گرم
رنگ چاپ یک رنگ ، دو رنگ، چهاررنگ و در بعضی مواقع پنج رنگ
نوع چاپ افست تمام رنگی،چاپ طلاکوب، چاپ نقره کوب(میکس هر سه چاپ)
حداقل تیراژ ۵۰۰ عدد
ساک دستی کرافت
ساک دستی تبلیغاتی
ساک دستی تبلیغاتی کرافت
ساک دستی تبلیغاتی کرافت

سوالات متداول خرید ساک دستی تبلیغاتی

طراحی و چاپ ساک دستی در صبح آگهی چگونه است؟

در صورتی که طرح انتخابی شما در بین طرح‌های آماده‌ی صبح آگهی موجود نمی‌باشد، می‌توانید طراحی ساک دستی اختصاصی خود را به طراحان صبح آگهی سپرده و سفارش طراحی خود را به صورت مجزا ثبت کنید. در صورتی که طراحی ساک دستی شما آماده است می‌توانید در پایان سفارش چاپ ساک دستی، فایل طراحی خود را آپلود کنید تا توسط طراحان این مجموعه مورد بررسی قرار گیرد. پس از آنکه طراحی ساک دستی دلخواهتان مورد تایید شما قرار گرفت فرآیند چاپ آن شروع خواهد شد.

برای چاپ ساک دستی، صبح آگهی چه نوع فرمت فایلی را قبول می کند؟

برای ارسال فایل ساک دستی خود برای طراحان باید از کورل یا فتوشاپ استفاده کنید. قابل ذکر است که فایل ارسالی باید تک رنگ مشکی و به صورت فلت باشد.

آیا فایل طراحی شده توسط کارشناسان صبح آگهی بررسی می شود؟

کارشناسان مجرب ما در صبح آگهی، کلیه فایل‌های ارسالی شما مشتریان را قبل از چاپ، مورد بررسی قرار می‌دهند و در صورت مشاهده هرگونه مغایرت با استانداردهای چاپی، به شما اطلاع رسانی خواهند کرد تا فایلتان را اصلاح کرده  و مجددا ارسال کنید. اگر مایل هستید که فایل شما براساس کلیه نکات و استانداردهای چاپی و طراحی به طور تخصصی‌ بررسی و در صورت امکان اصلاح گردد، می‌توانید درخواست بررسی تخصصی فایل را ثبت کنید و فیل نهایی را به صورت استاندارد دریافت کنید. توجه داشته باشید که این موضوع با هزینه جزئی همراه خواهد بود.

زمان چاپ ساک دستی تبلیغاتی به صورت فوری و عادی چقدر است؟

چاپ ساک دستی به طور معموا بین ۷ تا ۱۰ روز کاری زمان می‌برد اما براساس سفارش مشتری و جنس انتخابی آن‌ها برای سام دستی این زمان متغیر است.

حداقل تیراژ سفارش چقدر است؟

حداقل تیراژ سفارش ساک دستی پارچه‌ای دوختی ۱۰۰ عدد، پارچه ای پرسی ۵۰۰ عدد و حداقل میزان سفارش ساک دستی کاغذی ۱۰۰۰ عدد می‌باشد. اگر تعداد کمتری برای سفارش خود در نظر دارید با مشاورین تماس گرفته و از شرایط آگاه شوید و سپس سفارش خود را ثبت کنید.

آیا ساک دستی در سایزی سفارشی طراحی می شود؟

مجموعه صبح آگهی به شما کمک می‌کند تا ساک دستی خود را در هر سایزی که در نظر دارید، سفارش دهید.

چاپ لوگو روی ساک دستی باعث دیده شدن برند شما می‌شود؟

ساک دستی تبلیغاتی، یکی از بهترین روش‌ها برای جلب‌ توجه و ماندگاری در ذهن مشتری است. یک شاپینگ بگ تبلیغاتی گاها بیشتر از خود محصول در منزل یا محل کار مورداستفاده قرار می‌گیرد. به همین دلیل یک چاپ باکیفیت لوگوی تجاری می­‌تواند تأثیرات به‌سزایی در دیده‌شدن برند تجاری شما داشته باشد. جابه‌جایی ساک دستی تبلیغاتی توسط مشتریان در یک مرکز خرید و یا در سطح شهر، مانند یک بیلبورد تبلیغاتی متحرک ولی در عین حال ارزان در معرفی برند شما بسیار مؤثر و ماندگار است.

ساک دستی تبلیغاتی نیاز ضروری در نمایشگاه های بین المللی

در نمایشگاه ها غرفه‌های متعددی وجود دارند که هر کدام محصول خود را در معرض نمایش عموم قرار می‌دهند و بروشورها و تراکت‌های تبلیغاتی خود را در اختیار مشتریان قرار می‌دهند. حال اگر سایر محصولات تبلیغاتی خود را همراه با یک ساک دستی به مشتریان ارائه دهید یک منبع سیار تبلیغات خواهید داشت. گفتنی است که از لوگوی برند خود برای پوشاندن کامل ساک دستی استفاده کنید چرا که کل سطح ساک های دستی قابلیت چاپ دارد و بهتر می‌تواند در معرض دید افراد باشد.

انواع جنس ساک دستی تبلیغاتی

ساک دستی تبلیغاتی انواع و اقسام گوناگون دارد و هر کدام از آنها با توجه به نیاز و سلیقه مشتریان متفاوت است. هر کسب و کاری می تواند از ساک فروشگاهی ( Shopping Bag – شاپینگ بگ ) برای کسب و کار خود استفاده کند. اما باید به این نکته توجه کرد که برای هر کسب و کاری بهتر است که ساک دستی مناسب با آن انتخاب شود تا بیشترین تاثیرگذاری را داشته باشد. اگر بخواهیم انواع ساک دستی را بگوییم به سه دسته زیر تقسیم می شوند:

  • ساک دستی مقوایی و کاغذی
  • ساک دستی پارچه ای
  • ساک دستی نایلونی یا پلاستیکی

همانطور که گفته شد ساک دستی ها انواع و اقسام گوناگونی دارند و برای هر کسب و کاری بهتر آن است که ساک دستی مناسب خود را انتخاب کند به عنوان مثال برای سوپرمارکت ها و یا هایپر مارکت ها بهترین گزینه انتخاب نوع نایلونی آن می باشد در حالی که برای شرکت های فروشنده تجهیزات پزشکی ساک دستی پارچه ای مناسب تر است.

چاپ ساک دستی کاغذی

ساک دستی کاغذی امروزه به عنوان یک ابزار مناسب برای تبلیغات هر برند با هزینه‌ی مناسب، استفاده می‌شود. ساک دست کاغذی می تواند به عنوان بسته‌بندی شکیل و یا حتی هدیه تبلیغاتی در اختیار مشتریان و مخاطبان قرار بگیرد. ساک دستی کاغذی یک نوع بسته بندی از جنس کاغذ و یا مقوا با گرماژهای متفاوت است و توسط دسته‌ای نخی، کنفی و یا روبانی قابل حمل است و از نظر تبلیغاتی یک هدیه است که برندهای متفاوت به مشتریان می دهند تا بتوانند آن را برای مصارف شخصی خود استفاده کنند. این ساک دستی‌ها در اندازه‌های دلخواه شما و با عطف‌های متفاوت قابل سفارش هستند.

شاپینگ بگ پارچه ای

ساک دستی پارچه ای یکی از متدوال ترین محصولات برای چاپ ساک دستی می‌باشد. این مدل از شاپینگ بگ‌ها دارای ماندگاری بیشتری نسبت به سایر مدل‌های ساک دستی‌ها دارند بنابراین بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرند. ساک پارچه ای نیز به دو مدل زیر تقسیم می‌شود که شما می توانید با مراجعه به صفحه ساک دستی پارچه ای آنها را ملاحظه کنید.

ساک دستی تبلیغاتی پارچه ای

ساک دستی تبلیغاتی پارچه‌ای هدیه‌ای ماندگار محسوب می‌شود. کم دیده می‌شود کسی که از ساک دستی پارچه‌ای استفاده می‌کند آن را ازبین ببرد. ساک پارچه ای قابلیت استفاده مجدد دارد. و این امکان را به شما می‌دهد که با استفاده از آن تبلیغ مکرر داشته باشید.

ساک های پارچه از سه گروه تشکیل شده اند:

  • ساک پارچه ای واتر یا برزنتی
  • ساک پارچه ای سوزنی پرسی
  • ساک های سوزنی دوختی

ساک های پارچه ای واتر یا (برزنتی) در سایز های مختلف قابلیت دوخت و خیاطی دارند.

  • سایز: ۱۰×۴۰×۳۰
  • رنگ: ۸ رنگ متنوع

بگ پلاستیکی

درباره بگ پلاستیکی، یا ساک دستی پلاستیکی که در بالا به آن اشاره کردیم، یکی از انواع ساک دستی‌ها می‌باشد که غالبا فروشگاه ها و هایپرمارکت ها از آن استفاده می‌کنند. علاوه بر سوپرمارکت ها، میوه فروشی و بوتیک های لباس، فروشندگان لوازم الکترونیکی مانند گوشی و داروخانه ها می توانند از بگ پلاستیکی استفاده کنند. ساک دستی‌ها دارای دسته های متقاوتی هستند که در ادامه به آن می‌پردازیم.

انواع بند ساک دستی تبلیغاتی

ساک دستی ها با توجه به انواعی که دارند می توانند دسته‌های متنوعی داشته باشند. به عنوان مثال ساک دستی پرسی، دارای دسته های بندی، دسته های موزی می باشند. ساک دستی کاغذی نیز بندهای متنوعی دارند به عنوان مثال دسته هایی مانند، دسته بندی، دسته روبان دار و دسته کنفی دارند.

مطالب مرتبط