چاپ

چاپ پوستر تبلیغاتی 

چاپ پوستر تبلیغاتی
پوستر تبلیغاتی
چاپ پوستر تبلیغاتی

چاپ پوستر تبلیغاتی

تبلیغات چاپی از جمله مهمترین تبلیغات در زمان حال حاضر می باشد. چاپ تراکت ، چاپ کارت ویزیت ، چاپ بنر و پوستر از این مدل تبلیغات می باشند. یکی از معتبرترین تبلیغات این حوزه چاپ پوستر می باشد. عموما در طول روز پوسترهای زیادی را در اطراف خود می بینید. تمامی آن پوسترها بلا استثناء می خواهند مفاهیمی را به شما منتقل نمایند. در مراکز تجاری و خیابان ها صاحبان کسب و کار پوسترهایی را به شیشه ویترین خود چسبانده اند. به این پوسترها به طور کلی پوستر تبلیغاتی می گویند.  پوسترهای زیادی در سر تا سر شهر مشاهده می کنید که از وقوع یک رویداد مثل همایش، کنسرت، نمایش ها و … خبر می دهند. در ادامه مقاله چاپ پوستر تبلیغاتی سعی داریم در مورد مواردی از جمله قیمت چاپ پوستر، انواع آن و …. صحبت نماییم و آن ها را به طور مختصر شرح دهیم. پوستر ها برای کاربردهای متفاوتی مورد استفاده قرار می گیرند از جمله در

 • پوستر انتخاباتی
 • پوستر صنایع مختلف مثل برق ، روشنایی، دام و طیور و…
 • پوسترهای خدماتی مثل قالیشویی، نظافت منزل، کارواش و…

پوستر A3

1,719,000تومان4,169,000تومان

پوستر B3

1,899,000تومان3,569,000تومان

پوستر A2

3,429,000تومان6,029,000تومان

پوستر B2

3,779,000تومان7,129,000تومان
چاپ پوستر

قیمت چاپ پوستر

برای دریافت مشاوره رایگان با ما در تماس باشید :

۰۹۱۹۱۶۵۷۹۱۷-۰۲۱۶۶۳۴۳۵۶۱

پوستر برق

چاپ پوستر صنعت برق
چاپ پوستر صنعت برق
نمونه چاپ پوستر برق
چاپ پوستر صنعت برق

پوستر تجهیزات پزشکی

چاپ پوستر تجهیزات پزشکی
چاپ پوستر تجهیزات پزشکی
چاپ پوستر تجهیزات پزشکی
چاپ پوستر تجهیزات پزشکی

پوستر تاسیسات

چاپ پوستر تاسیسات
چاپ پوستر تاسیسات
چاپ پوستر تاسیسات
چاپ پوستر تاسیسات

پوستر روشنایی

چاپ پوستر روشنایی
چاپ پوستر روشنایی
چاپ پوستر روشنایی
چاپ پوستر روشنایی

پوستر انتخابات

چاپ پوستر انتخاباتی
چاپ پوستر انتخاباتی
چاپ پوستر انتخاباتی
چاپ پوستر انتخاباتی

انواع چاپ پوستر

چاپ پوستر دارای ظرافت های خاص خود هستند. اگر شما خواستار داشتن بیشترین تاثیرگذاری در حوزه تبلیغات چاپی، به خصوص چاپ پوستر هستید. شما باید سفارش چاپ پوستر خود را به تیم دهید که در طراحی پوستر تخصص لازم را داشته باشید. قیمت چاپ پوستر اغلب در ابعاد و اندازه های مخصوص به خود نرخ های متفاوتی می گیرند که شما می توانید در زیر با انواع و اقسام آن آشنا شوید.

پوستر تحریر 80 گرم A2 و A3

پوستر ۱۳۵ گرم گلاسه و پوستر ۸۰گرم تحریر (A3)

معمولا این پوسترها از نظر نوع جنس و گرماژ با هم تفاوت دارند کاغذ روغنی که اصطلاحا” آن را کاغذ گلاسه می نامند. و کاغذ تحریر کاغذی است معمولی و مات این نوع پوسترها هم از نظر قیمت و هم از نظر استفاده مقرون به صرفه می باشند ودر تیراژ ۵۰۰۰ تا مناسب ترین قیمت را دارند که در موارد تبلیغاتی زیاد استفاده می شوند.سایز این پوستر (۳۰×۴۵) می باشد و پس از برش (۲۸×۴۳) می شوند.

پوستر ۱۳۵ گرم گلاسه و پوستر ۸۰گرم تحریر (A2)

پوستر ( A2 ) برای تبلیغات محیطی در سطح شهر وسیله ای مناسب است در سالهای اخیر با توجه به تبلیغات زیاد در سطح شهر محل هایی برای نصب پوستر تعبیه شده است پوستر A2 از نظر سایز و اندازه با پوستر A3 تفاوت دارد. اما از نظر جنس و گرماژ مانند یکدیگراند با این تفاوت که پوستر A2 فقط یک رو چاپ می شود. سایز این پوستر (۶۰×۴۵) می باشد و پس از برش (۵۸×۴۳) می شود.

پوستر گلاسه 135 گرم A2 و A3
پوستر

پوستر (B2) گرماژ ۱۳۵ و تحریر ۸۰ گرم

این سایز از پوسترها (B2)  برروی کاغذ گلاسه ۱۳۵ گرم و تحریر ۸۰ گرم به صورت یک رو چاپ می شوند. به دلیل بزرگ بودن سایز (۵۰×۷۰) سانتی متر  در محل های که در سطح شهر تعبیه شده و توسط سازمان های ذیربط سامان دهی شده نصب می گردد و همچنین در جشنواره های گوناگونی که برگزار می شود از این سایز پوستر استفاده میگردد. برای نمونه در جشنوارهای سینمایی که در سالن های مختلف برگزار میگردد و تبلیغات فیلم های در حال اکران، داخل سالن از این نوع پوستر زیاد استفاده می شود که به تعداد کم و چاپ پوستر در یک روز انجام می گیرد. سایز این پوستر (۵۰×۷۰) می باشد که به آن پوستر B2 می گویند. و پس از برش (۴۸×۶۸) می شوند.

پوستر (B3) گرماژ ۱۳۵ و تحریر ۸۰ گرم

همانند دیگر  پوسترها (B3)  برروی کاغذ گلاسه ۱۳۵ گرم و تحریر ۸۰ گرم به صورت یک رو چاپ می شوند. سایز (۵۰×۳۵) سانتی متر  در محل های که در سطح شهر تعبیه شده و توسط سازمان های ذیربط سامان دهی شده نصب می گردد سایز این پوستر (۵۰×۳۵) می باشد که به آن پوستر B3 می گویند. و پس از برش (۴۸×۳۴) می شوند.

پوستر تحریر 80 گرم A2 و A3

جنس پوستر

چاپ پوستر امروزه به صفحاتی غالبا از جنس کاغذ در ابعاد های بزرگ اطلاق می شود، که بر روی آن مطالب، عکس ها و یا طرح های مورد نظر چاپ می گردند. هدف از چاپ پوستر نصب بر روی شیشه های اصناف و یا دیوارها می باشد. این کار با هدف اطلاع رسانی و جلب توجه انجام می گیرد. چاپ پوستر تبلیغاتی می تواند برای تبلیغات یک کاندید انتخابات باشد یا یک شرکت جهت معرفی یک محصول و یا خدمت جدید باشد. چاپ پوستر غالبا بر روی تیراژ های بالا چاپ و تکثیر می گردد. همچنین پوستر می تواند اهدافی همچون اقتصادی، فرهنگی، هنری، امور آموزشی و … داشته باشد. البته اکثر پوسترهای تبلیغاتی رو اکثرا در کاغذهای مخصوص این پوسترها چاپ می کنند. کاغذهای تحریر و گلاسه بیشترین استفاده رو در چاپ پوستر دارند.

طراحی و چاپ انواع پوستر در کانون صبح آگهی به بهترین نحو ممکن انجام می گیرد. مخطبان گرامی می توانند جهت سفارش و چاپ پوستر تبلیغاتی در فرم عمومی به این صفحه مراجعه نمایند. همچنین جهت سفارش پوسترهای اختصاصی می توانند با این کانون تماس (۶۶۱۷۲۶۱۷-۰۲۱) حاصل نمایند.

هزینه چاپ پوستر ها

قیمت چاپ پوستر به عوامل زیادی وابسته می باشد که مهمترین آن ها عبارتند از:

۱- کاغذ پوستر    ۲- تیراژ پوستر    ۳- ابعاد پوستر    ۴- و…

اگرچه طراحی و چاپ پوستر تبلیغاتی مانند سایر ابزار تبلیغاتی نیاز به هزینه دارد. اما باید پذیرفت چاپ این ابزار تبلیغاتی نسبت به سایر ابزارها ارزان و مقرون به صرفه می باشد. در واقع می توان تعداد زیادی از پوسترها را به نسبت بودجه، تهیه نموده و در سطح منطقه مورد نظر پخش نمود. شما می توانید برای تهیه چاپ پوستر ارزان از طریق همین سایت اقدام نمایید. همچنین پوسترها انواع متفاوتی دارند که بر اساس ارزش های زیر دسته بندی می گردند.

۱- اندازه    ۲- طرح    ۳- کاربرد    ۴- روکش    ۵- جنس     ۶- و …

کلیه پوسترها به کمک المان های فوق از یک دیگر متمایز می شوند. لذا در تهیه پوستر، قیمت چاپ پوستر به عوامل بالا بستگی دارد. مانند قیمت چاپ پوستر ۵۰ در ۷۰ و  چاپ پوستر تبلیغاتی در ابعاد ۱۰۰×۷۰ یا پوستر های سه بعدی و … شما می توایند برای دسترسی سریع به این محصولات از طریق جدول محصولات زیر به سرعت سفارش خودتون رو سفارش دهید.

( لیست قیمت برای ۱۰۰۰ عدد چاپ پوستر می باشد. )

نوع پوسترقیمت
پوستر A23,429,000تومان-6,029,000تومان
پوستر A31719,000تومان-4,169,000تومان
پوستر B23,799,000تومان-7,129,000تومان
پوستر B31,899,000تومان-7349,000تومان

طراحی چاپ پوسترهای انتخاباتی

این پوسترها نوع دیگری از پوسترهای تبلیغاتی می باشند که غالبا در زمان تبلیغات انتخاباتی مورد استفاده کاندیداها قرار می گیرد. در این زمان نامزدهای انتخاباتی برای این که خود را بیشتر به مردم معرفی نمایند. توصیه ما به کاندیداها این است که ابتدا با چاپ پوستر تکی، کیفیت آن را مورد بررسی قرار دهند و سپس تعداد انبوهی از پوستر های انتخاباتی را چاپ نمایند و آن پوسترها را در مناطق مرتبط توزیع نمایند. از آنجا که چشم انسان هر چه را که می بیند ناخودآگاه به ذهن می سپارد. به همین دلیل پوسترها  و توزیع گسترده آن ها در سطح شهر گزینه مناسبی برای نفوذ به ذهن مردم خواهد بود.

همانند دیگر ابزار تبلیغاتی برای تبلیغات با پوستر نیز نیاز به طراحی خوب و حرفه ای مطالب و تصاویر می باشد. جهت مشاهده نمونه های طراحی به لینک ( https://www.canva.com/posters/templates/advertising-posters ) مراجعه کنید. طراحی حرفه ای برای چاپ پوستر انتخاباتی در نهایت موجب می شود این پوسترها مفید و اثر بخش تر شوند. مثلا در طراحی پوستر از رنگ های مناسب و جذاب استفاده می شود. مسلما یکی از عوامل موفقیت در تبلیغات کیفیت بالاتر و طراحی بهتر پوستر می باشد. گیرایی طرح و تصویر پوستر موجب برانگیختن حس کنجکاوی مخاطبین می شود و نظر آن ها را به سمت پوستر تبلیغاتی شما جلب می نماید.

نقش پوستر در تبلیغات و بازاریابی

با نصب پوسترهای زیاد در فضاهای پرتردد به منظور تبلیغات محصولات و یا خدمات می توان به اندازه کافی جلب توجه نمود. تنها در زمان کوتاهی در مناطق پر رفت و آمد تعداد زیادی از عابرین از مقابل پوسترهای شما رد می شوند و آن را مشاهده می نمایند. اگرچه ممکن است عابرین وقت نداشته باشند که به پوسترها دقت نمایند. اما با تکرار مشاهده در زمان ها و مکان های دیگر نام و نوع فعالیت شما در ذهن آن ها حک خواهد شد. حک شدن برند شما در ذهن مخاطب در مدت زمانی ناچیز سبب می شود برند شما را شناخته و معروف شود. بنابراین پوستر یک نوع شیوه بازاریابی و تبلیغات مؤثر و پر رنگ خواهد بود. با بودجه نسبتاً کم می توان از این ابزار استفاده نمود و در بازه زمانی مناسب برند خود را به همه مردم و مخاطبین معرفی نمود.

 

مزایای پوستر

مزایای پوستر ها به طور کلی عبارتند از:

 • نمایش تبلیغات به طور گسترده
 • هزینه مقرون به صرفه
 • کیفیت بالای چاپ
 • تنوع در ابعاد و اندازه های دلخواه

کاربرد پوستر

پوستر ها کاربردهای متعددی دارند و از آن ها اغلب به منظور اطلاع رسانی  و تبلیغات در دانشگاه ها، فرهنگسراها، مجموعه های ورزشی و استادیوم ها و … استفاده می شود. همچنیــــــن از پوســـــترها به منــــــظور تبلیــــغات در انتــــــخابات، فروشــــگاه ها، تولید کنــــــنده ها، مـــــراکز پوست، کلینـیک ها، طراحان، شرکت های خدماتی و … نیز بسیار استفاده می گردد. کاربرد دیگر پوستر ها در معرفی محصول برای فروشگاه ها، مغازه ها، پاساژ ها، داروخانه ها، فروشگاه های لوازم آرایشی و بهداشتی، تولید کننده ها و … می باشد. برای چاپ پوستر تبلیغاتی

 1. چاپ تیراژ پایین: چاپ پوستر در یک روز به صورت تکی و در تیراژ پایین با چاپ پوستر دیجیتال فوری و در یک روز انجام می گیرد.
 2. چاپ تیراژ بالا: گزینه مناسب برای چاپ پوستر با تیراژ بالا چاپ افست می باشد و مناسب ترین چاپ تیراژ ۵۰۰۰ تایی می باشد.

اگر مایل به بالا بردن مقاومت پوستر می باشید می توانید از خدماتی استفاده نمایید که عبارتند از:

 1. لمینیت پوستر
 2. روکش سلفون
 3. روکش یووی
 4. و…

استفاده از خدمات فوق علاوه بر زیباتر شدن پوستر شما موجب می شود پوستر تولید شده از عمر و دوام بالاتری برخوردار گردد.

سوالات متداول پوستر تبلیغاتی

سفارش طراحی و چاپ پوستر در صبح آگهی چگونه است؟

در صورتی که طرحی برای چاپ نداشته باشید. متخصصان گرافیست تیم صبح آگهی پوستر را به صورت رایگان برای شما طراحی می کنند.

آیا می توانیم برای چاپ پوستر ابعاد اختصاصی دهیم؟

بله برای چاپ پوستر می توانید سایز اختصاصی برای چاپ دهید.
اما پیشنهاد ما این است که برای کاهش هزینه چاپ و به صرفه تر بودن هزینه چاپ پوستر، از سایزهای استاندارد A و B استفاده نمایید.

برای چاپ پوستر از چه نوع کاغذهایی استفاده می کنیم؟

برای چاپ پوستر از کاغذهای تحریر و گلاسه استفاده می شود. این کاغذها دارای گرماژهای مختلفی هستند.
توصیه ما به مشتریان عزیزمان این است که برای تهیه پوستر از تحریر ۸۰ گرم استفاده کنند تا هزینه های خود را کاهش دهند.

تفاوت چاپ پوستر دیجیتال و افست در چیست؟

شما برای چاپ پوستر می توانید از چاپ دیجیتال و چاپ افست استفاده کنید. چاپ دیجیتال برای تیراژهای پایین استفاده می شود.
برای تیراژهای بالاتر از چاپ افست استفاده می گردد. در تیراژهای بالا چاپ افست به صرفه تر است. بعلاوه اینکه کیفیت چاپ افست از دیجیتال بالاتر است.

برای کار تبلیغاتی تفاوت بین پوستر و تراکت در چیست؟

تراکت و پوستر هر دو برای کاربردهای تبلیغاتی مورد استفاده هستند. ابعاد تراکت از پوستر کمتر است و معمولا به دست مشتریان می دهند. این در حالی است که پوستر را برای نصب روی دیوارها و مکان های تبلیغاتی استفاده می کنند.

زمان و نحوه ارسال پوستر چاپ شده به چه صورت است؟

برای ارسال محصول در صورتی که در شهر تهران هستید.
از طریق پیک موتوری، الو پیک و اسنپ باکس محصول شما ارسال می گردد.
بعلاوه اینکه شما می توانید از طریق مراجعه حضوری محصول خود را دریافت کنید.
در صورتی که در شهرستان هستید از هر طریق که شما راحت باشید با یکی از روش های زیر ارسال می شود:
باربری
تیپاکس
پست
هزینه ارسال محصول به عهده مشتریان عزیز می باشد.

بازگشت به لیست

50 دیدگاه در “چاپ پوستر تبلیغاتی 

 1. سعید گفت:

  ممنون از مطلبتون. قصد دارم برای تبلیغ خدمات لوله بازکنی برچسب برای در و دیوار، یک طرح جدید و متفاوت بزنم که با تبلیغ های رایج لوله بازکنی ها و چاه بازکنی ها فرق داشته باشه. اگر کسی ایده ای داره لطفا منو راهنمایی کنه (seyyed.s71@gmail.com)

 2. نوری گفت:

  همه کارهاتون عالیه ، البته قیمتها هم خیلی مناسب بود
  انتخاب من در همه کارهای تبلیغاتی فقط صبح آگهیه

 3. ناشناس گفت:

  سلام میشه بگید روی پوستر میشه روکش کرد سلفون مات واگر میشه چقدر به مبلغ اضافه میشه ممنون

  1. sobh گفت:

   با سلام و درود
   روی پوستر با گرماژ پایین سلفون نشود بهتر است ولی از 135گرم به بالا قیمت سلفون با توجه به ابعاد چاپ و تعداد محاسبه می شود.

 4. ناشناس گفت:

  با سلام وعرض ادب
  برای کسب و کار خود می خواستم پوسترهای تبلیغاتی تهیه کنم، اما نمی دانم از چه سایزی استفاده کنم بهتره.
  لطفا راهنمایی نمایید
  با تشکر

  1. sobh گفت:

   کارهای بزرگ مثل پوستر از کاغذ های سری B استفاده میشود.
   که را یج ترین سایزها B1)1000*707)وB2) 500*707)وB3) 353*500)وB4)250*353) اینها هستند که بر حسب میلی متر محاسبه میشود.
   که متناسب با کار شما (B2)و(B3) پیشنهاد می گردد.
   در ضمن اگر مایل به سایز های کوچکتر نیز هستین می توانید از تراکت استفاده نمایید.

 5. حامد گفت:

  سلام
  مدت زمان آماده شدن سفارش چقدر است ؟

  1. sobh گفت:

   با سلام و احترام
   اگر طراحی پوستر آماده باشد پس از بررسی 3 روز

 6. آزاده گفت:

  سلام فقط طراحي هم انجام ميدين؟
  چاپ نياز ندارم ولي طراحيهام خيلي زياده هفته اي ٥٠ تا طرح لازم دارم.

  1. sobh گفت:

   با سلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
   برای طراحی شما رو به قسمت طراحی گرافیک معرفی میکنیم تا طراحی شما در اسرع وقت انجام گردد.

 7. ناشناس گفت:

  سلام
  چاپ پوستر 50 70 را می خواستم ولی در سایتتون این ابعاد را مشاهده نکردم. سایز 50 در 70 چه سایزی می شود؟

  1. sobh گفت:

   سلام خدمت دوست عزیز
   سایز مد نظر شما همان سایز b2 می باشد که می توانید از همین صفحه سفارش خود را ثبت نمایید.

 8. mehdi گفت:

  سلام اگه طرحم آماده باشه چقدر زمان میبره؟؟؟

  1. sobh گفت:

   با سلام و درود
   اگر طراحی پوستر آماده ارسال بفرمایید پس از بررسی سایز و اندازه و حاشیه امن برش، 5 روز کاری زمان می برد.

 9. ناشناس گفت:

  سلام و عرض ادب
  پوستر با ابعاد 100*70 را می خواستم سفارش بدهم ولی نمی دانم که کدام یک از محصولات شما می شود؟ لطفا راهنمایی نمایید.

  1. sobh گفت:

   سلام خدمت شما دوست عزیز
   چاپ پوستر 100*70 در واقع همان سایز B1 می باشد. که شما از طریق تکمیل فرم در همین صفحه می توانید اقدام نمایید و کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

 10. Mohsen گفت:

  سلام
  تشکر از سایت خوبتون
  برای تبلیغات در حوزه مواد غذایی و خوراکی به نظر شما چاپ پوستر تبلیغاتی تاثیر بیشتری دارد و یا پخش تراکت؟

  1. sobh گفت:

   سلام
   پوستر تبلیغاتی خوراکی و مواغذایی می تواند مناسب باشد. البته بیشتر توی مغازه و زیر میزها
   اما پخش تراکت هم همچنان یکی از کارهای موثر می باشد.
   در واقع نمی شود تمایزی قائل شد هر کدام کارایی مخصوص به خود را دارد.

 11. Ali گفت:

  سلام
  نمونه کارهای پوسترهای مراسمات مذهبی رو می تونید بیشتر بگذارید.
  طراحی ها با خودتونه؟
  چاپ پوستر در سایز a2 بهتر است و یا در سایز b2؟

  1. sobh گفت:

   سلام خدمت شما Ali عزیز
   نمونه کارهای پوستر از طریق تماس با کارشناسان ما از طریق لینک واتساپ براتون ارسال میشه .
   شماره واتساپ 09191657217 می تونید پیام بدید و درخواست کنید نمونه کارهای بیشتر رو ببینید.
   همه طراحی ها هم برای مجموعه تیم گرافیک صبح آگهی می باشد.
   بین چاپ پوستر a2 و b2 تفاوت زیادی نمی باشد. پوستر a2 فروش بیشتری دارد.

 12. آتنا گفت:

  بسیار عالی 👌🏻🌹
  برای سفارش چاپ پوستر باید چه مراحلی رو طی کنیم؟ کاغذ مناسب برای چاپ پوستر چیست؟ و شما چی پیشنهاد می دهید؟

  1. sobh گفت:

   سلام خدمت شما دوست عزیز
   شما می توانید با تکمیل فرم بالای این صفحه اقدام به ثبت سفارش پوستر تبلیغاتی کنید.
   طرح شما پس از طراحی به تایید شما می رسد و سپس اقدام به چاپ می شود.
   کاغذ مناسب برای چاپ پوستر بستگی به کارتون و اینکه چه مدت می خواهید از آن استفاده کنید دارد
   ولی ما اغلب کاغذ گلاسه 135 گرم را پیشنهاد می دهیم.

 13. سهیل گفت:

  با عرض سلام و ادب
  اگر در حوزه فست فود نمونه کارهای تبلیغاتی و چاپ پوستر تبلیغاتی دارید. تشکر می کنم نونه کارها رو برامون ارسال کنید.

  1. sobh گفت:

   با عرض سلام و ادب
   بله حتما براتون ارسال می شود. برای حوزه فست فود شما می توانید نمونه کارهای چاپ تراکت هم ببینید.

 14. مدیری گفت:

  با عرض سلام و ادب
  از نمونه کارهای چاپ پوستر بسیار راضی بودم امیدوارم در ادامه هم بتونیم با هم همکاری داشته باشیم.

  1. sobh گفت:

   با عرض سلام خدمت شما جناب مدیری
   خیلی خوشحالیم که توانستیم رضایت شما را جلب کنیم. برای ادامه همکاری در خدمت شما هستیم.

 15. خادمی گفت:

  سلام و ادب
  تشکر می کنم از نمونه کارهای پوسترهای چاپ شدتون گذاشتید. اگر امکان داره نمونه کارهای پوسترهای مناسبتی ( محرم و صفر ) در سایتتون بگذارید.

  با تشکر

  1. sobh گفت:

   سلام خدمت شما دوست عزیز
   سعی بر این است که چند نمونه کار برای ایام محرم و صفر قرار دهیم. شما می توانید به شماره واتسآپ پیام دهید و نمونه کارها رو مشاهده کنید.

 16. قربانی گفت:

  سلام بر تیم صبح آگهی
  دوستان من برای ایام محرم برای هیئت مون پوستر می خواستم. می خواستم بدونم چند روزه تحویل می دهید؟
  طراحی رو چه طور؟

  1. sobh گفت:

   سلام خدمت شما دوست عزیز
   برای کارهای چاپی معمولا 48 تا 72 ساعت زمان می بره. ولی اگر کارتون عجله ای باشد 24 ساعته آماده هستش.
   برای چاپ پوستر محرم و صفر طراحی انجام می دهیم.

 17. ناشناس گفت:

  سلام و عرض ادب خدمت شما
  می خواستم بدونم برای چاپ پوستر 100*70 چه کار باید انجام دهم؟ در فرمی که در این صفحه گذاشتید این سایز رو مشاهده نکردم

  1. sobh گفت:

   سلام خدمت شما دوست عزیز
   سایز مورد نظر شما B1 می باشد. شما در فرم مورد نظر سایز سایر را انتخاب کنید. کارشناسان ما با شما تماس می گیرند و ابعاد دقیق مورد نظر شما را می گیرند.

 18. سمیرا گفت:

  سلام و عرض ادب
  برای تبلیعات چاپی رستوران شما پوستر را پیشنهاد می دهید و یا چاپ تراکت رو؟

  1. sobh گفت:

   سلام خدمت شما دوست عزیز
   پیشنهاد ما به شما برای تبلیغات چاپی استفاده همزمان از چاپ پوستر 50 در 70 بعلاوه چاپ تراکت می باشد.
   بعلاوه برای تبلیغات در حوزه بازاریابی آنلاین می توانید با مشاوران دیجیتال مارکتینگ در این حوزه گفت و گو نمایید.

 19. مجید گفت:

  سلام و عرض ادب
  قیمت چاپ پوستر 50 در 70 چقدر است؟
  من از این پوستر تعداد 200 عدد می خواستم.
  برای این تعداد شما از چاپ دیجیتال استفاده می کنید و یا چاپ افست؟

  1. sobh گفت:

   سلام خدمت شما دوست عزیز
   برای استعلام قیمت چاپ پوستر می توانید از طریق دایرکت پیام خود را ارسال نمایید و یا با کارشناسان ما تماس حاص نمایید.
   ابعاد پوستر 50 در 70 به گونه ای می باشد که بهتر است چاپ افست استفاده شود.
   ما توصیه می کنیم برای کاهش قیمت تمام شده تعداد چاپ پوستر خود را افزایش دهید.

 20. معصومه گفت:

  سلام خدمت صبح آگهی
  بعضی از نمونه کارهای پوسترهای چاپی تون رو در صنایع مختلف مشاهده کردم.
  می خواستم بدونم چاپ پوستر فیلم و سریال به خصوص سریال خانگی هم انجام می دهید؟ البته می خواستم طراحی آن هم با شما باشه.

  1. sobh گفت:

   سلام خدمت شما دوست عزیز
   بله چاپ پوستر فیلم و سریال انجام می دهیم.
   شما از طریق تماس با شماره واتساپ می توانید نمونه کارهای طراحی شده در حوزه سریال های خانگی را ببینید.

 21. Mohsen گفت:

  سلام قیمت چاپ پوستر روی تیراژ 200هزار عدد به شماره زیر ارسال گردد.

  1. sobh گفت:

   سلام خدمت شما دوست عزیز
   برای استعلام قیمت چاپ پوستر می توانید از طریق واتساپ به شماره 09191657917 اقدام نمایید.
   همچنین در صورتی که از طریق فرم در همین صفحه اقدام نمایید، کارشناسان ما با شما تماس می گیرند.

 22. فرشته گفت:

  سلام ممنونم از کیفیت چاپ پوسترتون بسیار راضی هستم از مجموعه صبح آگهی کمال تشکر را دارم.

  1. sobh گفت:

   با احترام و کمال تشکر
   دقت سرعت کیفیت وظیفه ماست.

 23. آزاده گفت:

  سلام مرسي از سايت خوبتون يه سوال ازتون دارم براي چاپ پوستر تفاوت كاغذ تحرير و كاغذ گلاسه چيه؟

  1. sobh گفت:

   با سلام و درود خدمت شما کاربر گرامی
   کاغذ گلاسه اصطلاحا کاغذروغنی است که در دونوع مات و براق می باشد و قیمت آن نسبت به تحریر گران تر است.
   کاغذ تحریر کاغذ معمولی که به صورت مات می باشد و در کارهای چاپی ارزان بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد.

 24. فاطمه گفت:

  سلام و عرض ادب خدمت دست و اندرکاران سایت خوب صبح آگهی
  بعد از ارسال سفارش چاپ پوستر چقدر زمان میبره تا پاسخگویی کنید؟

  1. sobh گفت:

   با سلام و درود
   بعد از ارسال سفارش کمتر از یک ساعت کارشناسان ما با شما تماس می گیرند تا اطلاعات دقیق در خصوص طراحی و چاپ پوستر را از شما بگیرند.

 25. علی گفت:

  با عرض سلام.
  ممنون از سایت خوبتون.
  آیا بعد از چاپ پوستر نیاز به سلفون کردن هست؟

  1. sobh گفت:

   سلام علی عزیز.
   بله شما می توانید بعد از تهیه پوستر آن را سلفون کنید. سلفون یک نوار نازک پلاستیکی است که روی پوستر زده می شود تا از آن محافظت کند.
   البته توصیه ما به مشتریان این است که برای تهیه پوستر از سلفون استفاده نکنند چرا که ممکن است هزینه چاپ پوستر را بالا ببرد.
   شما می توانید با کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تیم صبح آگهی تماس حاصل نمایید.

   1. علی گفت:

    سلام
    ممنونم بابت توضیحات کاملتون🌹♥️
    واقعا کاراتون با کیفیت هست ✨💕
    تیم طراح بسیار قوی دارید ممنونم بابت تمام زحماتتون 🙃✨

    1. sobh گفت:

     سلام خدمت شما دوست عزیز
     خواهش می کنم.
     خوشحال هستیم که توانستیم رضایت شما را جلب کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *