هدایا

زمان طلایی سفارش تقویم رومیزی

زمان طلایی سفارش تقویم رومیزی

مهم‌ترین دغدغه و نگرانی سفارش‌دهندگان انواع هدیه تبلیغاتی به خصوص تقویم رومیزی اختصاصی و سررسید دارند، تحویل به موقع آن تا قبل از سال نو است. تاخیر در چاپ و تحویل تقویم رومیزی از طرف تولیدکننده، می‌تواند به دلایل گوناگونی مثل تعداد بالای سفارشات در پایان سال، خرابی دستگاه، اتمام مواد اولیه‌ی مورد نیاز و … باشد. اما تعلل در تحویل می‌تواند از طرف سفارش دهنده به دلیل تاخیر در ثبت سفارش باشد. لازم به ذکر است که این موارد باعث افزایش قیمت، لغو بسیاری از جزئیات و محدودیت در انتخاب گزینه‌های چاپ تقویم رومیزی اختصاصی می‌شود. در این مقاله قصد داریم به زمان طلایی برای طراحی و چاپ تقویم رومیزی 1402 بپردازیم تا برای ثبت سفارش خود زمان مناسبی را انتخاب کنید.

زمان مناسب طراحی و چاپ تقویم رومیزی

باید بدانید که زمان طلایی سفارش طراحی و چاپ تقویم رومیزی به نوع سفارش و میزان تیراژ آن بستگی دارد. در ادامه‌ی محتوا با ما همراه باشید تا انواع سفارشات تقویم رومیزی با تیراژهای متفاوت را مورد بررسی قرار دهیم.

زمان مناسب سفارشات انبوه تقویم رومیزی

کسب و کارهایی که قصد سفارش تقویم رومیزی در تیراژ بالا و انبوه را دارند، باید این نکته را مدنظر داشته باشند که هرساله وزارت فرهنگ ارشاد اسلامی در اوایل آبان از تقویم سال جدید رونمایی می‌کند. موسسات خصوصی و بزرگ از تابستان طراحی و مدل دلخواه تقویم رومیزی خود را سفارش می‌دهند. آن‌ها پس از اعلام رسمی تاریخ کشور، طرح خودشان را به چاپ می‌رسانند. این امر باعث می‌شود که به راحتی در مدت باقی مانده طرح تقویم رومیزی لاکچری خود را ویرایش کرده و سپس بدون هیچ محدودیتی چاپ کنند.

زمان مناسب سفارش تقویم رومیزی تیراژ متوسط

چنانچه سفارش شما دارای مقیاسی متوسط است و طرح خاصی برای صفحات تقویم رومیزی خود در نظر ندارید بهتر است از تقویم رومیزی عمومی استفاده کنید. اغلب شرکت‌های تولیدکننده تقویم رومیزی معمولا هر ساله در اواخر آذر از مدل‌های جدید رونمایی می‌کنند. شما می‌توانید پس از بررسی معیارهای خود بر اساس طراحی، کیفیت و قیمت، به سفارشی سازی انواع تقویم رومیزی (انتخاب جنس، نحوه حک لوگو ، طراحی صفحات، سایز تقویم رومیزی و …) بپردازید.

زمان مناسب سفارشات محدود تقویم رومیزی

سفارشات محدود می‌تواند در روزهای پایانی سال هم به چاپ برسند اما هرگز سفارش خود را به روزهای پایانی سال موکول نکنید. زمان طلایی سفارش تقویم رومیزی از اواسط آذرماه آغاز می‌شود. توجه کنید که در رزوهای پایانی ممکن است بسیاری از مواد اولیه مثل کاغذ و پایه‌ی تقویم رومیزی به اتمام رسیده باشد و شما در انتخاب ویژگی‌های تقویم خود دچار محدودیت شوید. همچنین به دلیل تاخیر در ارسال سفارشات پایانی سال، نتوانید در زمان مقرر تقویم رومیزی با طرح دلخواه خود را به افراد مورد نظر توزیع کنید.

فواید سفارش به موقع تقویم رومیزی

  • اثربخشی بیشتر
  • صرفه جویی در هزینه
  • افزایش گزینه‌های انتخاب
  • پرداختن به جزئیات بیشتر
  • دریافت به موقع سفارش

زمان مناسب برای چاپ تقویم رومیزی اختصاصی

تقویم رومیزی اختصاصی کاملا با ویژگی‌ها، مشخصات و طراحی مورد نظر سفارش دهنده طراحی و چاپ می‌شود. چنانچه مشخصات تقویم مورد نیاز خود را به طور کامل می‌دانید، زمان طلایی برای طراحی و چاپ تقویم رومیزی تبلیغاتی را از دست ندهید. اگر شما سفارش خود را قبل از اعلام تقویم رسمی کشور ثبت کنید، تولیدکننده زمان کافی در اختیار دارد تاسفارش شما را با دقت و کیفیت بالا انجام دهد. سپس در زمان مناسب به چاپ صفحات و تبلیغات شما پرداخته و سفارش را در موعد مشخص شده به شما تحویل دهد. این موضوع از لحاظ صرفه جویی در هزینه و کیفیت تقویم رومیزی به نفع شما خواهد بود.

بهترین زمان سفارش تقویم رومیزی ۱۴۰۲

اگر سفارش خود را قبل از اعلام تقویم رسمی کشور ثبت کنید، صبح آگهی زمان کافی در اختیار دارد تا سفارش شما را با دقت بالا طراحی و چاپ کند. صبح آگهی سفارش شما را در بهترین شکل ممکن انجام داده و در زمان مشخص به شما تحویل می‌دهد. این مجموعه همواره سعی دارد که انواع هدیه تبلیغاتی از جمله تقویم رومیزی، سررسید تبلیغاتی و … را با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت به دست مشتریان عزیز برساند. برای مشاهده‌ی انواع مدل‌های تقویم رومیزی 1402 و ثبت سفارش به صفحه‌ی تقویم رومیزی صبح آگهی مراجعه کنید.

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *