هدایا

نکات قابل توجه در انتخاب سررسید عمومی

نکات قابل توجه در سفارش سررسید عمومی

شروع سال جدید برای همه از اهمیت خاصی برخوردار است. در این بازه‌ی زمانی مدیران مجموعه‌ها برای مشتریان و کارمندان خود هدایایی  را تهیه می‌کنند . یکی از این هدایای سررسید یا همان سالنامه تبلیغاتی است که در اصل با خرید سررسید در عید نوروز شما هم به مشتریان خود هدیه می‌دهید و هم می‌توانید تبلیغات کسب و کار خود را انجام دهید. این هدیه تبلیغاتی، یک هدیه ماندگار و کاربردی است که می‌توان از آن به عنوان تقویم و همچنین یادداشت در طول یکسال استفاده کرد. سررسیدها به صورت اختصاصی و عمومی تهیه و تولید می‌شوند تا هرکس متناسب با سلیقه و بودجه‌ی خود بتواند از میان آن‌ها انتخاب کند. در خرید سررسیدهای عمومی باید به برخی نکات توجه کرد که در ادامه آن‌ها را بررسی می‌کنیم.

سررسید عمومی یا اختصاصی؟

سررسید نشان دهنده‌ی میزان خلاقیت شما در کسب و کار و کیفیت محصولات شما می‌باشد. شما می‌توانید با اختصاصی کردن تمام ویژگی‌های سررسید، در تبلیغات خود منحصر به فرد عمل کنید. همه‌ی مراحل طراحی و چاپ سررسید اختصاصی اعم از طراحی‌های روی جلد مانند لوگو و یا شعار تبلیغاتی، طراحی تبلیغات کسب و کار در لت تبلیغاتی، جنس جلد سررسید، صحافی سررسید و … را  شرکت متقاضی انتخاب می کند. در خرید سررسیدهای عمومی، متقاضی از سررسیدهای تولیدی شرکت انتخاب خود را انجام می‌دهد و با انجام تبلیغات خود روی جلد، هدیه تبلیغاتی خود را با صرف هزینه کمتری تهیه می‌کند.

ویژگی سررسید عمومی

سررسیدهای عمومی سررسیدهای از پیش تولید شده‌ای هستند که شرکت‌های تبلیغاتی برای صرفه جویی در هزینه‌های مشتری آن‌ها را آماده می‌کنند. سررسیدهای عمومی صبح آگهی در سایز و جنس‌های مختلفی (به نحوی که مورد پسند هر سلیقه‌ای باشد) تهیه و تولید شده‌اند. جنس سررسیدهای عمومی بسیار متنوع انتخاب می‌شود تا هر فردی با هر سلیقه و بودجه‌ای بتواند از میان آن‌ها مثل سررسید چرم، سررسید ترمو، سررسید گالینگور و … انتخاب کند. شما می‌توانید پس از انتخاب جلد مورد نظر، روش حک کردن لوگو روی جلد را نیز انتخاب کنید. این روش می‌تواند شامل داغی، طلاکوب، لیزر، پلاک، استیکر ژله‌ای و … باشد. سررسید اروپایی، وزیری و رقعی سه قطع پر استفاده در سررسیدهای عمومی هستند. در سررسیدهای عمومی امکان طراحی اختصاصی صفحات داخلی وجود ندارد اما در موارد خاصی می‌توان لت‌های تبلیغاتی را به سررسید اضافه کرد.

محاسبه قیمت سررسید عمومی

قیمت سررسیدهای عمومی با توجه به خدماتی که انتخاب می‌کنید، متفاوت می‌باشد. انتخاب جنس جلد سررسید، صفحات داخله( روزشمار، هفته شمار و …)، سایز و قطع سررسید، روش حک کردن لوگو، تعداد لت‌های تبلیغاتی، میزان تیراژ و … می‌تواند قیمت تمام شده‌ی سررسید شما را تغییر دهد.

سفارش و خرید سررسید عمومی

صبح آگهی با توجه به داشتن تجربه‌ی چندین ساله در طراحی، چاپ و تولید انواع سررسید، تقویم رومیزی، ست هدیه مدیریتی و … امسال نیز به رسم هرسال از هدایای تبلیغاتی جدید خود رونمایی کرده است. شما عزیزان می‌توانید سررسیدهای جدید 1402 صبح آگهی را در صفحه سررسید مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای دریافت لیست قیمت سررسید و ثبت سفارش با مشاورین و کارشناسان فروش در ارتباط باشید. باید توجه داشته باشید که سررسید تبلیغاتی علاوه بر زیبایی باید دارای کیفبت مطلوبی نیز باشد تا مخاطب بتواند یک سال از آن استفاده کند.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *