هدایا

ماندگارترین هدایای تبلیغاتی شب یلدا

هدایای تبلیغاتی شب یلدا

از دیرباز تا کنون در ایران باستان آیین‌ها و رسوم مختلفی وجود داشت که هرکدام مفهوم خاصی داشتند. شب یلدا نیز از این دست مراسم است که سال‌هاست در میان ایرانیان برگذار می‌شود و همچنان جایگاه ویژه‌ای در تقویم سالیانه‌ی ما دارد. یلدا بلندترین شب سال است که معنای آن در لغت به زایش و تولد تعبیر می‌شود و درواقع آغاز حاکمیت خورشید را تداعی می‌کند. این شب بلند که اصطلاحا به “شب چله” نیز شهرت دارد در اغلب نقاط ایران گرامی داشته می‌شود. در این شب به یادماندنی افراد هدایای مناسبی برای یکدیگر نیز اماده کرده تا محبت خود را به یکدیگر ابراز کنند. از این رو مجموعه های مختلف نیز برای ایجاد ارتباط عمیق بین خود و مخاطبان به تهیه‌ی جدیدترین هدایای تبلیغاتی شب یلدا می‌پردازند.

چرا هدایای شب یلدا؟

مهر ورزیدن و حسی که با احترام و نوع دوستی همراه باشد الزاما دلیلی نمی‌خواهد. گاهی وجود یک بهانه برای شروع این مهر ورزیدن لازم است. به جهت ابراز علاقه، احترام، تشکر و قدردانی و یا  دلایل دیگر در این شب می‌شود به یکدیگر هدیه داد. هدیه‌ای که اندیشه و محبت شما را به واسطه یک هدیه به فرد مقابل منتقل می‌کند و بسیار ارزشمند خواهد بود.

در آغاز فصل زمستان و در شب یلدا، طبیعت تولد دوباره‌ی آفتاب را به ما هدیه می‌کند. این اتفاق الگوی خوبی برای همه ما رقم می‌زند تا با هدیه دادن به یکدیگر، به استقبال این دوره‌ از سال برویم. هدایایی با تکیه بر نمادهای یلدایی، از بهترین گزینه‌ها برای انتخاب هستند. این هدیه بسته به سلیقه شما و مخاطبتان می‌تواند به صورت تکی مثل هدایای خوراکی، لیوان‌‌ و ماگ تبلیغاتی یا متشکل از چند کالای مکمل یکدیگر مثل انواع ست‌ مدیریتی باشد.

هدیه تبلیغاتی یلدایی

هدیه دادن در شب یلدا یکی از ماندگارترین کارهایی است که می توانید برای تبلیغات مجموعه و برند خود انجام دهید. هدایای شب یلدا که شامل انواع خوراکی‌ها، یادبود، تندیس‌ها، کتاب ها و یا هدایای تبلیغاتی هستند و می­‌توانند بسیار ارزنده وبه یادماندنی باشند؛ چرا که هدایایی که با مناسبت گرفته می شود همیشه در یاد و ذهن افراد می‌مانند. برای همین هدیه سازمانی شب یلدا یکی از پرطرفدارترین ایده‌هایی است که در میان مدیران مجموعه های مختلف مورد توجه قرار می گیرد. لازم به ذکر است که بسیاری از نمایشگاه‌های بین‌المللی در آستانه زمستان و حوالی یلدا برگزار می‌گردد. بسیاری از کسب و کارها می توانند از تلفیق هدایای نمایشگاهی و یلدایی بهرمند شوند.

هدایای سازمانی یلدایی

هدایای سازمانی شب یلدا

هدایای شب یلدا می تواند یک ترفند بسیار زیبا و به موقع از طرف هر شرکت و موسسه‌ای به کارمندان و مشتریان خود باشد. حال اگر این هدیه های تبلیغاتی در قالب هدایای سازمانی شب یلدا باشد که دیگر با یک تیر چند نشان زده اید. اکثر سازمان ها فقط در انتهای سال از هدایای تبلیغاتی استفاده می‌کنند که به دلیل حجم بالای هدایای ارسالی دیگر شرکت‌ها شاید به خوبی دیده نشود. شب یلدا یکی از مهم‌ترین مناسبت‌هایی است که ایرانیان آن را جشن می‌گرفتند و شما می‌‌توانید از این مناسبت برای ارسال هدیه تبلیغاتی خود استفاده کنید.

ایده‌های ما برای هدایای تبلیغاتی شب یلدای شما

مجموعه صبح آگهی به واسطه‌ی تجربه‌ای که دارد، همواره به دنبال برآوردن انتظارات مخاطبان خود در تهیه‌ی هدایای تبلیغاتی بوده است. تلاش ما در راستای انتقال حسی به یادماندنی و ماندگار از طریق هدیه دادن است که در این راه سعی بر استفاده از بهترین محصولات و به‌روزترین روش‌های تبلیغاتی ‌را داریم. بر این اساس به مناسبت شب یلدا و آغاز زمستان به مواردی مناسب برای استفاده به عنوان هدیه‌ی یلدا اشاره خواهیم کرد.

سررسید و تقویم رومیزی

سررسید و تقویم رومیزی تبلیغاتی از هدایای بسیار کاربردی هستند که قابلیت سفارشی و اختصاصی شدن را دارند. با اضافه شدن صفحاتی در لابه‌لای برگه‌های اصلی سررسید یا تقویم می‌توان یادبود یلدا را به آن اضافه کرد و یا با درج نمادهایی مثل انار یا دانه‌های برف به روی جلد سررسید یا پایه‌های تقویم رومیزی تم اصلی این هدایا را یلدایی کرد. این هدایا با همراهی یک عدد خودکار و روان نویس یا دیگر هدایای یلدایی بسته شما کامل تر نیز خواهد شد. شما می‌توانید از سررسیدهای نفیس مثل سررسیدهای حافظ نیز برای یلدا نیز استفاده کنید.

خودکار تبلیغاتی

خودکارهای تبلیغاتی که مورد استفاده تمامی اقشار در هر موقعیت زمانی است می‌تواند هدیه‌ای مناسب برای شب یلدا باشد. چرا که نماد کوچک انار و هندوانه یا دانه‌های برف بر روی این خودکار های تبلیغاتی در کنار نام برند شما بسیار جذاب و به یاد ماندنی خواهدشد. همانطور که می‌دانید قیمت این هدیه تبلیغاتی مقرون به صرفه است پس می‌توانید در تعداد و تیراژ بیشتری آن را سفارش دهید.

ساعت تبلیغاتی

با ساعت دیواری تبلیغاتی در ثانیه دیده شوید چرا که ساعت تبلیغاتی دارای انواع گوناگونی می‌باشند که طرح یلدایی مورد نظر شما در کنار نام برندتان روی آن قرار می‌گیرد. ساعت دیواری، رومیزی، مچی هر کدام می‌تواند به عنوان یکی از هدایا تبلیغاتی شب یلدا ارائه گردد.این هدیه‌کاربردی در هر ثانیه نام برند شما را برای مصرفه کننده تکرار می‌کند.

لیوان و ماگ تبلیغاتی

لیوان تبلیغاتی صبح آگهی

لیوان تبلیغاتی یا ماگ هدیه ای  مناسب برای آغاز زمستان خواهد بود. نوشیدن چای و دمنوش، قهوه یا دیگر نوشیدنی های گرم در سرمای زمستان لذتی دو چندان دارد. بر همین اساس، هدیه‌ای از جنس لیوان و ماگ تبلیغاتی کاملا مطابق سلیقه‌ی دریافت‌کننده خواهدبود. با طراحی نمادهای یلدایی در کنار نام برند و مجموعه ی خود جلوه خاصی به این هدایا داده می‌شود و آن را در ذهن مخاطب ماندگار می‌کند. توجه به بسته‌بندی زیبا و متناسب با یلدا در اولویت بعدی قرار می‌گیرد. شما می‌توانید از انواع لیوان‌های تبلیغاتی مثل لیوان حرارتی یا ماگ هیتردار برای این مناسبت استفاده کنید.

ساک دستی تبلیغاتی یا شاپینگ بگ

ساک دستی یک هدیه‌تبلیغاتی محسوب می شود که همانند یک بیلبورد متحرک کوچک عمل می‌کند. این ساک­‌دستی‌های تبلیغاتی برای بسته بندی اجناس مورد استفاده قرار می‌گیرند. بر روی این ساک ها که جنس های متفاوتی دارند، میتوان طرح های مختلفی از جمله طرح های بیشماری از یلدا را طراحی و چاپ کرد و دیگر هدایای تبلیغاتی را در آن قرار داد و به دیگران هدیه داد. این هدیه تبلیغاتی در اجناس و سایزهای گوناگون تولید می‌شود و شما می‌توانید برحسب نیاز خود از بین انواع آن انتخاب نمایید.

سخن اخر

در آخر هرچه که در ذهن شما تداعی‌گر این آیین باستانی است و به طور کلی هر هدیه‌ای که دلگرم کننده و ماندگارخواهد بود، انتخابی صحیح و کاربردی قلمداد می‌شود. مهم حس مثبتی است که در خاطر افراد ثبت می‌شود تا در سالیان پیش رو مرور شود. امید است که در اخر بتوانید با صبح آگهی، تجربه خرید فوق العاده هدایای یلدایی را تجربه کنید. شما می‌توانید برای دیدن این محصولات و دیگر هدایای تبلیغاتی شب یلدا به قسمت هدایای تبلیغاتی سایت صبح آگهی مراجعه کنید.

 

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *