هدایا

تقویم رومیزی پلکسی

تقویم رومیزی پلکسی

 تقویم رومیزی یکی از کاربردی‌ترین و مناسب‌ترین ابزارهای تبلیغاتی در روزهای پایانی سال است. امروزه کاربرد و استفاده از تقویم رومیزی بسیار زیاد بوده و عملاً بر روی هر میز کار و میز مطالعه در دفاتر و شرکت ها تقویم رومیزی تبلیغاتی را مشاهده می‌کنیم. تقویم‌های رومیزی در طول زمان دچار تغییراتی شده و طراحی های جدید و نوینی بر روی آن اعمال شده است؛ به همین دلیل دارای انواع متفاوتی از لحاظ جنس، سایز، طرح و .. می‌باشد تا علاوه بر زیبایی، در هر مکانی قابل استفاده باشند. تقویم رومیزی چوبی، تقویم رومیزی فانتزی، تقویم رومیزی پانچی و … از این انواع هستند. یکی از تقویم رومیزی‌های خاص، تقویم رومیزی پلکسی است که از آن در ست‌های مدیریتی نیز می‌توان استفاده کرد. در ادامه ویژگی‌های این مدل تقویم را بررسی می‌کنیم.

تقویم رومیزی پلکسی چیست؟

انتخاب پلکسی برای پایه‌ی تقویم رومیزی یک انتخاب بسیار هوشمندانه وجدید محسوب می‌شود. در واقع پلکسی یک ترمو پلاستیک به صورت ورقه ای در رنگ‌های متفاوت است که ضخامت ورقه های آن نیز می‌تواند بین یک تا چهل میلی‌متر متفاوت باشد. پلکسی ظاهری شفاف شبیه یک شیشه دارد، به همین دلیل جلوه‌ای خاص و متفاوت به تقویم رومیزی تبلیغاتی شما می‌دهد. استفاده از پلکسی در تقویم ها باعث بالا رفتن استحکام تقویم می شود، چون پلکسی در ساختار خود دارای فشردگی بسیار زیادی است و استحکام و مقاومت تقویم و بدنه‌ی آن را بالا می برد. تقویم رومیزی پلکسی به دلیل مقاومت و ظاهر زیبا به عنوان تقویم رومیزی اداری در سازمان‌ها نیز استفاده می‌شود.

انواع پلکسی

پلکسی‌ها انواع مختلفی دارند، که بر اساس خاصیت عبور نور به دو دسته تقسیم می‌شوند. پلکسی‌هایی که نور را از خود عبور می‌دهند و دسته ی دیگر توانایی عبور نور از خود را ندارند.

مزیت خرید تقویم رومیزی پلکسی

این تقویم‌ها علاوه بر زیبایی و ظرافت، مقاومت بالایی در برابر ضربه دارند. بنابراین در تمام طول سال، ظاهر خود را حفظ می کند و آسیبی نمی‌بیند. تقویم‌ رومیزی‌های پلکسی علاوه بر اینکه دارای استحکام بسیار خوبی هستند، وزن سبکی نیز دارند. علی رغم ظاهر شیشه‌ای و شفافی که دارد مانند شیشه وزن سنگینی ندارد. از دیگر ویژگی‌های مثبت تقویم های پلکسی مقاومت و ایمنی آن‌ها در برابر شکستن است. به دلیل این که پلکسی‌ها نوعی پلی کربنات شفاف فشرده هستند و در مقابل افتادن، ضربه و فشار نمی‌شکنند. به همبن دلیل کسب و کارهای مختلف برای ماندگاری بالای هدیه تبلیغاتی خود این جنس تقویم رومیزی را سفارش می‌دهند. شما می‌توانید تقویم رومیزی با طرح دلخواه خود را با پایه‌ی پلکسی سفارش دهید. همچنین این هدیه تبلیغاتی به دلیل ظاهری منحصر به فرد، در ست مدیریتی تبلیغاتی نیز می‌تواند قرار گیرد.

سفارش تقویم رومیزی پلکسی

شما می‌توانید برای سفارش تقویم رومیزی پلکسی همانند سفارش سایر هدایای تبلیغاتی مثل انواع تقویم رومیزی، سررسید، ست مدیریتی، خودکار تبلیغاتی و … به صفحه‌ی هدایای تبلیغاتی صبح آگهی مراجعه کرده و با مشاورین یا کارشناسان فروش در ارتباط باشید.

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *