هدایا

تفاوت تقویم رومیزی عمومی و اختصاصی

تفاوت تقویم رومیزی عمومی و اختصاصی

تقویم رومیزی یک هدیه تبلیغاتی مناسب برای کمک به زمان بندی شما بر روی میز کارتان می‌باشد. تقویم‌های رومیزی  مخاطبان بیشتری نسبت به تقویم های دیواری دارد. این هدیه تبلیغاتی که در انواع متفاوتی تولید می‌شود یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی و مقرون به صرفه ای است که کاربرد زیادی دارد. مخاطب شما پس از دریافت تقویم رومیزی به صورت یک سال تبلیغات شما را مشاهده می‌کند. برای تبلیغات کسب و کار خود با تقویم رومیزی در ابتدا باید تفاوت تقویم رومیزی عمومی و اختصاصی را بدانید سپس با توجه به میزان بودجه و نیاز خود یکی از انواع آن را انتخاب کنید.

تقویم رومیزی عمومی

تقویم رومیزی عمومی با تعداد برگ‌های مشخص و طرح‌های گوناگون نظیر طبیعت، گل، باستان و یا حتی تصاویر فانتزی طراحی و چاپ می‌شوند. انواع تقویم رومیزی تبلیغاتی در تیراژهای بسیار بالا تولید و چاپ شده و مشتریان با استفاده از چاپ های طلاکوب و یا سیلک بر روی پایه‌ی تقویم تبلیغات و لوگوی خود را چاپ می‌کنند. یکی از مزایای مهم تقویم رومیزی عمومی قیمت مناسب و زمان تحویل فوری در کنار طراحی‌های زیبا و بی نظیر آن است و شما می‌توانید تقویم رومیزی تبلیغاتی خود را در تیراژ بالا سفارش دهید. فراموش نکنید که شما نمی‌توانید هیچ تغییری در صفحات تقویم رومیزی ایجاد کنید. برای مثال طراحی خاص و تصاویر محصولات خود را نمی‌توانید به صفحات تقویم اضافه کنید چراکه تقویم به طور کامل صحافی شده و امکان باز کردن و اضافه کردن صفحات جدید به تقویم وجود ندارد. جنس صفحات و پایه تقویم رومیزی همانی است که از ابتدا ساخته شده و امکان تغییر جنس کاغذ و پایه وجود ندارد.

تقویم رومیزی اختصاصی

تقویم رومیزی اختصاصی دارای طراحی منحصر به فرد می‌باشد و تمامی صفحات و پایه‌ی آن به صورت کاملا اختصاصی طراحی می شود. از آنجا که تمامی صفحات این تقویم به صورت پشت و رو طراحی می شوند، فضایی عالی در اختیار سفارش دهنده قرار دارد تا بتواند تبلیغات خود را روی تقویم رومیزی اختصاصی چاپ کند. بسیاری از سفارش‌دهندگان تصاویر برخی از محصولات پر فروش خود را روی تقویم چاپ می‌کنند تا مخاطب در طول سال بارها آن‌ها را ببیند. در تولید تقویم رومیزی اختصاصی کلیه مراحل شامل انتخاب جنس، رنگ، سایز، طراحی و روش چاپ به عهده‌ی شما خواهد بود. شما می‌توانید از رنگ سازمانی خود در تقویم رومیزی اختصاصی خود استفاده کنید.چاپ تقویم رومیزی با طرح و عکس دلخواه، تقویم شما را اختصاصی می‌کند.

تفاوت بین تقویم رومیزی عمومی و اختصاصی

همانطور که گفتیم تقویم رومیزی یکی از هدایای ارزان قیمت و در عین حال کاربردی می‌باشد .تقویم های رومیزی به طور کلی در دو نوع عمومی و اختصاصی تهیه و تولید می‌شوند. یکی از تفاوت‌های موجود بین این تقویم‌ها حداقل تیراژ قابل سفارش می‌باشد.حداقل تیراژ تقویم رومیزی اختصاصی 500 عدد می‌باشد. تبلیغات تقویم رومیزی اختصاصی در تمامی 13 صفحه به صورت دلخواه شما چاپ می شود که علاوه بر آن شما می‌توانید رنگ مورد نظر خود را در صفحات یا پایه تقویم اسفاده کنید. در تقویم های اختصاصی بر اساس سلیقه، نیاز و بودجه می‌توانید به تعداد صفحات اضافه کنید. اما در تقویم رومیزی عمومی تبلیغات فقط بر روی پایه‌ی تقویم قرار می‌گیرد. همچنین شما دیگر نمی‌توانید رنگ، سایز، جنس و طراحی صفحات تقویم رومیزی عمومی را تغییر دهید. حداقل تیراژ سفارش تقویم رومیزی عمومی 50 عدد می‌باشد. تقویم رومیزی عمومی دارای طرح آماده، قیمت مناسب و زمان تحویل فوری می‌باشد. این تقویم رومیزی ها در انواع مختلفی همچون تقویم رومیزی چوبی، تقویم رومیزی فانتزی، تقویم رومیزی پلکسی و … تولید می‌شوند.

جمع بندی

اگر شما نیز برای هدیه تبلیغاتی نوروز خود به دنبال تقویم رومیزی هستید، زمان طلایی سفارش تقویم رومیزی را از دست ندهید. امروزه استفاده از تقویم رومیزی عمومی و اختصاصی و همچنین تقویم دیواری تبلیغاتی یکی از کاربردی‌ترین شیوه‌های بازاریابی در بین مجموعه‌ها محسوب می‌شود. اصلی‌ترین دلیل پرطرفدار بودن این هدیه تبلیغاتی، قیمت مناسب و ماندگاری و استفاده طولانی مدت از تقویم است. برای دیدن انواع مدل‌های تقویم رومیزی عمومی و همچنین سفارش مدل مورد نظر تقویم رومیزی اختصاصی خود به سایت صبح آگهی مراجعه کرده و با مشاورین و کارشناسان فروش در تماس باشید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *